• ZRÓB TO SAM - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

zrób to sam

  • Zrobiszsam.pl - DIY

    Nowo powstały portal całkowicie poświęcony tematyce DIY. Rewelacyjne pomysły na różne dekoracje, ozdoby oraz urządzenie mieszkania. Postępując zgodnie z publikowanymi u nas instrukcjami dokonasz naprawy różnego rodzaju sprzętu albo usuniesz niektóre usterki. Nasz serwis to także świetne zdjęcie, szczegółowe informacje, kategoria SOS oraz dział specjalnie poświęcony sztuce gotowania. Tylko u nas filmy wideo - "zrób to sam" dzięki, którym nauczysz się wielu ciekawych rzeczy.

  • Pomysłodajnia - portal dla majsterkowiczów

    Serwis dla majsterkowiczów. Zobacz jak samodzielnie zrobić coś ciekawego i przydatnego! Znajdź prosty sposób by rozwijać swoje hobby. Teraz to łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej! Dzięki elektronarzędziom Dremel Twój warsztat zyska nowe możliwości a Ty - doskonałe, trwałe i przydatne narzędzie pracy. Daj się zainspirować pomysłami na naszej stronie i zobacz jak przydatne są w domu narzędzia Dremel, dzięki którym znajdziesz sposób na wykonanie wielu niezbędnych domowych napraw. Twoja przygoda z majsterkowaniem dopiero się zacznie!

  • Jak zrobić - ciekawostki

    Uwielbiasz majsterkować? A może po prostu jesteś na tyle oszczędny, że zamiast wydawać krocie na specjalistów wolisz udowodnić sobie i innym, że jesteś w stanie zrobić to sam? Bez względu na to, którą z postaw reprezentujesz jesteśmy przekonani, że nasz Poradnik - "Jak zrobić" przypadnie Ci do gustu. Jedną z głównych części naszego serwisu stanowią porady kulinarne. To właśnie z nich dowiesz się Jak zrobić pizzę. Z kolei dzięki tutorialowi przygotowanemu specjalnie z myślą o dzieciach chodzących do szkoły w prosty sposób wytłumaczymy Jak zrobić masę solną. Wśród bogatego zbioru naszych poradników wiele ciekawych informacji znajdą również fani sportu. To właśnie specjalnie z myślą o nich przygotowaliśmy tekst pod tytułem Jak zrobić szpagat. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym poradom domowym, z łatwością wszystkiego się nauczycie, a hasło Zrób to Sam - nie będzie dla was żadnym wyzwaniem. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi ciekawostkami. Mamy nadzieję, że będziecie do nas chętnie wracać.