• ZDROWIE - 6 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

zdrowie

 • MedSfera.pl - wesoło o zdrowiu

  Nietypowy serwis medyczny, w którym do zdrowia chcemy podchodzić profesjonalnie i wykorzystując naszą bogatą wiedzę, jednak w sposób luźny i z przymrużeniem oka. MedSfera.pl to nowinki i ciekawostki z historii medycyny i interesujące informacje ze współczesnych zasobów wiedzy medycznej. Zarówno dla osób poszukujących konkretnych wiadomości o określonych chorobach, jak też informacje dla ludzi renesansu. MedSfera.pl zaskoczy cię!

 • Stolicazdrowia.pl

  Na portalu stolicazdrowia.pl klienci odnajdą dużą liczbę informacji odnoszących się do zagadnień medycznych. Każde informacje zostały podzielone na określone zagadnienia tematyczne, co zdecydowanie upraszcza wyszukanie ciekawych treści. Sprawia to, że możemy zagwarantować zadowolenie każdego klienta. Artykuły są przygotowywane niezwykle precyzyjnie, co gwarantuje poprawność prezentowanych danych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo również encyklopedię ziół oraz dużą liczbę innych interesujących informacji.

 • abcmama-wszystko co chcialybyscie wiedziec o macierzynstwie i byciu mamą

  abcmama-wszystko co chciałybyście wiedzieć o macierzyństwie i byciu mamą. Jakie są pierwsze objawy ciąży, przygotowanie do porodu. Co powinna zawierać szpitalna wyprawka? Wychowanie dziecka, pierwsze problemy i radości. Jak prawidłowo wybrać żłobek i przedszkole? Pierwsze kroki w szkole. Prawa matki.Praca. Zestawy ćwiczeń. Żywienie oraz diety. Informacje o ciekawych filmach, książkach i interesujących płytach. Przykłady wspólnych zabaw z dziećmi. Rozrywka. Forum

 • Rukola Catering dietetyczny

  Oferujemy całodniowy catering dietetyczny składający się z pięciu prawidłowo zbilansowanych posiłków, które zostaną dostarczane do Państwa pracy lub domu raz dziennie pod wskazany adres. Menu układane jest przy pomocy specjalistycznego programu komputerowego "Dietetyk" pod względem kaloryczności, wagi i składników odżywczych. Potrawy są odpowiednio dobierane tak aby syciły nasz organizm a przy tym będą zapewniać skuteczne odchudzanie Więcej informacji na stronie: www.rukola.net.pl

 • Czapki zimowe damskie

  Profesjonalny sklep sportowy Czas Sportu zaprasza na zakupy. W ofercie warszawskiego sklepu znaleźć można pełen asortyment potrzebny do uprawiania wielu dyscyplin sportowych oraz akcesoria zimowe. Są to m.in. piłki, getry, siatki do badmintona, paletki do ping ponga, hulajnogi i inne. W zimowej ofercie godne polecenia są m.in. czapki zimowe i rękawiczki. Całość oferty powstała z produktów renomowanych firm, w tym m.in. Roxy i Barts. W ofercie znaleźć można wiele ciekawych promocji. Na fanów profilu sklepu na Facebooku czekają interesujące nagrody.

 • Zdrowie

  Martwisz się swoim zdrowiem albo dręczą cię już problemy ze zdrowiem? Zdrowie mamy niestety tylko jedno dlatego też warto o nie bardzo dbać przez całe życie. Poradnikzdrowie.pl przeczytaj porady ekspertów a także lekarzy na różne choroby jak również dolegliwości. Przeczytaj w jaki sposób powstaje i w jaki sposób przeciwdziałać takim chorobom jak choćby: zawał serca. Masz problemy z koncentracją co odbija się na twoim życiu? Czytaj porady zdrowotne z działów jak: uroda, odchudzanie, żywienie, zdrowie, psychologia. Dowiedz się w jaki sposób "rodzi się" choroba wrzodowa albo w jaki sposób pozbyć się nieprzyjemności jaką jest zatrucie pokarmowe. Forum czytelników, poradniki, filmy oraz bardzo dużo informacji, która pomoże trzymać zdrowie w najlepszej kondycji.

 • Resveratrol

  Blog o fenomenalnym specyfiku nazwanego „resveratrol”,a także o jego leczniczych atrybutach. To naturalny związek biologiczny wytwarzany za sprawą rośliny w osłonie przeciwko zatruciami. Najobszerniejsze skupisko tego związku odnajduje się w winoroślach, a głównie w takich gatunkach jak Vitis amurensis. Nie licząc winogron idzie go odszukać również w czarnej porzeczce, morwie i falopii japońskiej. Resweratrol znajduje się w ciemnym winie wyrabianym z winogron i ma głęboki stosunek na jego uzdrawiające działanie na ciało człowieka.

 • Przychodnia Zdrowia Psychicznego ANIMA

  Przychodnia Zdrowia Psychiczego i Terapii Uzależnień NZOZ "Anima" rozpoczęła działalność w 2000 roku. Przychodnia świadczy usługi medyczne dla pacjentów z miasta Wałbrzych oraz powiatu wałbrzyskiego.

  Personel przychodnii składa się z ośmiu lekarzy psychiatrów, pięciu psychologów, pięciu psychoterapeutów oraz pięciu osób personelu medycznego, zapewniającego kompleksową usługę medyczną. Do dyspozycji pacjentów jest sześć gabinetów lekarskich, pięć gabinetów psychologicznych, pięć gabinetów terapeutycznych, trzy sale do prowadzenia psychoterapii oraz rejestracja, sanitariaty i pomieszczenia techniczne, socjalne i gospodarcze.

 • Nutrizone - dietetyka sportowa

  UTRIZONE - strefa zdrowego odżywiania

  JAGODA PODKOWSKA - dietetyk sportowy, Trener Żywienia®
  Poradnictwo dietetyczne
  Układanie diet i programów żywieniowych dla sportowców
  Zalecenia i porady w sprawie suplementacji
  Konsultacje dietetyczne i nauka zdrowego odżywiania
  Wspomaganie leczenia anoreksji

  Nazywam się Jagoda Podkowska – jestem dietetykiem sportowym i Trenerem Żywienia®. Ukończyłam studia na wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Moją specjalizacją jest dietetyka. Od 5 lat pracuję w Centrum Treningu Osobistego i Dietetyki EGO, gdzie bezustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz suplementacji.

  Układam diety i profesjonalne programy żywieniowe dla sportowców różnych dyscyplin. Udzielam porad odnośnie suplementacji i wspomagania. Ponadto zajmuję się leczeniem chorych na anoreksję poprzez zdrowe odżywianie.

  Obecnie układam programy żywieniowe dla:
  Członków klubu sztuk walki Copacabana w Warszawie
  Kolarzy MTB startujących na maratonach z cyklu Mazovia MTB
  Piłkarzy Akademickiej Ligi Halowej Piłki Nożnej ALHPN – Futsal Warszawa
  Osób regularnie trenujących na siłowni w Centrum Treningu Osobistego i Dietetyki EGO

  Możliwy dojazd do klienta we wskazane miejsce w Warszawie bądź konsultacje drogą mailową.

 • Exel Nordic Walking kije i akcesoria - Sklep internetowy

  Dla aktywnych - kije i akcesoria do Nordic Walking, trekkingu i rekreacji. Oferta kijków do Nordic Walking firmy EXEL skierowana do wszystkich bez względu na płeć, wiek, kondycję fizyczną czy rejon zamieszkania. Najnowsze kolekcje, największa oferta, konkurencyjne ceny. Podczas chodu użycie kijków łagodzi nacisk na stawy kończyn dolnych, plecy są bardziej wyprostowane i nie ma napięcia mięśniowego. Kije pomagają w utrzymaniu lepszej postawy, stabilności i równowagi podczas spaceru w trudnym terenie. Sylwetka staje się bardziej wyprostowana, uruchamiają się mięśnie grzbietu, dając plecom większe wsparcie. Angażując do pracy mięśnie rąk, ramion przeciwdziałamy bólom kręgosłupa (np. niweluje ból karku). Uwaga Nordic Walking uzależnia.

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »