Budowlane usługi - energetyczne świadectwa, certyfikaty

 • GRAL usługi inżynierskie

  GRAL usługi inżynierskie

  Firma gral.katowice.pl poleca fachowe usługi inżynierskie. Pragniemy, by naszym odbiorcom żyło się komfortowo Testujemy stan budynku i robimy audyt energetyczny. Sporządzamy świadectwa energetyczne lokalu. Pracujemy na terenie całego Śląska. Nasz team to osoby z sporą wiedzą budowlaną. Zachęcamy zainteresowanych do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 05 03 2013 szczegóły wpisu
 • Audyt efektywności energetycznej

  Audyt efektywności energetycznej

  Dzięki naszej firmie twoja może zacząć działać o wiele bardziej efektywnie w zakresie gospodarki energetycznej. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług – to konsulting, audyty, szczegółowe pomiary instalacji. Jesteśmy w stanie doradzić w kwestii zmniejszenia kosztów zużycia energii, negocjujemy dla klientów jej ceny. Także przeprowadzamy badania jakości energii i przygotowujemy ekspertyzy dotyczące opłacalności inwestycji w energetyce. Zapraszamy na stronę po więcej informacji!

  Data dodania: 21 01 2013 szczegóły wpisu
 • Białe certyfikaty

  Białe certyfikaty

  Serwis o efektywności energetycznej - Białe certyfikaty - efektywność energetyczna w energetyce i przemyśle. Poruszamy następującą tematykę: Białe certyfikaty, Efektywność energetyczna, Audyt efektywności energetycznej, Systemy zarządzania energią, Ustawa o białych certyfikatach. W bazie wiedzy można znaleźć: najnowsze wiadomości i artykuły specjalistów poruszających tematykę białych certyfikatów.

  Data dodania: 11 01 2013 szczegóły wpisu
 • B2 - audyty energetycznye

  B2 - audyty energetycznye

  Posiadająca wieloletnie doświadczenie oraz liczne grono klientów firma B2 Biuro Inżynierskie mogące wykonać świadectwo energetyczne dla Wrocławskich budynków. Oprócz tego przeprowadzamy audyty energetyczne, przeglądy techniczne oraz wystawiamy certyfikaty energetyczne Wrocław - każda z tych usług została wyszczególniona na naszym portalu. Wszelkie aktualności o naszym przedsiębiorstwie i rynku energetycznym można poznać w zakładce News. Z witryny można dowiedzieć się również informacji o przeprowadzeniu audytu energetycznego Wrocław. Informacje/Regulacje Prawne to miejsce, gdzie znajdują się ustawy, rozporządzenia oraz dyrektywy dotyczące świadectw energetycznych Wrocław.

  Data dodania: 07 01 2013 szczegóły wpisu
 • Audyt efektywności energetycznej

  Audyt efektywności energetycznej

  Biuro projektowe Wieliterm zajmuje się wykonywaniem świadectw energetycznych, audytów energetycznych oraz projektów termomodernizacji budynków. jeżeli zależy Ci na oszczędzaniu energii oraz skutecznym rozeznaniu potrzeb energetycznych budynku, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Szczególnym atutem firmy jest bogate doświadczenie w zakresie ocen energetycznych projektów budowlanych oraz istniejących już budynków.

  Data dodania: 20 12 2012 szczegóły wpisu
 • Świadectwa energetyczne Rybnik

  Świadectwa energetyczne Rybnik

  Firma Proficert Doradztwo z siedzibą w Rybniku zajmuje się szeroko pojętym doradztwem i certyfikacją energetyczną budynków i lokali mieszkalnych oraz użytkowych. Zajmujemy się wykonywaniem świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Drugim profilem działalności jest obsługa płacowa i kadrowa firm. Prowadzimy również pełną obsługę ZUS oraz sprawozdawczości GUS. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

  Data dodania: 17 12 2012 szczegóły wpisu
 • Doradztwo energetyczne - certyfikaty, audyty

  Doradztwo energetyczne - certyfikaty, audyty

  Argox Eco Energia specjalizuje się w doradztwie energetycznym. Głównym obszarem zainteresowań firmy jest efektywność energetyczna budownictwa.
  W ramach podstawowej działalności firma wykonuje świadectwa energetyczne oraz audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacji. Certyfikaty energetyczne budynków wykonywane są dla obiektów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Firma podejmuje się certyfikacji wszystkich typów budynków. Każde świadectwo charakterystyki energetycznej wykonywane jest profesjonalnie, szybko, z pełną gwarancją rzetelności dokumentu. Firma wykonuje audyty energetyczne na potrzeby termomodernizacji obiektów wszystkich rodzajów, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Wykonujemy również audyty remontowe, audyty wstępne i audyty uproszczone. W ramach naszej działalności oferujemy miastom i gminom sporządzenie planów zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe. Firma prowadzi również działalność doradczą w zakresie wyboru dostawcy energii elektrycznej. Wykonujemy badania termowizyjne oraz przeglądy okresowe.

  Data dodania: 04 10 2012 szczegóły wpisu
 • Audyt elektryczny

  Audyt elektryczny

  Ekoprodet z Poznania organizuje audyty efektywności energetycznej. Ustawa zdefiniowała kwotę obowiązującej oszczędności energii i wprowadziła białe certyfikaty. Organizują one system świadectw efektywności i stanowią potwierdzenie oszczędności. Ekoprodet prowadzi szerokie doradztwo w tym zakresie. Przedsiębiorstwo prowadzi także audyty optymalizacyjne i doradza jak posiąść zasoby finansowe na termomodernizację oraz odnawialne formy energii.

  Data dodania: 04 10 2012 szczegóły wpisu
 • Certyfikat energetyczny Wrocław

  Certyfikat energetyczny Wrocław

  Strona internetowa przedsiębiorstwa JK-Projekt przedstawia kompleksową ofertę firmy oraz wiadomości o zakresie usług projektowych. Pracownicy firmy obsługują inwestycje poczynając od tworzenia projektów kończąc na funkcjonowaniu inwestora zastępczego. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można projekty instalacyjne i budowlane oraz przygotowywanie projektów terenów zielonych. Podstawowym celem działalności przedsiębiorstwa jest przygotowywanie profesjonalnych świadectw energetycznych i certyfikatów dla budynków położonych w największym mieście województwa dolnośląskiego. Firma oferuje projekty dla pozostałych przedsiębiorstw, instytucji publicznych oraz właścicieli budynków z Wrocławia oraz powiatu wrocławskiego.

  Data dodania: 19 09 2012 szczegóły wpisu
 • Certyfikaty energetyczne, audyty - Certenergia.pl

  Certyfikaty energetyczne, audyty - Certenergia.pl

  Przystąpienie naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej spowodowało, że liczne przepisy dotyczące europejskiego prawa zostały włączone do naszego ustawodawstwa. Coraz częściej również podkreśla się fakt konieczności optymalizowania kosztów. Audyty energetyczne umożliwiają takie właśnie działania. Okazuje się bowiem, że to dokumenty, które zawierają analizę techniczno-ekonomiczną danego budynku, pozwalają zatem na przeprowadzenie istotnych zmian. Firm, które wykonują takie właśnie zestawienia działa na rynku całkiem sporo, ważne jest jednak wybranie odpowiedniej. CertEnergia – dla przykładu – ma w swojej ofercie również badania termowizyjne, które służą przede wszystkim określeniu takich miejsc w domu, lokalu, którymi ucieka najwięcej ciepła, w których to występują zawilgocenia. Ponadto, warto również zapoznać się z ofertą na stronie internetowej http://certenergia.pl/certyfikat-energetyczny/, na której to wskazano, po co są certyfikaty energetyczne. Jak się okazuje to właśnie one współcześnie wymagane są prawem, co również wiąże się z przyjęciem przez nasze państwo norm europejskich w zakresie termomodernizacji.

  Data dodania: 18 09 2012 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Budowlane usługi - energetyczne świadectwa, certyfikaty - nowa strona:

Adres: