Budowlane prefabrykaty

 • Prefabrykaty - zagorski-terrazzo.pl

  Prefabrykaty - zagorski-terrazzo.pl

  Firma Zagórski-Terrazzo proponuje kontrahentom dużą różnorodność artykułów z Terrazzo. Wszystkie oferowane artykuły są przez nas produkowane. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zagwarantować kontrahentom doskonałą jakość oferowanych produktów. Mamy nowoczesne linie produkcyjne. Zapewniamy duży wybór motywów oraz kolorów. Wszystkie oferowane przez nas towary cechuje duża wytrzymałość. W celu poznania szczegółów oferty, zachęcamy Państwa do przeglądania naszej strony internetowej.

  Data dodania: 10 02 2016 szczegóły wpisu
 • Ściany oporowe, płyty ażurowe, płyty drogowe betonowe - Creato

  Ściany oporowe, płyty ażurowe, płyty drogowe betonowe - Creato

  Producent prefabrykatów betonowych, firma Creato oferuje Państwu najwyższej klasy ściany oporowe, płyty ażurowe oraz płyty drogowe betonowe. Dzięki naszym wyrobom z betonu zapewnicie sobie solidne podwaliny pod budowę. Płyty ażurowe są lekkie, zatem świetnie nadają się w miejsca trudno dostępne, gdzie wymagana jest utwardzona powierzchnia. Nasze ściany oporowe stosowane są do oddzielania mas bitumicznych oraz innych ciężkich mas i ruchomych miejsc. Warto zatem skontaktować się z nami i wybrać najlepsze prefabrykaty betonowe dla siebie. Zapraszamy do kontaktu oraz do współpracy.

  Data dodania: 30 12 2015 szczegóły wpisu
 • Mury oporowe od producenta

  Mury oporowe od producenta

  Prezentowana strona zawiera ofertę betonowych murów oporowych od producenta. Ściany oporowe mają za zadanie przenosić ciężar konstrukcji na podłoże. W ofercie znajdą Państwo produkty o najpopularniejszych typach, czyli mury oporowe l - elki, y, a także l ze stopką. Prefabrykowane ściany oporowe to idealne rozwiązanie na każdą inwestycję - drogową, przydomową, miejską i inne. Sprawdzą się jako materiał typowo funkcjonalny - dzięki swojej wytrzymałości i odporności - ale też jako materiał dekoracyjny. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 04 2014 szczegóły wpisu
 • Termat Prefabrykacja Sp. z o.o. stropy filigran

  Termat Prefabrykacja Sp. z o.o. stropy filigran

  Zakład Termat ze Środy Śląskiej od lat istnieje w dziedzinie usług powiązanych z produkowaniem oraz sprzedażą wyrobów budowlanych. W naszej ofercie posiadamy wysokiej klasy produkty: stropy Teriva i Filligran, kształtki Teva Term oraz wiele innych. Wszystkie nasze produkty są produkowane z naturalnych i ekologicznych materiałów, co wyraźnie wpływa na ich jakość. Dzięki współpracy z wiodącymi markami, bogatemu zapleczu oraz wyspecjalizowanej kadrze nasze produkty zostały nagrodzone wartościowymi certyfikatami. Gwarantujemy kompleksową oraz fachową obsługę, która stara się sprostać każdemu zleceniu. Z przyjemnością zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, o której więcej na stronie.

  Data dodania: 06 12 2013 szczegóły wpisu
 • Keramzyt

  Keramzyt

  Jeśli interesują Cie tanie domy nie wymagające ciężkiej pracy licznej ekipy budowlanej kasującej duże pieniądze to zamów projekt u firmy Praefa. Budownictwo jednorodzinne to nasza specjalność. Budujemy je ze ścian prefabrykowanych, zatem nie ma żadnego problemu z czynnościami budowlanymi na Twojej działce. Po prostu przyjeżdżamy i stawiamy gotowy dom. Zaletą tego jest nie tylko niższa cena, ale również brak bałaganu i ton kurzu powstających podczas budowy domów z betonu. Nasze ściany zawierają 75% keramzytu, 15% piasku oraz 10% cementu, który służy głównie jako spoiwo. Zapraszamy do współpracy!!

  Data dodania: 25 04 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Budowlane prefabrykaty - nowa strona:

Adres: