Budowlane usługi - docieplenia

 • fudal.eu docieplenia Myślenice

  fudal.eu docieplenia Myślenice

  Jeżeli szukasz odpowiedzialnej firmy wykonującej elewacje budynków, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Fudal. W swojej ofercie posiadamy mnogie prace budowlane takie jak m.in. termoizolacje, sporządzanie imitacji innych materiałów np. deski czy betonu, hydroizolacje balkonów bądź
  stolarka okienna. Nasi doświadczeni pracownicy nie tylko sumiennie wykonają powierzone przez Państwa prace, ale również wspomagają w wyborze najlepszego rozwiązania. Osoby zainteresowane skorzystaniem z naszej propozycji bądź zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 03 09 2020 szczegóły wpisu
 • Ocieplanie pianką Pińczów

  Ocieplanie pianką Pińczów

  Skuteczne i szybkie ocieplanie budynków Pianką PUR w Pinczowie oraz Krakowie. Ocieplamy poddasza, fundamenty Stropy Piwnice. Nasza firma istnieje na rynku od 2008 roku. Działalność firmy koncentrujemy głównie na usługach dla budownictwa – jako wykonawca izolacji natryskowych pianką świadczymy nasze usługi zarówno dla Klientów prywatnych, jak również współpracujemy z firmami, realizując dla nich ocieplenie pianką poddaszy, ścian, dachów oraz budynków przemysłowych

  Data dodania: 18 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.purekspert.pl

  www.purekspert.pl

  Firma Purekspert W. Chmielewski K. Potocki Sp. j. w Kaczkach oferuje ocieplanie pianką poliuretanową, jaką stosuje do ocieplania poddaszy, budynków przemysłowych i rolniczych. Taka termoizolacja może zostać naniesiona bezpośrednio na blachę, beton, deskowanie, płytę i membrany wiatroszczelne. Dzięki temu rozwiązaniu i jego szczelności gwarantujemy oszczędność i znaczny spadek kosztów energii w stosunku do izolacji tradycyjną metodą. Lekka, trwała, ekologiczna i bezpieczna, izolacja pianką jest poza tym paraprzepuszczalna. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 27 05 2019 szczegóły wpisu
 • Termoizolacja dachu - golombiewski.com.pl

  Termoizolacja dachu - golombiewski.com.pl

  Firma świadcząca usługi budowlane, a w szczególności zajmująca się ocieplaniem dachów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie zaoferować swoim klientom optymalne, nowoczesne rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Flagowym rozwiązaniem stosowanym przez golombiewski.com.pl jest piana poliuretanowa.Siedziba firmy mieści się w Bartoszycach. W celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 19 03 2019 szczegóły wpisu
 • www.ocieplaniepiankapur.com

  www.ocieplaniepiankapur.com

  Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy DIM-PUR. Nasza siedziba mieści się w Łochowie w województwie mazowieckim a specjalizujemy się w ocieplaniu budynków z użyciem pianki poliuretanowej. Wykonujemy też zabezpieczanie obiektów przed wodą i wilgocią. Oferujemy kompleksowe usługi od sporządzenia pomiarów, przez wysłanie próbek aplikowanych preparatów aż po gwarancję na wykonaną pracę. Współpracujemy z klientami z województwa mazowieckiego oraz podlaskiego. Gwarantujemy profesjonalizm, skuteczność używanych materiałów i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty dostępne są na stronie.

  Data dodania: 03 12 2018 szczegóły wpisu
 • www.goodizo.pl Izolacja dachu

  www.goodizo.pl Izolacja dachu

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy goodIZO, kóra od 2007 roku świadczy usługi w Poznaniu. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu ociepleń poddaszy, izolacji fundamentów i obiektów przemysłowych a także wyciszaniu ścian. Firma stosuje natryski pianką otwartokomórkową, co pozwala uniknąć obciążenia konstrukcji a także doskonale wycisza, chroni przed rozwojem grzybów i pleśni oraz nie wymaga dodatkowego przytwierdzania do powierzchni. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług a na stałość parametrów cieplnych udzielamy 25-letniej gwarancji. Zapraszamy na naszą witynę.

  Data dodania: 17 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.pianomax.pl

  www.pianomax.pl

  Myślisz, że poliuretan musi być droższy od wełny i mniej praktyczny? Nie, tym bardziej, że z upływem lat nie ulega zmianie, jest zdrowszy, ponieważ nie wywołuje uczulenia u ludzi i nie pyli, a ponadto po wyschnięciu odzyskuje właściwości izolacyjne i dokładnie wypełnia wszystkie szczeliny. To zaledwie niektóre jego zalety, jakie na swojej stronie opisuje firma budowlana PIANOMAX z Gowarzewa. Specjalizujemy się w ocieplaniu natryskowym pianką poliuretanową, która ma użytek zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i przemysłowym oraz gospodarczym. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

  Data dodania: 12 07 2018 szczegóły wpisu
 • Purizoler - ocieplanie pianką Toruń

  Purizoler - ocieplanie pianką Toruń

  Firma Purizoler już od wielu lat zajmuje się ocieplaniem domów, udostępniając swoje usługi na preferencyjnych warunkach. Dzięki temu cieszy się ona sporym zainteresowaniem, przede wszystkim wśród klientów indywidualnych, którzy z jej pomocą mogą zapewnić sobie spore oszczędności przy ogrzewaniu swoich nieruchomości. Należy nadmienić, że pracownicy firmy Purizoler wykorzystują piankę poliuretanową o najwyższej jakości, dzięki czemu realizowane przez nich usługi są w stanie usatysfakcjonować nawet wyjątkowo wybrednych zleceniodawców.

  Data dodania: 02 04 2018 szczegóły wpisu
 • www.ocieplenianatryskowe.net

  www.ocieplenianatryskowe.net

  Woj-tom to firma mająca swoją siedzibę w Tomaszowie Mazowieckim. Proponuje ona swoim klientom szeroki zakres usług ocieplania domów przy pomocy najnowszych technologii. Piany natryskowe których używamy służą izolacji fundamentów, ścian, poddasza i dachu zarówno w domach mieszkalnych jak i zabudowie gospodarczo-przemysłowej t.j. magazyny, obory, hale produkcyjne, przechowalnie owoców i dużo innych. Nasze usługi zawsze dopasowujemy do rodzaju zabudowy i osobistych oczekiwań klienta. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o firmie i jej usługach.

  Data dodania: 19 03 2018 szczegóły wpisu
 • www.termex-fiber.pl

  www.termex-fiber.pl

  Wełna celulozowa Termex to nowoczesne i wydajne rozwiązanie stosowane w ocieplaniu budynków każdego rodzaju. Doceniany w mroźnych krajach jak np. Finlandia surowiec jest przyjazny dla środowiska, skuteczny, charakteryzuje się najwyższą jakością i spełnia wszelkie obowiązujące normy. Firma Termex-Fiber z siedzibą w Białogardzie w województwie zachodniopomorskim oferuje sprzedaż wełny Termex, fachowe doradztwo i wynajem specjalistycznych maszyn. Osoby zainteresowane współpracą bądź chcące się dowiedzieć więcej na temat oferty, gorąco zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 10 08 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Budowlane usługi - docieplenia - nowa strona:

Adres: