• ZLECENIA TRANSPORTOWE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

zlecenia transportowe

 • Transport międzynarodowy, firma transportowa - GAJ-MAR

  GAJ-MAR to firma transportowa, która świadczy kompleksowe usługi transportowe na terenie kraju i Europy. Główny obszary działalności firmy to transport międzynarodowy oraz krajowy. Naszą specjalnością jest przewóz towarów w formie ładunków cało pojazdowych. Świadczone przez nas usługi transportowe charakteryzują się najwyższą jakością. Aby zapewnić Klientom stały dostęp do informacji na temat przebiegu realizacji Ich zlecenia, wyposażyliśmy każdy pojazd w nowoczesny system nawigacji satelitarnej GPS. Dodatkowo, nad bezpieczeństwem ładunku oraz zgodnością z wytycznymi Klienta czuwa zespół wykwalifikowanych pracowników.

 • Zlecenia i oferty dla firm

  Zlecenia w fachowscy.pl to zapytania ofertowe składane przez osoby prywatne, skierowana do firm lub wykonawców oferujących profesjonalne usługi w 40 branżach. Dodawanie zleceń i ofert jest bezpłatne i nie wymaga od użytkownika rejestracji w serwisie. Użytkownicy szukający usług lub firm mogą bez dodatkowych formalności umieszczać swoje zlecenia i zlecać wykonanie dowolnej pracy. Interesują Cię zlecenia na transport lub przewóz osób? Oferujesz usługi rzemieślnicze i starasz się o zlecenia krawieckie lub tapicerskie? Chciałbyś wybudować dom i szukasz dobrej i taniej firmy budowlanej? Sprawdź jak łatwo ją znaleźć! Dodaj zlecenie na internetowej giełdzie zleceń fachowscy.pl.

 • Gieła transportowa w Systemie Trans.eu

  Jeżeli szukasz ofert transportowych lub spedycyjnych - Giełda transportowa jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Codziennie dostępnych jest kilkaset nowych ofert transportowych i wolnych ładunków oraz pojazdów na wszystkich najpopularniejszych kierunkach w całej Europie. Sprawdź dostępność ofert dla Twojej firmy i zobacz jak wiele możesz zyskać. Zapraszamy do darmowego zakładania konta w Systemie Trans.eu.

 • Ofero.pl – zlecenia budowlane

  Zlecenia internetowe to fragment bazy ogłoszeń, którą można znaleźć na stronie Ofero.pl. Baza ta obejmuje całą Polskę (a w przypadku ogłoszeń transportowych także zagranicę). Oprócz zleceń internetowych można tam znaleźć ofert dotyczące różnego rodzaju przetargów, ogłoszenia dotyczące sprzedaży/kupna firmy, poszukiwania inwestora lub - przeciwnie - chęci zainwestowania, a także giełdę transportową i giełdę powierzchni komercyjnych. Baza ogłoszeń na Ofero.pl jest bardzo bogata i wciąż się powiększa. Celem Ofero.pl jest umożliwienie szybkiego i łatwego kontaktu pomiędzy zleceniodawcą a potencjalnym wykonawcą, który zaowocuje satysfakcjonującą dla obu stron współpracą.

  Do najpopularniejszych ogłoszeń dotyczących zleceń zamieszczanych na Ofero.pl należ zlecenia budowlane i zlecenia transportowe. Dla ułatwienia zarówno zamieszczania, jak i wyszukiwania ogłoszeń, zlecenia te są podzielone na podkategorie. Na przykład zlecenia budowlane są podzielone na trzy podkategorie: budowa, instalacje i naprawy, remonty i wykończenia. Usługi do wykonania w ramach zleceń budowlanych to na przykład malowanie mieszkania czy ocieplanie budynku.

 • Hussar Gruppa

  Szeroki wachlarz usług, idealnie dostosowany do zmieniających się potrzeb klientów oraz możliwość dostosowania każdej oferty do indywidualnych oczekiwań klienta, oraz specyfiki jego działalności to te elementy, które wyróżniają ofertę Hussar Gruppa spośród innych dostępnych na rynku. Nieustanny rozwój oraz wzrost niezawodności naszych rozwiązań to główne cechy, jakie zachęcają naszych partnerów do podejmowania współpracy z naszą grupą.

 • Giełda ładunków - wyslijbusem.pl

  Zlecenia transportowe do 3 ton to specjalność giełdy ładunków. Pozwala na szybkie zorganizowanie transportu, znalezienie odpowiedniego przewoźnika, a korzystanie z witryny jest całkowicie darmowe. Oferty pochodzą od przewoźników i spedytorów, którzy mogą wzajemnie współpracować na trasach krajowych i międzynarodowych. Warto zorganizować szybki i profesjonalny przewóz bez wychodzenia z domu. Zapraszamy!