Balustrady, poręcze, barierki

 • Balustrady i daszki szklane FORGLASS

  Balustrady i daszki szklane FORGLASS

  Poszukujesz profesjonalnej firmy szklarskiej? Chcesz by Twój projekt odznaczał się wysoką jakością, a przy tym masz wysokie wymagania? Forglass to usługi szklarskie, których wykonawcami są specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Flagowe produkty firmy to m.in. daszki szklane i fasady, szklane balustrady, szklane windy, różnego typu mocowania i okucia do ścianek, szklane windy, kabiny prysznicowe czy przegrody balkonowe. Zapraszamy na stronę!

  Data dodania: 28 08 2020 szczegóły wpisu
 • obrobkaszkla.pl

  obrobkaszkla.pl

  Usługi szklarskie w całkowitym zakresie oraz wieloletnie praktyka w produkcji i montażu przeszkleń wielkoformatowych oferuje Centrum Obróbki Szkła w Bochni. Od przeszło 30 lat zajmujemy się produkcją szkła do urządzeń chłodniczych, gablot oraz mebli. Realizujemy przeszklenia ścianek działowych, drzwi i zabudowań szklanych, a także produkcję paneli szklanych, luster i gablot. Wykonujemy lakierowanie szkła na dowolny kolor RAL lub NCS, laminowanie szkła czy jego piaskowanie. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą.

  Data dodania: 24 05 2020 szczegóły wpisu
 • www.modeko.eu

  www.modeko.eu

  Firma MODEKO w Zabrzu specjalizuje się w produkcji elementów stalowych oraz bram i ogrodzeń. Korzystamy z certyfikowanych materiałów i najlepszej jakości powłoki ocynku ogniowego. Nasze produkty spełniają wszystkie normy. W ofercie znajdą Państwo m. in. KLIK-KLAK - łącznik stabilizujący, nasze kosze gabionowe, gabiony, kosze gabionowe zgrzewane z drutu o powłoce antykorozyjnej, panele ogrodzeniowe, bramy i modne furtki oraz palisady. Zapewniamy profesjonalne projekty i wykonwastwo. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 11 2019 szczegóły wpisu
 • Balustrady balkonowe Kraków – Stalprodukcja

  Balustrady balkonowe Kraków – Stalprodukcja

  Od ponad 10 lat oferujemy klientom balustrady ze stali nierdzewnej spawane na wymiar wraz z usługą montażu. Naszym celem jest zaoferowanie klientom towarów i usług na wysokim poziomie, które będą spełniać ich oczekiwania a jednocześnie zapewniać bezpieczeństwo przy użytkowaniu balkonu czy schodów. Ze względu na usługowy charakter naszej działalności realizujemy zlecenia na terenie Krakowa i w okolicach.

  Data dodania: 23 01 2019 szczegóły wpisu
 • www.balustradowo.pl

  www.balustradowo.pl

  FPHU Euromont w Trablicach k.Radomia to firma, która swoją aktywność prowadzi na polskim rynku od 1995 r., specjalizując w projektowaniu, wykonawstwie i montażu balustrad, poręczy i daszków z włoskiej stali nierdzewnej, a jaka jest gwarancją najwyższej jakości. Nasze wyroby obejmują także materiały dodatkowe tj. szkło, drewno, linki, poliwęglan itp. Realizujemy tradycyjne projekty, jak i nowoczesne, a zlecenia wykonujemy na terenie Warszawy, Kielc, Łodzi i Radomia. W cenę wliczony jest pomiar oraz doradztwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu i współpracy!

  Data dodania: 18 06 2018 szczegóły wpisu
 • Balustrady nierdzewne - KOBAMET

  Balustrady nierdzewne - KOBAMET

  Ponad trzydziestoletnia tradycja sprawia, że firma Kobamet cieszy się olbrzymim zaufaniem wśród Klientów w całym kraju. Przedsiębiorstwo odznacza się bowiem profesjonalizmem i zaawansowaną wiedzą, jak i wykorzystaniem najnowocześniejszych, precyzyjnych technologii. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów stanowi gwarancję na długie lata, co przekłada się na większą satysfakcję i zadowolenie Klienta. Kobamet to nie tylko praktyczne balustrady, ale również schody czy inne elementy, mogące ułatwić codzienne funkcjonowanie, zarówno w domu, jak i firmie. 

  Data dodania: 19 03 2018 szczegóły wpisu
 • Maxigate

  Maxigate

  Dom to miejsce, które ma gwarantować dziecku odpowiedni poziom bezpieczeństwa, tymczasem sporo wypadków powstaje właśnie w mieszkaniach. Upadki ze schodów, oparzenia, kontakt z toksycznymi substancjami, skaleczenia, porażenia prądem to najczęstsze sytuacje. Da się ich uniknąć dzięki odpowiednim krokom rodziców i dobrym zabezpieczeniom. Do jednych z nich należą bramki zabezpieczające. Uniemożliwią one dziecku niekontrolowane wejście do niebezpiecznych pomieszczeń, jak kuchnia, czy ochronią przed upadkiem ze schodów. Montując bramkę zabezpieczającą w prosty sposób zwiększamy bezpieczeństwo posiadanego przez nas dziecka.

  Data dodania: 11 12 2017 szczegóły wpisu
 • Balustral - zakład betoniarski

  Balustral - zakład betoniarski

  Firma specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji balustrad betonowych. Oferujemy pełny zakres usług: od projektu poprzez modele, formy, produkcje elementów, transport oraz montaż u klienta. Nasza firma to ekspert od balustrad betonowych. Zajmujemy się wszystkimi czynnościami związanymi z ich tworzeniem, co oznacza prace planistyczne, wykonywanie tralek, montowanie ich w jedną konstrukcję, a także dokonywanie napraw i różnego rodzaju korekt, jeśli takowe są potrzebne. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bardzo niskie ceny, ponieważ sami tworzymy niezbędne elementy balustrad i posiadamy w tej kwestii już dwudziestoletnie doświadczenie, co oznacza, że wykorzystywane przez nas technologie zostały dopracowane do perfekcji. Oferujemy bardzo różne wzory balustrad – zapraszamy do zapoznania się z nimi.

  Data dodania: 14 09 2017 szczegóły wpisu
 • UNISPAW poręcze nierdzewne Warszawa

  UNISPAW poręcze nierdzewne Warszawa

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę UNI-SPAW, która specjalizuje się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej: balustrad i poręczy ze stali nierdzewnej oraz stali kwasoodpornej, a także balustrad i poręczy drewnianych z elemen-tami stalowymi. Oferujemy również szereg usług związanych z produkcją, montażem oraz kon-serwacją wyrobów ze stali nierdzewnej. Priorytetem firmy jest najwyższa jakość produktów i usług jak i profesjonalna współpraca z Klientami. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia. W celu uzyskania szczegółów o pełnej ofercie, zapraszamy na stronę interneto-wą.

  Data dodania: 05 06 2017 szczegóły wpisu
 • Elementy balustrad ze stali nierdzewnej

  Elementy balustrad ze stali nierdzewnej

  Avis-balustrady ze stali nierdzewnej, jest krajowym liderem w produkcji, sprzedaży oraz imporcie elementów balustrad nierdzewnych. Działając nieprzerwanie od 2009 roku, słyną z rzetelnej produkcji, terminowych dostaw oraz elastycznych warunków współpracy w działach balustrad nierdzewnych, zadaszeń ze stali nierdzewnej, balkonów francuskich oraz obrotu stalą. Ich największymi atutami jest doświadczona załoga, konkurencyjne ceny producenta oraz krótkie terminy montażu.

  Data dodania: 08 03 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Balustrady, poręcze, barierki - nowa strona:

Adres: