COOL-TECH Przewierty w betonie Wrocław

COOL-TECH Przewierty w betonie Wrocław

Ocena: 2.5/10 (30 głosów)Mająca siedzibę we Wrocławiu firma Cool-Tech gorąco zaprasza Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją konkurencyjną ofertą. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług remontowych, budowlanych, wykończeniowych jak również montaż elektryki i automatyki. Zajmujemy się instalacją systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych a ponadto modernizujemy łazienki łącznie z wymianą wyposażenia bądź armatury. Gwarantujemy terminowość, profesjonalizm a także konkurencyjne ceny. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej szczegółów dotyczących oferty i działalności firmy.Podobne strony
 • Remonty Poznań

  Usługi remontowo-wykończeniowe Sebbud proponują Państwu remonty i wykończenia w nader atrakcyjnych cenach. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach domów i mieszkań, a także lokali usługowych i przedsiębiorstw. Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie budowlano-remontowej, udzielamy kompetentnych porad Odbiorcom w obrębie wyboru adekwatnych surowców i sposobu adaptacji i aranżacji wnętrz. Operujemy na terenie miasta Poznań i okolic. Oferujemy zniżki dla stałych konsumentów. Remont w Poznaniu tylko z kompanią Sebbud.

 • Solidny kafelkarz w miejscowości Wrocław

  Przedsiębiorstwo Remontier proponuje bogaty wybór prac w zakresie remontów. Do dyspozycji klientów są pracownicy z bogatym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami. Wrocław jest miastem, gdzie kafelkarz i inni fachowcy świadczą swe usługi. W ofercie znajdziemy prace malarskie i m.in. gładzie gipsowe. Jedną ze specjalności firmy jest profesjonalne układanie glazury. Dodatkowo ofertę Remontier uzupełniono o darmowy dowóz materiałów.

 • Usługi budowlane małopolska

  Nasza firma wykonuje usługi remontowo budowlane z zakresu wykończeń wnętrz, tynków ozdobnych, dociepleń budynków.
  Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz profesjonale narzędzia i maszyny. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bardzo wysoki poziom naszych usług i krótki termin realizacji.

  W naszej ofercie m.in.:
  - Tynki dekoracyjne (stiuk wenecki, trawertyn, stary tynk, tapety natryskowe GOTELE, glinka wenecka, malowanie ozdobne i inne)
  - Kompleksowe wykończenia wnętrz i remonty
  - Adaptacja poddasza
  - Gładzie bezpyłowe
  - Gładzie multi-finish
  - Zabudowy z płyt gipsowo kartonowych
  - Sufity podwieszane jedno i wielopoziomowe
  - Ocieplenia budynków, elewacje
  - Montaż i wymiana drzwi i okien
  - Panele i płytki
  - Malowanie agregatem hydrodynamicznym airless (duże powierzchnie, elewacje, pokrycia dachowe)

 • Remonty Warszawa

  Oferujemy Państwu kompleksową obsługę związaną z remontem mieszkania lub domu i zakładaniem instalacji elektrycznych. Robimy remonty: bieżące, interwencyjne i kapitalne. Jeśli szukają Państwo firmy z wykwalifikowanymi i doświadczonymi w branży budowlanej pracownikami, to zachęcamy do kontaktu. Proponujemy Państwu: usługi malarskie, układanie glazury, zakładanie instalacji elektrycznych, prace murarsko-tynkarskie, prace stolarsko-okładzinowe, kompleksowe prace wykończeniowe. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

 • Remont Olsztyn

  Internetowa strona olsztyńskiej firmy remontowej zajmującej się prowadzeniem przebudów i remontów. Na ich stronie internetowej znajdziesz cenne dane kontaktowe pod którymi umówisz termin przeprowadzenia twojego remontu, a także bogatą galerię zdjęć prowadzonych już przez firmę prac. Ta strona internetowa to bardzo dobry sposób na uporanie się z mieszkalnymi problemami. Wystarczy umówić się na termin.

 • CEZAR Usługi remontowe Lublin

  Kompletna budowa dowolnej inwestycji mieszkaniowej bądź komercyjnej razem z dokonaniem wykończenia wnętrz w wyselekcjonowanym stylu a także instalacja nowoczesnych systemów wentylacji mechanicznej należą do dziedziny wybitnie doświadczonego, zawodowego Przedsiębiorstwa Budowlano-Handlowego „CEZAR” z Lublina. co więcej firma dba o otrzymanie zezwoleń i zgromadzenie dokumentacji geodezyjnej, oferuje rozległy wybór drewnianych okien bądź drzwi zaś dzięki kooperacyj z fachowymi architektami wnętrz gwarantuje również tworzenie niebanalnych nowoczesnych projektów budowy albo aranżacji. Pomocnicze informacje opublikowano na stronie www firmy „CEZAR”.

 • Wykończenia wnętrz Kraków

  W budownictwie jak i każdej innej dziedzinie od czasu do czasu przechodzi rewolucja. To jest normalne ale żeby móc nadal wykonywać swoje usługi to trzeba się tej rewolucji poddać a także iść z biegiem czasu i wykonywać to co się robiło według obowiązujących trendów. Zatem firma o nazwie Limfach która wykonuje swe prace w Krakowie i okolicach idzie z biegiem czasu i wszystkie remonty oraz wykończenia wnętrz są robione według nowoczesnych metod. Taki rynek jak Kraków nie pozwala sobie na to aby firmy robiły usługi remontowe według starych metod. Zatem warto postawić na Limfach.

 • HABRO remonty Kłobuck

  Szukają Państwo doświadczonej firmy budowlanej? Polecamy współpracę z firmą Habro z Częstochowy, funkcjonującą w branży od 2000 roku i świadczącą usługi na terenie całego województwa śląskiego. Podejmujemy się przeprowadzenia różnorodnych prac budowlanych, w tym docieplania budynków, poddaszy i pustych przestrzeni. Wykonujemy kompleksowe remonty domów, mieszkania oraz innych budynków. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie zabudowy z karton gipsu, malowanie dachów czyli budowę ogrodzeń. Wszystkie zlecenia wykonujemy starannie i precyzyjnie oraz w określonym terminie. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.