Budowlane usługi - energetyczne, ciepłownicze

 • INSTAL-MARK pompy ciepła Warszawa

  INSTAL-MARK pompy ciepła Warszawa

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Instal-Mark. Działamy na rynku od 1987 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań związanych z systemami grzewczymi. W naszej propozycji znajdą Państwo zarówno kolektory słoneczne, jak i kominki z płaszczem wodnym. Nasze prace instalacyjne prowadzimy w budynkach zarówno nowych, jak i remontowanych, a również zamieszkałych. Mamy wykwalifikowany zespół ludzi i własny park maszynowy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Dane teleadresowe dostępne są na stronie.

  Data dodania: 11 09 2015 szczegóły wpisu
 • Elektrofach PWHT

  Elektrofach PWHT

  W ramach oferty naszej firmy realizujemy wysokiej jakości, profesjonalne usługi związane z obróbką cieplną, którą wykonujemy na rzecz różnych gałęzi przemysłu. Nasze usługi kierujemy do branży budowlanej i konstrukcyjnej. Realizujemy usługi na rzecz przemysłu wydobywczego, energetycznego, morskiego, maszynowego. Zapewniamy również usługi elektryczne oraz elektroinstalatorstwo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do współpracy!

  Data dodania: 28 10 2013 szczegóły wpisu
 • Pompy ciepła - Ekontech

  Pompy ciepła - Ekontech

  Producent Ekontech oferuje polskie pompy ciepła - współpraca z grzejnikami. W dobie dbałości o środowisko. Do urządzenia program sterujący ogrzewaniem z waszego komputera. Pompa ciepła będzie zasilać system grzewczy na potrzeby domów - ogrzewanie wody użytkowej i kaloryferów. Pompa ciepła może współpracować z innymi źródłami energii - utrzymywanie odpowiedniego komfortu. Pompy ciepła budowane są jako agregaty jednosprężarkowe. Wydajne pompy ciepła mogą pobierać energię z wód podziemnych i z gruntu. wysoki współczynnik efektywności, wysoka sprawność systemu - bezpieczny i przyjazny dla środowiska o najwyższej jakości i w najniższych cenach. Agregaty i programowanie pogodowe. Ciepły dom - ogrzewanie ekologiczne z pompą ciepła.

  Data dodania: 19 02 2011 szczegóły wpisu

Budowlane usługi - energetyczne, ciepłownicze - nowa strona:

Adres: