Budownictwo modułowe

 • Hepamos Kraków

  Hepamos Kraków

  Firma Hepamos znajduje się w stolicy Małopolski. Funkcjonujemy na rynku od 1990 roku, oferując kontrahentom budowle modułowe oraz kontenery. Wszystkie produkty wykonywane są w naszych zakładach, co sprawia, że możemy zapewnić ich doskonałą klasę oraz wysoką odporność. Oferujemy również świadczenia powiązane z załadunkiem, transportem i umocowaniem konkretnego asortymentu. Wszystkie zlecenia wykonujemy we wskazanym terminie. Indywidualnie traktujemy każdego kontrahenta, oferując dostosowanie produkcji do konkretnych, przedstawionych wytycznych.

  Data dodania: 13 12 2014 szczegóły wpisu
 • Producent pawilonów handlowych OSSES

  Producent pawilonów handlowych OSSES

  Firma OSSES znajduje się na rynku od 1979 roku i nieustannie zajmuje się przede wszystkim produkcją i montażem pawilonów i kiosków, nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam ciągle się rozwijać i sprostać wszystkim nam stawianym wyzwaniom.
  Nasze pawilony i kioski budujemy ekologicznie, energooszczędnie ale jednocześnie nowocześnie. Obiekty spełniają polskie normy (PN), czyli posiadają odpowiednią konstrukcję stalową dostosowaną do sfer śniegowych i wiatrowych, posiadają grube ściany i dach o odpowiednich współczynnikach ciepła.

  Data dodania: 15 11 2014 szczegóły wpisu
 • Mastertec.pl

  Mastertec.pl

  Wypatrujesz najlepszego rozwiązania w obszarze architektury tymczasowej? Wybierz firmę Mastertec! Firma oferuje m.in. kontenery socjalne, budowlane, biurowe - sprawdzą się one idealnie w każdej sytuacji! Co więcej, wachlarz budynków przenośnych obejmuje także pawilony komercyjne oraz kioski i domki letniskowe. Znaleźć można też tzw. stróżówki. Z jakiej przyczyny powinno się postawić na firmę Mastertec? Bo to pewny partner, który może pochwalić się doskonałą opinią. Wybierz najwyższą jakość!

  Data dodania: 04 11 2013 szczegóły wpisu
 • Milatrans Białystok panele drogowe

  Milatrans Białystok panele drogowe

  Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnej firmy Milatrans Sp. z o.o. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Białymstoku. Działamy na rynku od przeszło 9 lat. Nasz wieloletni sukces zawdzięczamy profesjonalnej załodze specjalistów oraz terminowej realizacji wszystkich zleceń. Nadrzędną działalnością przedsiębiorstwa jest szeroko pojęta obsługa imprez plenerowych. Priorytetem firmy jest satysfakcja każdego kontrahenta. W tym celu staramy się, aby nasza propozycja spełniała wszystkie Państwa oczekiwania zarówno pod względem jakościowym jak i finansowym. Z przedsiębiorstwem możliwy jest kontakt e-mailowy bądź telefoniczny. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 26 09 2013 szczegóły wpisu
 • SmartMod - domy modułowe

  SmartMod - domy modułowe

  Domy Modułowe SmartMod są doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających działkę. Gotowe, ocieplone domki można postawić w krótkim czasie bez pozwolenia na budowę. SmartMody zbudowane są w fabryce i przyjeżdżają na działkę na naczepie tira jako gotowe do zamieszkania domki letniskowe. W porównaniu do istniejących rozwiązań, SmartMody są dużo bardziej solidne i estetyczne niż klasyczne domki drewniane, czy plastikowe domki holenderskie.SmartMod Apartament zaprojektowany jest jako domek letniskowy do postawienia na działce nad morzem, w górach lub nad jeziorem. Dzięki zastosowaniu 15cm ocieplenia i ogrzewania może on być także wykorzystywany jako domek całoroczny.SmartMod Sypialny został stworzony z myślą o właścicielach atrakcyjnie usytuowanych terenów rekreacyjnych, służący jako domek do wynajęcia. Składający się z dwóch oddzielnych pokoi, moduł sypialny jest idealnym rozwiązaniem do komfortowego spędzenia urlopu w niewielkim gronie.SmartMod Biuro skierowany jest głównie do właścicieli hal produkcyjnych i deweloperów. Moduł może pełnić funkcję biurową, wystawienniczą, lub być częścią zaplecza technicznego.

  Data dodania: 09 11 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Budownictwo modułowe - nowa strona:

Adres: