• ZAGINARKI - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

zaginarki

 • Zaginarki do blachy

  Firma Prod-masz specjalizuje się w produkcji maszyn blacharskich. Usługi firmy obejmują: fachowe doradztwo technologiczne jak i techniczne, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, materiały oraz części eksploatacyjne, uruchomienie i montaż urządzeń, remonty, naprawy oraz modernizację sprzętu. Oferujemy także szczegółowe raporty z pracy maszyn. Dla stałych klientów przewidujemy preferencyjne warunki zakupu. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę.

  Serdecznie zapraszamy.

 • Pol-Sver - nożyce gilotynowe

  POL-SVER to ceniona przez wielu klientów firma zajmująca się sprzedażą nowoczesnych rozwiązań technologicznych do obróbki plastycznej blach oraz rur. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, a serwisy są między innymi we Wrocławiu, Krakowie, Radomiu i Bydgoszczy. U nas znajdziesz maszyny takie jak giętarki do rur, zwijarki do kształtowników i nożyce gilotynowe. Oferujemy również automatyczne linie produkcyjne oraz całe linie przeznaczone do profilowania blach. Każde z urządzeń można szczegółowo obejrzeć w naszym salonie wystawowym. Nasi wykwalifikowani pracownicy przedstawią państwu dokładną ofertę oraz doradzą wybór maszyn spełniających wszystkie oczekiwania. Dysponujemy również rozległym wyborem artykułów maskujących niezbędnych w lakierniach proszkowych i podczas galwanizacji. Więcej na stronie WWW.

 • Zaginarki do blach

  Nasz Zakład Produkcji Urządzeń i Aparatury Przemysłowej zajmuje się wytwarzaniem urządzeń do zaginania blach a także aparatury przemysłowej, jak także wykonawstwem konstrukcji stalowych typu lekkiego oraz ciężkiego dla górnictwa głębinowego i odkrywkowego, energetyki, przemysłu chemicznego i stoczniowego. W szerokiej ofercie produkcyjnej znajdują się niewielkie urządzenia przemysłowe, takie jak m.in. czujniki przepływu cieczy, filtry wodne a również te większe. Wykonujemy zamówienia dla przedsiębiorstw oraz dla osób prywatnych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony a także do zapoznania się z ofertą.