agencje celne

 • www.nieten.net.pl Serwis celny

  www.nieten.net.pl Serwis celny

  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą Agencji Celnej NIETEN. Siedziba Spółki znajduje się w Warszawie, natomiast posiada ona oddziały w Dorohusku, Korczowej, Lublinie, Rzeszowie oraz Pruszkowie. Firma świadczy kompleksowe usługi celne a oprócz tego magazynowe, spedycyjne i logistyczne. Proponuje transport międzynarodowy, przewozy samochodami różnej ładowności, transport kontenerów, przeładunki, konsolidacje jak i wiele innych pokrewnych usług. Przedsiębiorstwo może się pochwalić wieloletnią tradycją oraz bogatym doświadczeniem w branży. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 16 07 2018 szczegóły wpisu
 • www.interlog-agencja.pl

  www.interlog-agencja.pl

  Posiadająca swoją siedzibę w Poznaniu Agencja Celna Interlog zaprasza Państwa do korzystania ze swoich usług. Nasza firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie. Zajmujemy się między innymi przygotowywaniem wniosków i deklaracji obowiązujących w procedurach celnych ECS i ICS, takich jak na przykład dokumenty SAD i karnety TIR, Świadectwa Pochodzenia Towarów, Świadectwa ATR i dokumenty CMR. Od 2004 roku w imieniu naszych klientów przygotowujemy deklaracje INTRASTAT. Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z całym zakresem usług oraz dowiedzieć się więcej na temat agencji zachęcamy do zajrzenia na stronę internetową.

  Data dodania: 11 04 2018 szczegóły wpisu
 • Agencja Celna AGM logistyka transportowa

  Agencja Celna AGM logistyka transportowa

  Przedsiębiorcy, którzy na co dzień zajmują się obrotem towarowym z krajami Unii Europejskiej i państwami trzecimi, mogą skorzystać z usług agencji celnej, która wyręczy ich we wszelkich formalnościach powiązanych z odprawą celną. AGM swą propozycję kieruje do takich właśnie osób, które nie mają czasu zajmować się dokonywaniem zgłoszeń celnych i wolą to powierzyć profesjonalnej jednostce, która dopełni formalności w niedługim czasie. Nasi pracownicy posiadają rozległą wiedzę oraz cały czas podwyższają swoje kwalifikacje, śledząc wszystkie zmiany w normach oraz ustawach prawnych, dotyczących odprawy towarów. Oferta naszej firmy zawsze dopasowywana jest do każdego z klientów w sposób indywidualny. Podejmowane przez nas czynności objęte są poufnością, co zapewnia bezpieczeństwo naszym partnerom biznesowym. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i na stronę internetową.

  Data dodania: 23 03 2013 szczegóły wpisu
 • Odprawy celne - Agencja Celna Intercło

  Odprawy celne - Agencja Celna Intercło

  Zapraszamy do współpracy w zakresie systemu INTRASTAT, odpraw celnych oraz we wszystkich innych procedurach przewidzianych przepisami prawa celnego. Świadczymy usługi kompleksowej odprawy celnej jak też służymy radą i pomocą w poszczególnych zagadnieniach związanych z administracją celną. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie może być doskonałym uzupełnieniem Państwa działalności gospodarczej. Jeśli poszukują Państwo partnera, który wesprze w sposób profesjonalny Państwa działania w zakresie międzynarodowej wymiany towarów - Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2012 szczegóły wpisu
 • Agencja Celna Inter-Stat z Torunia

  Agencja Celna Inter-Stat z Torunia

  Jesteśmy firmą dokonującą zgłoszeń celnych w imporcie i eksporcie. Pośredniczymy w wykonywaniu deklaracji Intrastat zarówno w przywozie jak i w wywozie. Zajmujemy się przedstawicielstwem w zakresie podatku akcyzowego od sprowadzonych z UE samochodów osobowych. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe. Piszemy pisma procesowe oraz odwołania od decyzji organów celnych. Pośredniczymy w organizacji transportu zarówno morskiego jak i lądowego.

  Data dodania: 16 04 2012 szczegóły wpisu

agencje celne - nowa strona:

Adres: