Budowlane usługi - ekspertyzy, kosztorysowanie

 • www.akint.pl

  www.akint.pl

  Całościowe usługi dla nieruchomości dostarcza firma Akint z Warszawy, oferując wsparcie w zakresie technicznym. Wykonujemy techniczne przeglądy, audyty i ekspertyzy, a także przeglądy gazowe i kominiarskie. Zajmujemy się również oceną efektywności energetycznej i termowizją. Wystawiamy świadectwa energetyczne, przeprowadzamy audyty efektywności energetycznej, świadczymy usługi projektowe oraz tworzymy inwentaryzacje budynków. Każda wykonana przez nas usługa jest na koniec opatrzona dokumentacją. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 13 06 2018 szczegóły wpisu
 • Przeglądy Budowlane Kraków

  Przeglądy Budowlane Kraków

  W zakresie przeglądów budowlanych oferujemy pełen zakres działań, co przełoży się na pewno na fakt, że znajdziesz u nas bardzo dobre rozwiązania. Sprawdź co sprawia konkretnie, że warto przyjrzeć się nam z bliska i podjąć konkretną decyzję o współpracy z naszymi specjalistami. Będzie to bardzo bardzo konkretna decyzja, w Google znajdziesz nas bez trudności. Wystarczy po prostu umieścić w Google hasło Książki obiektów budowlanych i to pozwoli załatwić cały temat w sposób kompleksowy.

  Data dodania: 07 05 2018 szczegóły wpisu
 • Przeglądy Budowlane Wrocław

  Przeglądy Budowlane Wrocław

  Nasza marka prowadząc profesjonalne działania w kilku miastach na terenie Polski, oferuje konkretne i realizowane w sposób kompletny usługi w zakresie realizacji budowlanych przeglądów. Zapewniamy ze swojej strony, że dzięki dostępnym rozwiązaniom zarządcy czy właściciele nieruchomości nie muszą w ogóle się zamartwiać, że jakiekolwiek przeglądy nie będą zrealizowane dokładnie jak być powinny. Warto nas sprawdzić, wystarczy w Google wpisać frazę: oceny stanu technicznego budynków.

  Data dodania: 07 05 2018 szczegóły wpisu
 • Przeglądy Budowlane Łódź

  Przeglądy Budowlane Łódź

  Dostępne u nas usługi patrząc na przeglądy obiektów budowlanych to kompleksowe zaplecze, wieloletnie doświadczenie i pod każdym względem całkowicie profesjonalna jakość realizowanego działania. Warto także podkreślić, że jesteśmy tutaj w stanie zająć się praktycznie każdą realizacją, która będzie wymagała takich profesjonalnych wglądów. Zapraszamy na stronę, najłatwiej odszukacie nas poprzez wpisanie w Google frazy Oceny technicznego stanu budynków. Bardzo serdecznie zachęcamy.

  Data dodania: 07 05 2018 szczegóły wpisu
 • KM-CONSTRUCTION projekty budowlane Warszawa

  KM-CONSTRUCTION projekty budowlane Warszawa

  Mająca siedzibę w Warszawie firma KM-Construction gorąco zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Proponujemy kompleksową obsługę od projektu do wykonania. Proponujemy wykonywanie ekspertyz budowlanych, wydawanie opinii technicznej, wykonywanie projektów rozbudowy, przebudowy bądź wzmocnienia konstrukcji, nadzór nad realizacją inwestycji jak i okresowe przeglądy stanu technicznego budynków. Zapewniamy profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji dotyczących oferty i działalności firmy.

  Data dodania: 15 02 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Budowlane usługi - ekspertyzy, kosztorysowanie - nowa strona:

Adres: