Budowlane usługi - gzymsy, sztukaterie

 • www.sztukateriaabakus.pl

  www.sztukateriaabakus.pl

  Firma Abakus Team to renomowany producent wysokiej klasy sztukaterii gipsowej. Swoje projekty wykonuje z naturalnego i ekologicznego gipsu ceramicznego, który charakteryzuje się przy tym wysoką odpornością i trwałością. Każdy z elementów produkowanej przez firmę Abakus sztukaterii, wzmacniany jest mikrowłóknami oraz siatką z włókna szklanego. Firma zajmuje się również czyszczeniem starych sztukaterii oraz rekonstrukcją uszkodzonych wzorów.

  Data dodania: 13 07 2017 szczegóły wpisu
 • MARBET sztukaterie ze styropianu

  MARBET sztukaterie ze styropianu

  W Bielsku-Białej mieści się siedziba firmy Marbet. Od ponad 35 lat zajmujemy się sprzedażą sztukaterii oraz elementów dekoracyjnych. Nasze wyroby nadają wnętrzu wyjątkowy charakter, są wykonane z niezwykłą starannością a oprócz tego solidne i trwałe. W stałym asortymencie firmy znaleźć można listwy przypodłogowe, przysufitowe, naścienne, rolety, elementy dekoracyjne, belki rustykalne, kasetony jak i narzędzia i materiały montażowe. Zapewniamy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo i miłą atmosferę współpracy. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, wystarczy wejść na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 05 01 2017 szczegóły wpisu
 • ENPS Ozdoby styropianowe na elewacje Szczecin

  ENPS Ozdoby styropianowe na elewacje Szczecin

  Zadaniem przedsiębiorstwa Sztukateria ze Szczecina jest wyrób wysokiej klasy, eleganckich sztukaterii gipsowych tudzież styropianowych. Przygotowała ona dla Państwa ciekawą kolekcję gzymsów, listew wokółokiennych, plafonów, kolumn, rozet, boni, belek i szeregu innych. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są one naprawdę wytrzymałe. Wszystkie te elementy wykończeniowe można dopasowywać tak, aby jak najbardziej odpowiadały potrzebom Zamawiającego. Istnieje ponadto możliwość wyrobu logotypu i liter według projektu Zamawiającego. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej przedsiębiorstwa, gdzie umieszczona jest jej cała oferta.

  Data dodania: 06 04 2016 szczegóły wpisu
 • SŁAWOMIR WEISS montaż orac decor Warszawa

  SŁAWOMIR WEISS montaż orac decor Warszawa

  Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą Sławomir Weiss z siedzibą w Warszawie. Zajmujemy się montażem sztukaterii wewnętrznej i zewnętrznej. Montujemy: gzymsy, rozety, kopuły, oświetlenie, panele, frontony, wsporniki, kolumny, nisze, motywy kominkowe, łuki biblioteczne i wiele innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu usługi przez nas przeprowadzane są świadczone na najwyższym poziomie, a zatrudniana przez nas kadra pracownicza stawia na jakość wykonywanych prac. Pełna oferta firmy znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 08 2015 szczegóły wpisu
 • Listwy dekoracyjne - Acordi

  Listwy dekoracyjne - Acordi

  Acordi to firma, która powstała w 2014 roku w okolicach Rzeszowa. Nasza marka postawiła sobie za cel stworzenie oferty z dziedziny sztukaterii elewacyjnej i listw dekoracyjnych. Nasze rozwiązania przyczyniają się do upiększenia naszych mieszkań i domów zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Acordi czeka na zapytania zarówno od klientów indywidualnych jak i od firm. Jesteśmy wstanie zrealizować nawet największe zlecenia. Acordi to gwarancja jakości i niskich cen.

  Data dodania: 30 11 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Budowlane usługi - gzymsy, sztukaterie - nowa strona:

Adres: