Budowlane usługi - geotechniczne

 • GEOGIS geodeta Niepołomice

  GEOGIS geodeta Niepołomice

  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy świadczącej kompleksowe usługi geodezyjne, zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy GeoGis Grzegorz Mikuła. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Gdowie w województwie małopolskim. Świadczymy usługi z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, sporządzania map, tyczenia budynków i uzbrojenia terenu, inwentaryzacji podwykonawczych czy pomiarów geodezyjno-prawnych do podziału jak również rozgraniczenia nieruchomości, ustalenia granic lubdo celów prawnych. Aby dowiedzieć się szczegółów bądź skontaktować z biurem, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 22 11 2016 szczegóły wpisu
 • GRUPA BARG wskaźnik zagęszczenia

  GRUPA BARG wskaźnik zagęszczenia

  Grupa Barg to sieć laboratoriów badawczych, których zadaniem jest kontrola jakości materiałów używanych w budownictwie. Firma pomaga zarówno wykonawcom jak również przedsiębiorstwom produkcyjnym. Zakres usług laboratoriów zawiera badania infrastruktury drogowej, diagnostykę konstrukcji budowlanych, wzmacnianie bądź naprawę budowli jak również kontrolę produkcji. Pracownicy grupy zajmą się dodatkowo badaniem jakości betonu, kruszyw, cementu czy też drugich materiałów budowlanych. Przeprowadzą także wachlarz badań geologicznych i geotechnicznych. Więcej informacji o działalności grupy zamieszczonych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 07 2016 szczegóły wpisu
 • A.KADŁUBOWSKI

  A.KADŁUBOWSKI

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Zakładu Usług Geologiczno - Geotechnicznych Andrzej Kadłubowski. Nasza firma powstała w 1998 roku w Warszawie. Specjalizujemy się w badaniach geotechnicznych gruntu pod obiekty mieszkaniowe, przemysłowe i inne. Proponujemy: projekty prac geologicznych, dokumentacje geotechniczne i geologiczne, badania gruntu, badania stanu zagęszczenia gruntu, odbiory geotechniczne wykopów fundamentowych, sprawozdania z badań. Zapewniamy fachową pomoc, sprawną realizację zadań, atrakcyjne ceny i wysoką postać usług. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 02 03 2016 szczegóły wpisu
 • BUGEO sondowania geotechniczne mazowieckie

  BUGEO sondowania geotechniczne mazowieckie

  Biuro Geologiczne BUGEO specjalizuje się w fachowych usługach z zakresu geotechniki, geologii inżynierskiej oraz hydrogeologii. Firma ma na swoim koncie wiele zrealizowanych badań i dokumentacji m.in. dla osiedli mieszkaniowych w Warszawie i Zielonce, obiektów magazynowych i handlowych, szkół, urzędów i uczelni wyższych. Firma odpowiedzialna była także za ujęcia wody podziemnej, modernizacje stacji paliw i innych obiektów oraz obsługę geotechniczną takich budów jak autostrada A2. Ceny usług ustalane są poszczególnie w zależności od zakresu prowadzonych prac. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 18 08 2015 szczegóły wpisu
 • Menard Polska Sp. z o.o. wzmocnienie gruntu

  Menard Polska Sp. z o.o. wzmocnienie gruntu

  Menard Polska Sp. z o.o. dzięki dużej wiedzy geotechnicznej zdobytej na tysiącach spełnionych kontraktów jest poręczycielem wiarygodnych cen, wiarygodnych terminów, przewidywalnych warunków pracy budowli oraz całej obsługi i gwarancji jakości dokonania. Najnowocześniejszy park maszyn, a też zespół ekspertów z dziedziny geotechnologii, to elementy, jakie nie tylko zapewniają solidną i pewną inwestycję, ale także udoskonalają koszty prac. Nasze doświadczenie doskonale sprawdza się w przypadku piaszczystego podłoża, którego utwardzeniu nie podejmie się większa część firm. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i poznania oferty na witrynie WWW.

  Data dodania: 25 11 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Budowlane usługi - geotechniczne - nowa strona:

Adres: