• ZOOLOGIA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

zoologia

 • Tropy przyrody

  zajmujemy się miłością do przyrody, kochamy świat wokół nas, poznajemy, podziwiamy, edukujemy. Prowadzimy warsztaty przyrodnicze w przedszkolach, szkołach, ośrodkach kultury, podróżujemy. Zapraszamy do podróży w świat przyrody, naturalny, piękny, głęboki. Mamy nadzieję, że pobyt na naszej stronie da Państwu wiele satysfakcji. ekologia, ochrona przyrody, ochrona środowiska, botanika, zoologia, parki narodowe, podróże, warsztaty przyrodnicze

 • Kryptozoologia - nauka o nieznanych gatunkach zwierząt

  Na temat istot jak np Bigfoot, potwór z Loch Ness, himalajski "Człowiek Śniegu", Yoli czy Chupacabra z Portoryko słyszał prawdopodobnie każdy z nas. Niektórzy może słyszeli również również o różnych innych stworzeniach, jak np pomórnik czy getzko. A są to jedynie niektóre z wielu tysięcy nieznanych współczesnej zoologii gatunków zwierząt istniejących na naszej planecie. Domeną która zajmuje się poszukiwaniem, opisywaniem i badaniem takich zwierząt - nazywanych kryptydami - zajmuje się kryptozoologia.

 • PetStation - Sklep zoologiczny online

  Petstation to sklep zoologiczny, oferujący najwyższej jakości akcesoria dla zwierząt domowych – psów, kotów, gryzoni oraz ptaków domowych i dzikich. Systematycznie uzupełniamy swój asortyment, oferując atrakcyjne rozwiązania dla domowych pupili.
  Cechą, która wyróżnia naszą placówkę, są spotkania integracyjne dla właścicieli różnych ras psich oraz ich pupili – spotkania organizowane są w sklepach stacjonarnych i umożliwiają nawiązanie kontaktu z innymi miłośnikami czworonożnych przyjaciół. Zapraszamy!