• ZDJĘCIA PANORAMICZNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

zdjęcia panoramiczne

 • Budowa sklep

  Przedsiębiorstwo EXPPROMO, którego siedziba znajduje się w Szczecinie, proponuje klientom świadczenia powiązane z projektowaniem witryn, sklepów internetowych oraz wielu innych. Dodatkowo oferujemy wykonanie zdjęć lub prowadzimy działania promocyjne w internecie. Każde usługi indywidualnie dostosowujemy do przekazanych przez kontrahentów wymagań. Oferujemy staranne wykonanie każdego powierzonego przez kontrahenta zadania. Terminowo przekazujemy wszystkie zlecenia. Na naszej witrynie internetowej mogą Państwo zaznajomić się z wykonanymi projektami.

 • Panoramy 360

  Panoramy 360° odniosły wielki sukces na rynku reklamy internetowej. Internautę można o wiele bardziej zainteresować reklamowanym towarem albo miejscem za pomocą wirtualnych spacerów. Czasami będzie użyteczne samo zdjęcie panoramiczne, ale lepszy efekt wywrze stworzenie spaceru wirtualnego sklejonego z wielu zdjęć panoramicznych. Wirtualny pokaz w celu wytworzenia jak najlepszego wrażenia na kliencie może mieć wiele dodatków multimedialnych. Do proponowanych elementów multimedialnych należy dla przykładu podkład dźwiękowy. Inne dodatki jak animacje flash także zwiększają uwagę oglądającego. Po zastosowaniu techniki HDR do panoram sferycznych możemy poprawić efektywność panoramy 360°.

 • Foto Media Art - prezentacje multimedialne, fotografia interaktywna

  Nazywamy się Foto Media Art.Jak sama nazwa wskazuje, zajmujemy się reklamą internetową oraz fotografią. Firma to zespół profesjonalistów z wielu dziedzin ale przede wszystkim to pasjonaci, ludzie o bezwzględnym zaangażowaniu w swoją pracę. W pakiecie usług posiadamy zdjęcia panoramiczne, wirtualne wycieczki, zdjęcia trójwymiarowe, strony internetowe, broszury interaktywne oraz wydruki reklamowe.Oferujemy również zdjęcia użytkowe oraz reklamowe.Bazujemy na nowoczesnej technologii i innowacyjności. Jakość naszych produktów poparta jest współpracą z dostawcami renomowanych akcesoriów fotograficznych oraz oprogramowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.fotomediaart.pl/#zdjecia

 • 3d studio reklama

  Jak Cię widzą... to powiedzenie powstało jeszcze przed wynalezieniem fotografii. Wiemy, że aby osiągnąć sukces liczy się każdy najmniejszy szczegół, my ten szczegół pokazujemy w odmienny sposób.
  Od wielu lat tworzymy i będziemy tworzyć coraz to inny element fotografii i filmu. Nasze doświadczenie popchnęło nas w inny przestrzenny świat prezentacji firmy, produktu oraz kreowania wizerunku poszczególnych, nawet małych elementów wchodzących w skład całości.
  Podążając za wyzwaniami rynku dokonaliśmy podziału dotychczasowej firmy na dwa oddzielne studia, które pozwalają nam na dynamiczny rozwój naszych umiejętności.W naszej ofercie fotografia 3d, wirtualne wycieczki, panoramy sferyczne, film reklamowy, film i fotografia ślubna oraz inne usługi
  Zobacz i oceń sam!
  Anna i Arkadiusz Hampel

 • Wirtualne prezentacje

  Nowoczesne rozwiązanie w zakresie prezentacji różnego rodzaju obiektów i miejsc - wirtualne wycieczki. Sprawdź jak wygląda pokój hotelowy, mieszkanie lub dom na ekranie swojego komputera o każdej porze dnia i nocy. Wirtualne wycieczki to połączenie kilku wirtualnych prezentacji w sposób umożliwiający poruszanie się między nimi. Mamy wtedy możliwość przejścia z jednego miejsca w drugie tak jak podczas prawdziwego spaceru. Rozwiązanie takie sprawdza się idealnie do: prezentacji mieszkań, domów itp. w celu ich sprzedaży lub wynajmu, prezentacji hoteli, pensjonatów, kwater itp. w celu zaprezentowania standardu wyposażenia dla potencjalnych turystów,zwiedzania muzeów, wystaw itp., zwiedzania miast, parków, rynków itp.

 • Interaktywne wycieczki po Karpaczu

  Zdjęcia panoramiczne 360 stopni z Karpacza. Panoramy atrakcji, noclegów, rozrywki i usług. Wirtualny spacer po ulicach miasta pozwalający na zwiedzanie na wnętrz atrakcji, zabytków, lokali gastronomicznych oraz obiektów noclegowych, hoteli, pensjonatów, apartamentów, ośrodków wypoczynkowych, ośrodków kolonijnych, agroturystyk, domów wczasowych, domów do wynajęcia, pokoi gościnnych, mieszkań wakacyjnych, domków letniskowych, domków kempingowych, pól namiotowych, ośrodków spa, kwater, gospodarstw agroturystycznych. Atrakcje oraz wycieczki i noclegi. Informacja o zabytkach, szlaki turystyczne, rowerowe i wyciągi narciarskie.

 • Najlepsze zdjęcia panoramiczne i wirtualne spacery

  Prezentujemy ofertę na świetną i nowoczesną formę prezentacji jaką są zdjęcia panoramiczne. Nasza firma wykonuje świetne zdjęcia panoramiczne, które mogą być połączone w kompletny wirtualny spacer. Wirtualny spacer to nowoczesna forma prezentacji idealna dla obiektów takich jak hotele, pensjonaty, restauracje ale równie dobrze nadają się do zaprezentowania fabryk, biur, hal montażowych, laboratoriów itd. Wszystkie zdjęcia panoramiczne, które wykonujemy, wykonywane są w technologii HDR gwarantującej świetny efekt. Nasza oferta obejmuje zarówno wykonywanie pojedynczych zdjęć panoramicznych jak i tworzenie wirtualnych spacerów a także projektowanie i tworzenie kompletnych stron www z zaimplementowanym zdjęciem panoramicznym lub wirtualnym spacerem.

 • Spacery i wycieczki wirtualne

  Proponujemy unowocześnienie Państwa stron internetowych za pomocą wprowadzenia w nich spacerów wirtualnych po Państwa obiektach. Spacery wirtualne to nowoczesna dziedzina fotografii pozwalająca oglądającemu na poruszanie się w płaszczyznach 360 x 180 stopni. Dzięki temu oglądający ma wrażenie jakby stojąc w jednym punkcie oglądał dookoła dane pomieszczenie, czy plener. Spacer wirtualny tworzy kilka takich obrazów, połączonych ze sobą przy pomocy odpowiedniego oprogramowania, co z kolei umożliwia płynne przechodzenie między kolejnymi prezentacjami.

 • Wirtualne spacery 360

  Wycieczki wirtualne odniosły duży sukces w marketingu. Klienta można dokładniej zainteresować reklamowanym przedmiotem albo miejscem przy udziale panoram 360°. W niektórych reklamach będzie użyteczna jedna panorama 360°, ale większe wrażenie może spowodować stworzenie wirtualnego pokazu złożonego z kilkunastu zdjęć panoramicznych. Wirtualny spacer aby wytworzyć jak największy efekt na widzu powinien posiadać wmontowanych dużo multimediów. Do tego typu elementów dodatkowych można zaliczyć przykładowo film video. Inne dodatki jak animacje flash też powiększają uwagę oglądającego. Po zastosowaniu panoram wykonanych przy pomocy HDR można poprawić efektywność produktu wyjściowego.