Budowlane usługi - cięcie, wiercenie

 • WIERT-BUD wycinanie elementów żelbetonowych Tychy

  WIERT-BUD wycinanie elementów żelbetonowych Tychy

  Jeżeli szukają Państwo doświadczonej i sprawdzonej firmy zajmującej się wierceniem oraz cięciem metodą diamentową, gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertę WIERT-BUD DIAMENT TYCHY GNIEWEK. Działalność w branży budowlanej prowadzimy już od 1990 roku. Proponujemy wiercenie otworów pod różnego rodzaju instalacje, otworów okiennych i drzwiowych, cięcie konstrukcji żelbetowych czy posadzek oraz cięcie ścian i stropów. Podejmujemy się także wykonania nietypowych zleceń na życzenie Klienta. Zapewniamy fachową obsługę, miłą współpracę i konkurencyjne ceny. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 07 2017 szczegóły wpisu
 • ZAWMET cięcie strumieniem wody

  ZAWMET cięcie strumieniem wody

  Firma Zawmet zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1983 roku. Siedziba firmy znajduje się w Ożarowie Mazowieckim. Tworzymy produkty ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, stali węglowej i z mosiądzu. Oferujemy także laserowe cięcie i gięcie blach, rur i profili. Wykonujemy: meble metalowe, balustrady, schody, ogrodzenia i inne. Naszymi atutami jest solidna jakość usług, sprawne realizowanie zleceń, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych fachowców. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się pełna propozycja oraz więcej informacji o firmie.

  Data dodania: 18 06 2015 szczegóły wpisu
 • Firma Rapatech - cięcie, wiercenie w betonie

  Firma Rapatech - cięcie, wiercenie w betonie

  Rapatech to spółka zajmująca się głównie cięciem, rozbiórkami, wierceniem, kruszeniem różnego typu materiałów budowlanych. Firma dba o każdego swojego klienta, omawiając z nim każdy szczegół realizowanych prac, udostępniając różne możliwości rozwiązań technicznych, zapewniając porządną jakość wykorzystywanych materiałów, sprzętu, ale też konkretnie wykonywanych prac. Z firmą można kontaktować się osobiście (biuro mieści się w Poznaniu), za pomocą telefonu albo też mailowo.

  Data dodania: 20 04 2012 szczegóły wpisu
 • Wiercenie w betonie

  Wiercenie w betonie

  Diamentowe wiercenie w betonie to zastosowanie specjalistycznej wiertnicy i wierteł koronowych wyposażonych w diamentowe segmenty, nadzwyczaj odporne na ścieranie. Technika diamentowa to wiercenie bez groźnych dla budynku drgań, bez przesadnego huku, bez kurzu (wiercimy na mokro). Stosowany w wierceniu w żelbecie sprzęt zapewnia szybkie i bardzo porządne wykonanie usługi, bez wstrząsów wywołujących uszkodzenia struktury i zachowanie jednorodnej nawierzchni. Użycie wierteł diamentowych pozwala na bezpieczne wykonanie robót w sąsiedztwie instalacji lub urządzeń. Wiercenie w betonie jest to w najwyższym stopniu precyzyjna, szybka i najnowocześniejsza metoda wykonania otworów.

  Data dodania: 13 03 2012 szczegóły wpisu
 • Wiercenie w betonie

  Wiercenie w betonie

  Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie diamentowego cięcia i wyburzania betonu. Oferujemy wiercenie w betonie przy wykorzystaniu nowoczesnej i pewnej technologii. Działamy na urządzeniach pochodzących od znanych i renomowanych firm. Obsługujemy osoby prywatne i firmy. Wyróżnia nas fachowość, staranność i dbałość o bezpieczeństwo. Rozwiążemy każdy problem związany z przebudową dowolnego rodzaju obiektu. Gwarantujemy najwyższy poziom usług wykonywanych przez kompetentnych specjalistów.

  Data dodania: 05 01 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Budowlane usługi - cięcie, wiercenie - nowa strona:

Adres: