Budowlane materiały

 • budwegplus.pl hurtownia budowlana Lublin

  budwegplus.pl hurtownia budowlana Lublin

  Prezentujemy Państwu propozycję firmy Bud Weg Plus z siedzibą w Zakrzówku w województwie lubelskim. Posiadamy szeroki wybór najwyższej jakości kostki brukowej oraz galanterii betonowej. W naszym asortymencie mieszczą się m.in. kostki fazowe i bezfazowe, słupki, pachołki, pustaki łupane, daszki na płoty czy też betonowe gazony ogrodowe. Proponowane przez nas produkty wykorzystywane są do budowy dróg, chodników, alei, podjazdów bądź też ścieżek rowerowych. Gwarantujemy terminową realizację każdego zamówienia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie mieszczą się szczegóły na temat naszej oferty.

  Data dodania: 24 05 2021 szczegóły wpisu
 • www.elastolith.pl

  www.elastolith.pl

  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu system ELASTOLITH wytwarzany przez holenderskiego producenta. Jest to elastyczna, elegancka i łatwa w montażu płytka klinkierowa. W składzie posiada wyłącznie naturalne składniki, z czego ponad 90% stanowi piasek kwarcowy. Płytki występują w różnorodnej kolorystyce, dzięki czemu z łatwością dopasują się do wnętrza albo na zewnątrz. Stosowane są jako okładzina fasad budynków bądź element wykończenia ścian, kominka i innych elementów. Do ułożenia płytek potrzebny jest wyłącznie specjalny klej. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji.

  Data dodania: 02 11 2020 szczegóły wpisu
 • smolnik.com.pl

  smolnik.com.pl

  Jeśli szukasz fachowców w branży materiałow budowlanych, zapraszamy do hurtowni Smolnik E. i B. Smolnik i Wspólnicy Sp. j. W swojej ofercie Posiadamy pokrycia dachowe, materiały budowlane oraz izolacyjne. Naszym Klientom proponujemy m.in. stal zbrojeniową, niezbędną chemię, rynny i pokrycia blaszane, a także gipsy, kleje i elementy do wykończeń wewnętrznych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem naszej oferty, jaki prezentujemy na stronie.

  Data dodania: 19 10 2020 szczegóły wpisu
 • www.justyr.com.pl

  www.justyr.com.pl

  Systemy dociepleń i suchej zabudowy oferuje firma JUstyr z Żukowa. W ciągu ponad 10 lat działalności nabyliśmy niezbędną wiedzę w zakresie najlepszego asortymentu materiałów izolacyjnych dostępnych na polskim rynku. Nasze produkty mają niezbędne atesty, certyfikaty i aprobaty techniczne wymagane w budownictwie, szczególnie tym energooszczędnym i pasywnym. Współpracujemy z najlepszymi i największymi producentami materiałów budowlanych i izolacyjnych w Polsce. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 21 09 2020 szczegóły wpisu
 • sinus.net.pl

  sinus.net.pl

  Jeśli poszukujesz wysokiej klasy materiałów budowlanych w Bielsku-Białej bądź okolicy, zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją przedsiębiorstwa Sinus. Jesteśmy hurtownią, która ma obszerny wybór materiałów budowlanych i kruszyw budowlanych. W naszej propozycji znajdują się też produkty do aranżacji ogrodu, jak np. żwiry kolorowe, kamienie ogrodowe lub też galanteria ogrodowa. Oferujemy dodatkowo różne rodzaje kostki brukowej. Umożliwiamy transport zamówionych produktów. Bezustannie poszerzamy nasz asortyment o nowe pozycje. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 20 09 2020 szczegóły wpisu
 • haaksbergen.pl

  haaksbergen.pl

  Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą holenderskiego producenta mineralnej płytki klinkierowej ELASTOLITH. Produkt ten, wytwarzany od ponad 50 lat znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie jako stylowa okładzina fasad budynków. Płytka wykonana jest jedynie z naturalnych składników i dostępna w różnorodnej kolorystyce. Płytki mogą być stosowane także wewnątrz obiektu, na przykład do obudowy kominka, w łazience i kuchni. Specjalny klej umożliwia prędki montaż bez pomocy fachowca. Więcej informacji na temat produktu znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 09 2020 szczegóły wpisu
 • sawomet.pl

  sawomet.pl

  Materiały związane z malowaniem, ale także doradztwo w kwestii doboru kolorów, odpowiedniego typu farby i aranżacji oferuje firma Sawo-met. Posiadamy hurtownię i sieć sklepów zlokalizowanych w Warszawie i okolicach. Mieszamy farby specjalnie na zamówienie. Ponadto oferujemy szereg materiałów budowlanych i materiałów wykończeniowych dla budownictwa. Zapewniamy fachowe doradztwo nt. najnowszych technologii oraz kompetentną pomoc. Własna logistyka umożliwia nam zrealizować dostawy w krótkim czasie. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 09 2020 szczegóły wpisu
 • talbud-a.pl

  talbud-a.pl

  Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę polskiego producenta galanterii betonowej, firmy TALBUD-A. Nasza siedziba znajduje się w Skawinie w województwie małopolskim, a działalność w branży prowadzimy już od przeszło 20 lat. Proponujemy duży wybór kostki chodnikowej, płyt tarasowych, ażurowych czy chodnikowych, a ponadto stopni, odwodnienia, palisad czy krawężników. Oferowane produkty posiadają niezbędne certyfikaty i dostępne są w wielu wariantach. Zapewniamy fachowe doradztwo i atrakcyjne ceny. Więcej szczegółów na temat oferty znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 09 2020 szczegóły wpisu
 • www.stonetiles.pl

  www.stonetiles.pl

  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Stone Tiles, która znajduje się w Gdańsku. Oferujemy wysokiej klasy artykuły do wykończenia wnętrz, ogrodów, elewacji i wiele innych. W naszej ofercie znajdą Państwo płytki i elewacje z kamienia, materiały ogrodowe oraz drogowe, a również spieki kwarcowe. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Z zapałem podejmujemy się również nietypowych zleceń. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, postaramy się konkretnie i starannie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 06 2020 szczegóły wpisu
 • Patron-Bis

  Patron-Bis

  Patron - Bis Sp. z o. o. jest przodującym dostarczycielem laminatów HPL, płyt HPL, płyty meblowej, parapetów oraz blatów roboczych na polskim rynku. W naszej ofercie znajdują się pierwszorzędne produkty stosowane w stolarstwie oraz w budownictwie.

  Znając zalecenia rynku i chcąc sprostać wymogom klientów od początku działalności dbamy, aby szeroki wachlarz produktów w pełnej kolekcji znajdował się do Państwa dyspozycji w naszym magazynie. Dzięki temu możemy realizować zamówienia, które docierają do klienta w całej Polsce, za pośrednictwem sprawdzonej firmy kurierskiej w ciągu 24 godzin.

  Oprócz dostawy towaru, nasza fachowa obsługa umożliwia doradztwo na najwyższym poziomie i omówienie każdego projektu przygotowanego do realizacji.

  Data dodania: 01 06 2020 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Budowlane materiały - nowa strona:

Adres: