Budowlane materiały - ociepleniowe

 • Blog o dociepleniach wnętrz

  Blog o dociepleniach wnętrz

  Metod docieplenia budynków stosunkowo nie jest dużo, jednak każda z nich posiada różne parametry cieplne, różne są techniki wykonania jak i mają szereg różniących się innych parametrów. Jeśli planujesz docieplić swoje wnętrze warto zapoznać się z wszystkim technikami i wybrać tą najoptymalniejszą patrzeć na jakość, czas wykonania, cenę a także miejsce, które zajmie docieplenie w naszym wnętrzu. To wszystko znajdziesz na naszym blogu. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 06 2017 szczegóły wpisu
 • CENTRUM OCIEPLEŃ

  CENTRUM OCIEPLEŃ

  Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę Centrum Ociepleń z Mińska Mazowieckiego. Mamy długoletnie, sięgające 2012 roku doświadczenie w branży i oferujemy szeroki zakres usług oraz produktów pochodzących od renomowanych producentów. Dysponujemy szerokim wyborem farb oraz tynków zewnętrznych i wewnętrznych, zapraw, nadproży, uszlachetniaczy do zapraw, gruntów, klejów oraz wielu innych akcesoriów. Gwarantujemy fachową obsługę i doradztwo a także atrakcyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 13 12 2016 szczegóły wpisu
 • ISOVER produkty do izolacji domu

  ISOVER produkty do izolacji domu

  Firma ISOVER jest liderem wśród producentów wełny mineralnej. Nasza oferta otacza wełny do izolacji poddaszy, ścian działowych, stropów i kominków. Oprócz izolacji budowlanych sprzedajemy także izolacje techniczne dla rurociągów ciepłowniczych, wentylacji, klimatyzacji i wiele innych. Bezustannie unowocześniamy nasze technologie produkcji, aby proponować klientom produkty jak najbardziej dopasowane do ich potrzeb. W naszym sklepie internetowym posiadamy rozległy wybór produktów. Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

  Data dodania: 05 11 2015 szczegóły wpisu
 • IZOMEDIA - izolacja, ocieplenie, natrysk pianki poliuretanowej

  IZOMEDIA - izolacja, ocieplenie, natrysk pianki poliuretanowej

  Izomedia- ocieplanie,natrysk,izolacja pianką poliuretanową. Pełen zakres usług: izolacja termiczna pianą kurników, przechowalni warzyw i owoców, chłodni, domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych i rolniczych: chlewni, obór, wiat. Oferujemy profesjonalne doradztwo, surowce najwyższej jakości gwarantujące utrzymanie parametrów izolacji przez lata. Działamy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 14 02 2015 szczegóły wpisu
 • Pianka poliuretanowa

  Pianka poliuretanowa

  Jednym z doskonałych materiałów izolacyjnych jest pianka poliuretanowa. Pianka poliuretanowa jest bardzo dobrym materiałem który służy do ocieplenia poddasza. Taka izolacja z pianki poliuretanowej jest obecnie jedna z najlepszych propozycji jeśli chodzi o izolacje cieplną poddasza.
  Pianka poliuretanowa jest stosowana poprzez natrysk pianki na poddasze który jest wykonywany przez firmy takie jak Dokonała Izolacja.
  Zachęcam Cie do sprawdzenia oferty firmy Doskonała Izolacja która wykonuje izolacje z pianki poliuretanowej. Polecam Ci usługi tej firmy jak też wykorzystanie pianki poliuretanowej do izolacji Twojego poddasza. Pianka poliuretanowa to świetny materiał posiadający bardzo małą przenikalność cieplną co czyni ją liderem pośród izolacji.

  Data dodania: 07 01 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Budowlane materiały - ociepleniowe - nowa strona:

Adres: