Domy drewniane

 • Naturalne i ekologiczne domy drewniane pod klucz - Naturekodom

  Naturalne i ekologiczne domy drewniane pod klucz - Naturekodom

  Jeżeli chcą Państwo kupić naturalne i ekologiczne domy drewniane pod klucz w przystępnej cenie, ale niestety nigdzie nie możecie znaleźć żadnej interesującej oferty, to jeszcze dziś odwiedźcie naszą stronę internetową i dokładnie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania firma Naturekodom. Nasze domy drewniane z bali mają bardzo wiele zalet. Po pierwsze są zdrowe, szybko je się buduje i co najważniejsze domy drewniane można budować nawet zimą. Nasze oferta skierowana jest przede wszystkim dla tych ludzi, którzy poszukują nowoczesnych i energooszczędnych domów.

  Data dodania: 15 10 2017 szczegóły wpisu
 • ECOAX Domy kanadyjskie Szczecin

  ECOAX Domy kanadyjskie Szczecin

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszczącej się w Szczecinie firmy EcoAx. Od ponad 14 lat świadczymy profesjonalne usługi stolarskie i zajmujemy się sprzedażą najwyższej jakości produktów z drewna. U nas kupić można domy z drewna i szkieletowe, architekturę ogrodowa, ogrody zimowe, zabudowę tarasów, wiaty, schody, podłogi, skrzynie jak również palety. Zajmujemy się także szlifowaniem, piłowaniem, rzeźbieniem czy toczeniem drewna. Osoby zainteresowane współpracą lub chcące się dowiedzieć więcej o ofercie, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 23 02 2017 szczegóły wpisu
 • Budowa domów z bali - DOMY-KUBAS

  Budowa domów z bali - DOMY-KUBAS

  Jeżeli planujesz budowę domu drewnianego, zaznajom się z zamieszczoną na naszej stronie www ofertą naszej firmy DOMY-KUBAS. W branży budownictwa posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu oddaliśmy do użytkowania wiele domów w całej Europie. W głównej mierze specjalizujemy się w budowie domów drewnianych z bali i domów drewnianych szkieletowych. Co warte zaznaczenia, do każdego powierzonego zadania podchodzimy z największą starannością i dbałością. Dzieje się tak dlatego, że dobro klienta jest dla Nas najważniejsze.

  Data dodania: 20 01 2017 szczegóły wpisu
 • Naturtech.com.pl - domy z bala

  Naturtech.com.pl - domy z bala

  Nie da się ukryć, że remont domów drewnianych wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Drewno to materiał specyficzny i wymaga zupełnie innego traktowania niż beton. W związku z tym wybór odpowiedzialnego fachowca do zrealizowania zlecenia domy z bali, to podstawowy problem. Jeśli nie zadamy sobie trudu sprawdzenia fachowca, może okazać się, że za kilka lat budynek będzie do generalnego remontu. Dobrze zbudowane domy z bala odwdzięczą się długoletnią solidnością, a konieczność remontu to będzie bardzo odległa sprawa. Niezaprzeczalnym plusem będzie to, że domy drewniane charakteryzują się specyficznym mikroklimatem, który bardzo ciężko uzyskać stosując inne materiały budowlane. Nie da się też przecenić przytulność takiego budynku.

  Data dodania: 10 10 2016 szczegóły wpisu
 • Domy z Drewna Tomczyk

  Domy z Drewna Tomczyk

  Poszukujesz firmy, która wybuduje dla Ciebie dom z drewna? Jeżeli mieszkasz w Bielsku lub Żywcu to bardzo dobrze trafiłeś. Firma budowlana, do której należy opisywana strona internetowa od lat zajmuje się wykonywaniem domów z drewna w technologii szkieletowej. Drewniane domy szkieletowe do oszczędność czasu i pieniędzy, na stronie internetowej odnajdziesz szczegółowe informacje dotyczące zalet technologii szkieletowej a także pełen opis oferty.

  Data dodania: 01 10 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Domy drewniane - nowa strona:

Adres: