Budowlane inwestycje

 • BIM - BIMventor - Koordynacja dla inwestorów

  BIM - BIMventor - Koordynacja dla inwestorów

  Szukasz możliwości by obniżyć koszty budowy domu? Jeśli nie wiesz co to jest model BIM, czyli modelowanie informacji o budynku to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy BIMventor, która specjalizuje się w wdrażaniu tego oprogramowania w inwestycję budowlaną. System tan usprawnia proces budowy, minimalizuje ryzyko popełnienia błędów oraz to co najważniejsze, znacząco obniża koszty budowy. Zapraszamy do kontaktu inwestorów budowlanych

  Data dodania: 20 04 2017 szczegóły wpisu
 • Wybór najciekawszych inwestycji w Polsce

  Wybór najciekawszych inwestycji w Polsce

  Zapraszamy na stronę panoramainwestycji.pl każdą z osób której zależy na zapoznaniu się z najnowszymi realizacjami budowlanymi w branży mieszkaniowej, usługowej i w przestrzeni publicznej. Prezentujemy Państwu ciekawy przegląd najciekawszych realizacji architektonicznych i obiektów, które przysłużą się społeczeństwu: nowych szpitali, hal sportowych, basenów rekreacyjnych i innych. Na stronie znajdą Państwo również bazę firm.

  Data dodania: 19 10 2015 szczegóły wpisu
 • Condohotel - inwestycje

  Condohotel - inwestycje

  Condohotele to najlepsze inwestycje, jeśli chodzi o długoterminowość. Dzięki nim możemy zarobić nawet 8 % w skali roku. To ponad dwa razy więcej, niż proponują nam tradycyjne banki. Czy możemy oprzeć się takiej okazji? Oczywiście, że nie. Zarabianie może być znacznie prostsze, gdy powierzymy je profesjonalnej firmie zajmującej się obsługą całości transakcji. Właśnie taka jest Mierzeja Resort. Zapraszamy po więcej na naszą oficjalną stronę www.

  Data dodania: 19 10 2013 szczegóły wpisu
 • BTB

  BTB

  Grupa Kapitałowa Norblin to zaufanie i doświadczenie, które budujemy w oparciu o rozwój i podejmowanie wciąż nowych wyzwań. Nasze inwestycje projektowane są przez znakomitych specjalistów, budowane z najwyższej jakości materiałów, co owocuje zadowoleniem oraz satysfakcją naszych klientów. Zapraszamy serdecznie na www.norblin.eu, gdzie mogą Państwo zobaczyć wyjątkowe projekty, które współtworzyliśmy.

  Data dodania: 17 10 2013 szczegóły wpisu
 • Agencja Inwestycyjna MC

  Agencja Inwestycyjna MC

  Agencja Inwestycyjna MC jest dynamiczną firmą, działającą od kilkunastu lat w ciągle zmieniającej się branży budowlanej. W ramach prowadzonych projektów dostarcza nowatorskie rozwiązania i usługi dla firm i klientów indywidualnych. Gwarantuje wysoką jakość organizacji i realizacji inwestycji. Oferta firmy obejmuje kompleksowe usługi obejmujące nadzór i wykonawstwo robót budowlanych, zapewniając sprawny przebieg budowy oraz wysoką jakość usług. Ponadto realizujemy własne inwestycje w zakresie budownictwa mieszkaniowego proponując Państwu gotowe budynki jedno i wielorodzinne. W codziennej pracy stawiamy na rzetelność i uczciwość. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia, jednocześnie ciągle ucząc się i usprawniając pracę firmy, co w efekcie przekłada się na zadowolenie klientów. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, współpracujące z nami firmy specjalistyczne oraz stali dostawcy pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

  Data dodania: 04 02 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Budowlane inwestycje - nowa strona:

Adres: