Baseny, produkcja, montaż

 • AQUARELAX

  AQUARELAX

  W ofercie naszego sklepu internetowego AQUARELAX znajdą Państwo przede wszystkim zadaszenia oraz przykrycia basenowe, ale również baseny, wanny spa, sauny oraz tarasy. Wszystkie produkty w naszym sklepie są bardzo wysokiej jakości i pochodzą od renomowanych producentów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o nas oraz o naszej ofercie.

  Data dodania: 11 04 2016 szczegóły wpisu
 • WODEX serwis basenów

  WODEX serwis basenów

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, budowaniu oraz sprzedaży i remontach basenów. Baseny Wodex to firma z Warszawy, której początki sięgają 1997 roku. Do tej pory udało się nam wybudować wiele obiektów basenowych oraz możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie. W naszej propozycji znajdziecie Państwo między innymi baseny betonowe wykładane specjalną wykładziną PVC o grubości 0,55 mm lub 0,75 mm, a także zbrojoną 1,5 mm. Proponujemy jednak też inne rozwiązania idealne dla każdego rodzaju obiektu. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 18 09 2015 szczegóły wpisu
 • Basen ogrodowy dla dzieci

  Basen ogrodowy dla dzieci

  Firma to grupa osób zajmujący się kompleksowo basenami kąpielowymi oraz zadaszeniami basenowymi. Celem działalności jest kompleksowa i szybka obsługa klienta pod kątem zaprojektowania i wykonania basenu najwyższej klasy. Bardzo duże doświadczenie w branży gwarantuje najwyższą jakość usług. Jako jedyna firma w Polsce projektujemy i produkujemy baseny, które są izolowane. Produkty sprzedawane są również w innych krajach Unii Europejskiej. Obecne doświadczenia zawodowe to doskonałe narzędzia pozwalające sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym na rynku nie tylko krajowym, ale również i zagranicznym. Dzięki temu mamy szybki dostęp do nowych technologii co pozwala dopasować się do potrzeb wszystkich zainteresowanych produktami. Produkty cechuje duża odporność na warunki atmosferyczne, starzeniowe, czynniki agresywne oraz wysokie parametry mechaniczne. Każdy basen charakteryzuje się dokładnością i wysokim standardem, wykonane są z wysokiej jakości żywic i włókna szklanego, które użyte są do produkcji w właściwych proporcjach. Ponad to baseny posiadają także metalowe wzmocnienia na ścianach bocznych, które potęgują trwałość i stabilność. Tylko my na naszym rynku wykonujemy piankowanie zewnętrznej strony wyrobów pianką poliuretanową natryskową. Zaletą jest zwiększenie wytrzymałości basenu oraz jego ocieplenie.

  Data dodania: 28 06 2014 szczegóły wpisu
 • Basentech - akcesoria basenowe

  Basentech - akcesoria basenowe

  W Szczecinie mieści się siedziba firmy Basentech, jaka specjalizuje się w technice basenowej. Nasza propozycja to gotowe konstrukcje basenowe: metalowe, poliestrowe, betonowe i drewniane, zadaszenia, a również wszelakie wyposażenie dodatkowe drabinki, pompy, dysze, filtry, urządzenia do dezynfekcji wody, ogrzewania oraz części zamienne do tych urządzeń. Wszystkie artykuły wyróżnia trwałość i efektowne wykonanie i dzięki temu są z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w domach, ale również w hotelach, restauracjach i innych obiektach. Nasze przeszło 20 - letnie doświadczenie branżowe pozwala oferować wysokiej klasy usługi oraz udzielać kompetentnych porad, dzięki współpracy z innymi takie jak montaż konserwację i modernizację basenów. Pozostałe informacje o ofercie przedsiębiorstwa opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 12 2013 szczegóły wpisu
 • Producent basenów - Baslux

  Producent basenów - Baslux

  Firma „Baslux” działa na polskim rynku od 1995 roku. Wytwarza: zjeżdżalnie, oczka wodne, a oprócz tego baseny kąpielowe. W trosce o wysoką jakość prywatnych produktów, stosuje najnowsze techniki. Każdy basen przedsiębiorstwa Baslux tworzony jest z wysokiej klasy materiałów, żeby sprostać wysokim wymaganiom konsumentów. Baseny korporacji cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów zarówno w Polsce, jak również zagranicą. Firma eksportuje osobiste produkty aż do 9 krajów Unii Europejskiej. Dzięki temu przedsiębiorstwo Baslux współpracuje również z kilkoma dostawcami, a oprócz tego odbiorcami z krajów Unii Europejskiej. W przyszłości planuje też ekspansję na rynki światowe.

  Data dodania: 17 09 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Baseny, produkcja, montaż - nowa strona:

Adres: