Etykiety termiczne - etistick.pl

Etykiety termiczne - etistick.pl


Zespół Etistick to zgrana grupa profesjonalistów, którzy nie tylko wykonują swoją pracę, ale przede wszystkim kochają to, co robią. Każdy projekt traktujemy z pasją i zaangażowaniem, aby dostarczyć naszym klientom etykiety, które spełnią ich oczekiwania w stu procentach. Nasza wszechstronna oferta obejmuje różne rodzaje etykiet, w tym etykiety termiczne, termotransferowe oraz z nadrukiem. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów, niezależnie od branży czy specyfiki produktów.Podobne strony
 • Markowe plomby gwarancyjne i plastikowe

  Firma Evan produkuje wyroby zabezpieczające przechowywaną zawartość. Proponowane saszetki na pieniądze zamykane są przez jednorazowe plomby. Etykiety plombujące uniemożliwiają otwarcie opakowania bez pozostawienia śladu. W produkcji stosuje się wytrzymałe tworzywa przezroczyste i nieprzezroczyste. Plomby plastikowe, np. plomby gwarancyjne, służą do zabezpieczenia worków bankowych. Bezpieczne koperty to koperty ochronne dla tajnych, np. umów. W serwisie znajduje się odpowiedni formularz do przesłania zamówienia na wybrane produkty.

 • Plomby gwarancyjne

  Poszukując dobrej jakości etykiet powinniśmy wejść na stronę firmy. Głównym założeniem korporacji jest satysfakcja i zadowolenie klienta. Największą popularnością wśród artykułów cieszą się plomby gwarancyjne. Gdyby pojawiły się jakieś nieścisłości można je rozwiązać dzwoniąc do biura. Na witrynie podany jest również czas realizacji konkretnego zamówienia. Układ strony jest niezwykle prosty, przez co mile czyta się informacje. Jakość świadczonych usług jest równie wysoka jak kwalifikacje pracowników.

 • Etykiety samoprzylepne

  Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1998 roku. Posiadamy w ofercie kompleksową produkcję etykiet. Nasze etykiety są tworzone na maszynach cyfrowych a także offsetowych, dzięki czemu gwarantujemy za każdym razem bardzo wysoką jakość wyprodukowanych materiałów samoprzylepnych. Etykiety drukujemy na niemal wszystkich rodzajach folii samoprzylepnych. Działając w zgranym zespole potrafimy obsłużyć druk w każdym zleconym nakładzie. Przygotowujemy grafikę od zera jeżeli zajdzie taka potrzeba. Pomagamy w doborze materiału a także służymy pomocą. Za każdym razem dostosowujemy zlecenie do wymagań kontrahenta.

 • Etykiety A4 -Sklep etykieciarnia.pl

  Sklep internetowy etykieciarnia.pl oferuje etykiety samoprzylepne, które mają zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Etykiety mają format A4, więc można je zadrukowywać w zwykłych drukarka laserowych oraz atramentowych.
  W opakowaniu znajduje się 100 arkuszy. W zależności od wyboru, etykiety są podzielone na naklejki w różnych rozmiarach. Dostępne są o rogach zaokrąglonych oraz ostrych. Im mniejsze są naklejki, tym więcej zmieści się ich na danym arkuszu.
  Przykładowo na arkuszu A4 podzielonym na pola o rozmiarach 70x37mm, mieści się 24 sztuki naklejek. Czyli w całym opakowaniu znajduje się 24 tysiące pojedynczych etykiet.
  Wszystkie etykiety są produkowane na niepylącym papierze matowym w kolorze śnieżno białym. Specjalny klej nie wycieka podczas drukowania.
  Sklep internetowy umożliwia wysyłkę Pocztą Polską oraz kurierem. Dostępne są płatności za pobraniem oraz przedpłata na konto.

 • KDS wydruk naklejek

  Strona internetowa należy do renomowanej drukarni KDS specjalizującej się w druku etykiet peel off, druku biletów, naklejek, wizytówek, kodów kreskowych czy etykiet samoprzylepnych. Ten producent naklejek oferuje również możliwość zakupu taśm termotransferowych, drukarek kodów kreskowych a także sprzętu drukarskiego. KDS współpracuje z wieloma firmami w całej Europie ciesząc się ogromnym zadowoleniem swoich klientów.

 • Etykiety na roli - unicum.com.pl

  Firma Unicum Etykiety trudni się wydrukiem etykiet samoprzylepnych na roli. Posiadamy 25-letnie doświadczenie w tej dziedzinie. Przygotowana przez nas propozycja zawiera kompletne świadczenia, takie jak przygotowanie projektu razem z wyborem technologii, wydruk i dostarczenie etykiet. Jesteśmy w stanie wydrukować etykiety wielokolorowe, jednobarwne a także bez nadruku. W naszym przedsiębiorstwie stosujemy nowoczesne metody techniczne. W zależności od wymagań klientów oraz typu opakowania możemy użyć różnego rodzaju surowce samoprzylepne, kleje, techniki druku, kształt a także rozmiar etykiety.

 • plomby.sklep.pl sklep z plombami plastikowymi

  Nasza firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą plomb zabezpieczających. Oferowane produkty takie jak plomby plastikowe, plomby numerowane, plomby gwarancyjne są bardzo wysokiej jakości co potwierdzają zdobyte przez nas certyfikaty jakości. Jesteśmy liderem w branży zabezpieczeń i jako jedyni udostępniamy w pełni profesjonalny sklep internetowy z plombami oraz stronę internetową merkat.pl na której znajdą państwo wszelkie potrzebne informacje odnośnie plombowania.