agencje artystyczne

 • smartlab.edu.pl

  smartlab.edu.pl

  Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Centrum Edukacji Smart LAB z siedzibą w Gdańsku. Mamy bogatą ofertę dla dzieci oraz dorosłych w zakresie organizacji eventów i warsztatów naukowych. Oferujemy pokazy oraz warsztaty autorskie, laboratoria, gry, zabawy i zajęcia edukacyjne, wycieczki edukacyjne oraz rozmaite kursy. Organizujemy eventy firmowe, imprezy plenerowe, pikniki rodzinne, a także festyny naukowe. Przygotowujemy naukowe atrakcje w centrach nauki, w ciągu firmowych imprez integracyjnych, a nawet wydarzeń miejskich bądź też gminnych. Gwarantujemy miło i kreatywnie spędzony czas. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 12 2020 szczegóły wpisu
 • coral.art.pl

  coral.art.pl

  P.H.U. Coral Tomasz Ciba w miejscowości Bluszczów zajmuje się organizacją koncertów. W ramach działalności oferujemy wszechstronne usługi jako agencja artystyczna, technika estradowa, oprawy muzyczne i studio nagrań. Proponujemy angaże znanych wykonawców, cover show, disco polo, country music, kabarety, konferansjerów. Tworzymy indywidualną ofertę koncertową dla naszych Klientów bez dodatkowych kosztów. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 10 2020 szczegóły wpisu
 • atrybut.com.pl

  atrybut.com.pl

  Szukasz agencji, która zapewni kolorowy program artystyczny wydarzeniom w Twojej okolicy? Zapraszamy do współpracy z Agencją ATRYBUT Lucyna Labudda z Gdańska. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który zorganizuje warsztaty tematyczne dla dzieci i dorosłych, inspirujące, barwne spektakle, koncerty, zajmujące występy estradowe i wydarzenie kulturalne. Zrealizujemy zlecenie na terenie całego kraju. Do współpracy zapraszamy instytucje publiczne, centra handlowe, hotele i restauracje oraz przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 27 09 2020 szczegóły wpisu
 • Konferansjer

  Konferansjer

  Poznański konferansjer świadczy usługi prowadzenia imprez firmowych otwartych i zamkniętych. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu imprez z udziałem publiczności. Pracował dla targów poznański, telewizji POLSAT i wielu innych dużych graczy na rynku. Konferansjer świadczy swoje usługi na terenie całej Polski. Pełna lista oferowanych usług wraz z referencjami klientów dostępna jest na stronie www konferansjera.

  Data dodania: 26 04 2013 szczegóły wpisu
 • Agencja artystyczna Anseba - Warszawa

  Agencja artystyczna Anseba - Warszawa

  Warszawska agencja artystyczna od wielu lat zajmująca się profesjonalną oprawą firmowych imprez, konferencji oraz bankietów. Doświadczenie zdobyte w branży sprawia, że każdy klient jest w pełni usatysfakcjonowany zorganizowanym eventem ponieważ Anseba potrafi odpowiednio dostosować do profilu imprezy rodzaj muzyki. Ponadto doświadczenie sprawia, że agencja na stałe współpracuje z wieloma firmami, które dodatkowo ułatwiają organizację najlepszych imprez.

  Data dodania: 08 10 2012 szczegóły wpisu
 • Agencja artystyczna

  Agencja artystyczna

  Agencja artystyczna e-VENT z Kielc, pełna pomysłów i doświadczenia zorganizuje każdy event czy imprezę dla dzieci. Współpracujemy z najlepszymi firmami nagłośnieniowymi i oświetleniowymi w kraju. Nasza specjalność to organizacja koncertów zarówno w salach jak i plenerze. Festyny, festiwale, itp. Pełen pomysłów zespół przygotuje scenariusz na każdą imprezę. Pokazy mrożące krew w żyłach, występy gwiazd, nagłośnienie i światła - wrażenia uczestników bezcenne.

  Data dodania: 16 04 2012 szczegóły wpisu
 • Śpiewankiewicz Agencja Artystyczna

  Śpiewankiewicz Agencja Artystyczna

  Moja Firma to "wytwórnia". Zajmujemy się wytwarzaniem i obróbką dźwięku tak bardzo potrzebnego w reklamach, filmach, spektaklach teatralnych, projektach koncertowych i obsłudze muzycznej imprez. Moja oferta skierowana jest do wszystkich instytucji, firm i osób, które potrzebują dźwięku, a jednocześnie cenią sobie jakość i profesjonalizm. Pełne zaangażowanie i niezłomne dążenie do sprostania każdemu wyzwaniu twórczemu. Każdy projekt jest dla nas czymś szczególnym,i każdy jest WAŻNY.

  Data dodania: 16 04 2012 szczegóły wpisu
 • Agencja Artystyczna Face

  Agencja Artystyczna Face

  Reprezentujemy prezenterów telewizyjnych, dziennikarzy oraz artystów, związanych z telewizją TVN oraz kanałami tematycznymi TVN.
  Reprezentujemy także artystów i prezenterów z innych stacji telewizyjnych. Współpracujemy z wieloma aktorami i artystami, znanymi z programów i seriali telewizyjnych oraz z gwiazdami teatru, filmu i estrady.
  Zapewniamy profesjonalnych prezenterów do prowadzenia imprez promocyjnych, konferencji prasowych, eventów i wydarzeń medialnych.
  Zajmujemy się Celebrity Management - zarządzamy wizerunkami Gwiazd, umożliwiając wykorzystanie wizerunku w kampaniach reklamowych, promocyjnych i PR, konferencjach, szkoleniach, wydarzeniach artystycznych, eventach, działalności wydawniczej i innej.
  Specjalizujemy się w kompleksowych castingach "Celebrities" - poszukujemy Gwiazd do kampanii reklamowych, promocyjnych i PR na zlecenie Agencji i klientów

  Data dodania: 16 04 2012 szczegóły wpisu
 • Agencja artystyczna

  Agencja artystyczna

  Oprócz działalności typowo organizacyjnej www.eventer.pl doradza w sprawie doboru oświetlenie, wielkości i wysokości sceny, czy też odpowiedniego nagłośnienia. Bogate doświadczenie sprawia, że grupie agencji artystycznej zaufało już kilkanaście instytucji, jak i osób prywatnych. Każde zlecenie, nawet najmniejsze realizowane jest w stałym kontakcie z klientem z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

  Data dodania: 16 04 2012 szczegóły wpisu
 • Duet Akrobatyczy PI Acrobats - Pawel & Izabela

  Duet Akrobatyczy PI Acrobats - Pawel & Izabela

  Jesteśmy grupą artystyczną wywodzącą się z Gdyni, utworzoną przez wielokrotną mistrzynię Polski w gimnastyce artystycznej Izabelę Kowalską oraz instruktora capoeira Pawła Łappo. Od lat występujemy zarówno w kraju jak i za granicą, przyciągając coraz to większą rzeszę widzów. Łączymy swoje siły, by kreować imprezy artystyczne łamiące dotychczasowe schematy, promując mało spotykaną sztukę, cieszącą się dużym sukcesem i powodzeniem. Nasz duet tworzy nowe linie i obrazy pozornie niemożliwe, fuzję siły i elastyczności - niezwykły show podnoszeń akrobatycznych i powietrznych trików.Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zapoznamy się z Państwa oczekiwaniami, jednocześnie starając się przybliżyć możliwości naszego programu artystycznego. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo wiele obszarów, w których moglibyśmy nawiązać owocną i pełną satysfakcji współpracę.

  Data dodania: 16 04 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

agencje artystyczne - nowa strona:

Adres: