Budowlane usługi - hydrotechniczne

 • IZOTEX Wałek bentonitowy

  IZOTEX Wałek bentonitowy

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę IZOTEX, która ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie hydroizolacji. Oferujemy szeroką gamę produktów stosowanych w budownictwie ziemnym czy też przy uszczelnianiu konstrukcji budowlanych. Zapewniamy również fachowe wykonawstwo robót i odpowiedni nadzór nad prowadzonymi pracami. Priorytetem firmy jest najwyższa jakość produktów i usług jak i profesjonalna współpraca z Klientami. Gwarantujemy fachową i terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Aby się z nami skontaktować lub dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 03 07 2017 szczegóły wpisu
 • ZUH Odwodnienie wykopów budowlanych Gdańsk

  ZUH Odwodnienie wykopów budowlanych Gdańsk

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu ciekawą propozycję Zakładu Usług Hydrogeologicznych Jarosław Florczuk, jaki znajduje się w Straszynie. Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu prac geologicznych oraz hydrogeologicznych. Proponujemy między innymi projektowanie i dokumentowanie ujęć wód podziemnych, wiercenie otworów studziennych, likwidację studni głębinowych, serwis pomp głębinowych oraz rekonstrukcji wód podziemnych. Ponadto sporządzamy operaty wodnoprawne, badania inżynierskie i modelowe, a także ekspertyzy, opinie środowiskowe oraz przeglądy ekologiczne. Szczegółowe wiadomości o nas odkryją Państwo na witrynie internetowej. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 05 2016 szczegóły wpisu
 • HYDROBUDOWA-1 laboratorium betonu

  HYDROBUDOWA-1 laboratorium betonu

  Hydrobudowa-1 jest jedną z czołowych spółek w Polsce, realizujących usługi hydrotechniczne. Składa się ona z dwóch sekcji. W laboratorium prowadzone są badania nad wytrzymałością oraz jakością surowców, używanych później do konstrukcji. Betoniarnia Hydrobudowy odpowiada za wytwórstwo najwyższej jakości mieszanek betonowych oraz innych surowców. Firma posiada długoletnie doświadczenie w branży i zrealizowała bez liku strategicznych projektów, między innymi schodki wodne na rzekach, oczyszczalnie ścieków bądź inne obiekty powiązane z gospodarką wodną. Pełen zakres usług przedsiębiorstwa znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 02 2016 szczegóły wpisu
 • Saturn PHU badania hydrogeologiczne Śląsk

  Saturn PHU badania hydrogeologiczne Śląsk

  P.H.U. Saturn to firma, która powstała ponad piętnaście lat temu i od tego czasu stale dba o najważniejszą postać oferowanych usług. Radzimy i wykonujemy naszą robotę z największą precyzją i zaangażowaniem, dzięki temu jesteśmy już doskonałymi profesjonalistami w specjalności badań geologicznych i hydrogeologicznych. Nasza bogata oferta wycelowana jest do wszystkich, jacy potrzebują pomocy, jaka korzystna jest przy określeniu jakości tworzywa pod budowę domu czy budynku mieszkalnego. Jesteśmy jednostką godną zaufania, jakiej można polecić wykonanie niezbędnych prac, licząc na fachowe i niedrogie ukończenie.

  Data dodania: 27 08 2013 szczegóły wpisu
 • Odwierty geotermalne

  Odwierty geotermalne

  Na stronie internetowej firmy Insteko mogą znaleźć państwo ofertę tudzież cennik wykonywanych usług. W ofercie produktów odnajdą państwo przykładowo: wiercenie studni, odwierty geotermalne, pompy ciepła. Firma Insteko odznacza się dobrze wykonaną pracą oraz terminowym jej wykonaniem przez fachowych pracowników. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia witryny internetowej i zaznajomienia się z produktami firmy.

  Data dodania: 30 05 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Budowlane usługi - hydrotechniczne - nowa strona:

Adres: