Kserokopiarki, Drukarki, Serwis - RICOH

Kserokopiarki, Drukarki, Serwis - RICOH

Ocena: 2.2/10 (43 głosów)Cyfrowe systemy druku, nowoczesne urządzenia, kontrakty na kopie i wydruki, tani serwis to atuty naszej firmy. W branży biurotechnicznej działamy nieprzerwanie od 1987 r. początkowo jako punkt usług kserograficznych, a później dostrzegając ogromne zapotrzebowanie na zakup i serwis kopiarek, rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż i serwis kopiarek, drukarek oraz innych urządzeń biurowych. Oprócz wysokiej jakości usług serwisowych oferujemy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, poufności, archiwizacji dokumentów oraz rozwiązania kontroli kosztów i zarządzania parkiem urządzeń. Dostrzegając zmieniające się potrzeby rynku i klientów dotyczących funkcjonowania przedsiębiorstw proponujemy nowatorskie rozwiązania usprawniające zarządzanie, kontrolę oraz szybki i łatwy dostęp do informacji dokumentów.
XERREX jest Autoryzowanym Partnerem Asseco Poland, Ricoh Polska, oraz Kyocera. W chwili obecnej jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku Polski płd. - wsch. w branży cyfrowych systemów druku Zajmujemy pierwsze miejsce w Polsce pod względem wielkości sprzedaży urządzeń Ricoh.
Z naszej oferty handlowej i serwisowej korzysta aktualnie ok. 5000 firm z całego regionu Podkarpacia. Zarówno największe zakłady produkcyjne, banki, jak i uczelnie wyższe, szkoły oraz urzędy administracji państwowej.Podobne strony
  • Drukarki do etykiet

    Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu nowoczesnych urządzeń drukujących. Dostarczamy między innymi wytłaczarki, drukarki etykiet. Zapewniamy również wysokiej jakości drukarki nabiurkowe zarówno do użytku domowego oraz użytku biurowe. W naszej ofercie zapewniamy, także innowacyjne urządzenia do użytku przemysłowego, w tym drukarki przenośne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!