agencje celne

 • Agencja Celna AGM logistyka transportowa

  Agencja Celna AGM logistyka transportowa

  Przedsiębiorcy, którzy na co dzień zajmują się obrotem towarowym z krajami Unii Europejskiej i państwami trzecimi, mogą skorzystać z usług agencji celnej, która wyręczy ich we wszelkich formalnościach powiązanych z odprawą celną. AGM swą propozycję kieruje do takich właśnie osób, które nie mają czasu zajmować się dokonywaniem zgłoszeń celnych i wolą to powierzyć profesjonalnej jednostce, która dopełni formalności w niedługim czasie. Nasi pracownicy posiadają rozległą wiedzę oraz cały czas podwyższają swoje kwalifikacje, śledząc wszystkie zmiany w normach oraz ustawach prawnych, dotyczących odprawy towarów. Oferta naszej firmy zawsze dopasowywana jest do każdego z klientów w sposób indywidualny. Podejmowane przez nas czynności objęte są poufnością, co zapewnia bezpieczeństwo naszym partnerom biznesowym. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i na stronę internetową.

  Data dodania: 23 03 2013 szczegóły wpisu
 • Odprawy celne - Agencja Celna Intercło

  Odprawy celne - Agencja Celna Intercło

  Zapraszamy do współpracy w zakresie systemu INTRASTAT, odpraw celnych oraz we wszystkich innych procedurach przewidzianych przepisami prawa celnego. Świadczymy usługi kompleksowej odprawy celnej jak też służymy radą i pomocą w poszczególnych zagadnieniach związanych z administracją celną. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie może być doskonałym uzupełnieniem Państwa działalności gospodarczej. Jeśli poszukują Państwo partnera, który wesprze w sposób profesjonalny Państwa działania w zakresie międzynarodowej wymiany towarów - Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2012 szczegóły wpisu
 • Agencja Celna Inter-Stat z Torunia

  Agencja Celna Inter-Stat z Torunia

  Jesteśmy firmą dokonującą zgłoszeń celnych w imporcie i eksporcie. Pośredniczymy w wykonywaniu deklaracji Intrastat zarówno w przywozie jak i w wywozie. Zajmujemy się przedstawicielstwem w zakresie podatku akcyzowego od sprowadzonych z UE samochodów osobowych. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe. Piszemy pisma procesowe oraz odwołania od decyzji organów celnych. Pośredniczymy w organizacji transportu zarówno morskiego jak i lądowego.

  Data dodania: 16 04 2012 szczegóły wpisu

agencje celne - nowa strona:

Adres: