Budowlane materiały - materiały izolacyjne

 • www.fornaxpolska.pl

  www.fornaxpolska.pl

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę FORNAX POLSKA z Siewierza. Nasza działalność polega na sprzedaży materiałów ogniotrwałych. Zakupić u nas można m.in.: betony izolacyjne oraz ogniotrwałe, wyroby boksytowe i korundowe, maty ceramiczne, papiery ceramiczne glino-krzemianowe, rury do pieców rolkowych. Dla naszych klientów możemy także zrealizować usługi, przykładowo wykonać obliczenia dla nowych wyłożeń ogniotrwałych, przeprowadzić kompleksowy remont pieca przemysłowego, jak też ceramicznego. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.

  Data dodania: 22 03 2018 szczegóły wpisu
 • AGNIESZKA DĘBIŃSKA Izolacja natryskowa

  AGNIESZKA DĘBIŃSKA Izolacja natryskowa

  Szukają Państwo materiałów do termoizolacji fundamentów oraz sufitów lub materiałów do ocieplenia poddasza? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Izolacje Natryskowe Agnieszka Dębińska z Oławy, która zajmuje się sprzedażą innowacyjnej pianki poliuretanowej. Jest ona wykorzystywana do izolacji cieplnej fundamentów, sufitów, podłóg, ścian działowych bądź dachów. Warto nadmienić, że jest nakładana przy zastosowaniu technologii natryskowej, dzięki czemu nie ma potrzeby używać elementów mocujących i zabezpieczających warstwę izolacyjną. Informacje o możliwościach zastosowania pianki poliuretanowej zamieszczamy na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 10 2016 szczegóły wpisu
 • ISOVER izolacje akustyczne stropów

  ISOVER izolacje akustyczne stropów

  Firma ISOVER jest liderem wśród producentów wełny mineralnej. Posiadamy swoje biuro w Warszawie, ale dzięki wielu partnerom handlowym w różnych regionach nasze artykuły można kupić w całym kraju. Nasza propozycja obejmuje wełny do izolacji poddaszy, ścian działowych, stropów i kominków. Oprócz izolacji budowlanych sprzedajemy również izolacje techniczne dla rurociągów ciepłowniczych, wentylacji, klimatyzacji oraz wiele innych. Nieustannie unowocześniamy nasze technologie produkcji, aby proponować klientom produkty jak najbardziej dopasowane do ich potrzeb. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej.

  Data dodania: 22 10 2015 szczegóły wpisu
 • TwojaSuchaPiwnica.pl

  TwojaSuchaPiwnica.pl

  Specjalnością naszej firmy jest izolacja przeciwwilgociowa fundamentów. Wszystkie prace wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszych materiałów. Do izolowania wykorzystujemy specjalny cement z domieszką piasku kwarcowego oraz opatentowanych domieszek czynnych chemicznie. Służy on do zabezpieczania powierzchni betonowych oraz żelbetowych. Sprawnie odcina drogę wilgoci.

  W zakres naszych usług wchodzi także hydroizolacja piwnicy od wewnątrz. Nasza wykwalifikowana ekipa szybko i skutecznie wykona usługę. Już nigdy nie będą Państwo mieli problemów z wilgocią i pleśnią w piwnicy. Izolacja pozytywnie wpłynie też na całość budynku. Dostająca się do kapilar woda może wędrować i przedostawać się na wyższe kondygnacje.


  Atuty:

  Doświadczona kadra pracowników
  Szybkie oraz skuteczne działania
  Gwarancja długotrwałych efektów

  Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy.

  Data dodania: 24 07 2015 szczegóły wpisu
 • Płyty uszczelkarskie Dorbud

  Płyty uszczelkarskie Dorbud

  Firma Dorbud działa na rynku uszczelnień i materiałów termoizolacyjnych od ponad 20 lat. Głównym naszym odbiorcą są zakłady przemysłowe, które zaopatrujemy w materiały służące do termoizolacji. W ofercie znajdują się również tworzywa konstrukcyjne, szczeliwa, płyty uszczelkarskie, wyroby gumowe i przędze techniczne. Kompleksowa obsługa firm w zakresie termoizolacji pozwoliła na wypracowanie solidnej marki i pozyskiwanie wielu kontrahentów. Zapraszamy na nasza stronę Zpuh-dorbud.com.pl

  Data dodania: 26 03 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Budowlane materiały - materiały izolacyjne - nowa strona:

Adres: