Drewno budowlane

 • Suchatowka.pl

  Suchatowka.pl

  Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą tartaku PAMA, który znajduje się w Suchatówce w województwie w województwie kujawsko-pomorskim. Jesteśmy firmą z wieloletnią, sięgającą 1990 roku tradycją. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług. Naszym Klientom proponujemy najwyższej jakości tarcicę iglastą lub liściastą, konstrukcje dachowe, deski, łaty i kontrłaty, listwy, boazerię, podbitkę, podłogi, palety czy inne. Świadczymy też usługi - struganie, suszenie, impregnację bądź przecieranie drewna. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 06 03 2017 szczegóły wpisu
 • Tartakjasienica.pl

  Tartakjasienica.pl

  W Myślenicach mieści się siedziba Tartaku Zdzisław Profic, który istnieje na rynku od 1993 roku. Naszym Klientom detalicznym i hurtowym ofertujemy najwyższej klasy wyroby tartaczne oraz produkty wykonane z drewna. Można u nas nabyć między innymi więźbę dachową, kantówkę, drewno konstrukcyjne, deskę profilowaną, tarcicę, drewno okrągłe, wiązary, drewno kominkowe a ponadto palety i domy drewniane. Zapewniamy transport zamówienia na terenie całej Polski. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie i działalności albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 06 03 2017 szczegóły wpisu
 • TRANS-TRAK Tartak Rabka

  TRANS-TRAK Tartak Rabka

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę firmy Trans-Trak. Siedziba tego profesjonalnego, założonego w 1988 roku przedsiębiorstwa znajduje się w Tenczynie w województwie małopolskim. Oferujemy Państwu sprzedaż więźb dachowych, desek, łat, kontrłat, stempli budowlanych,tarcicy stolarskiej i budowlanej, konstrukcji budowlanych oraz drewna. Zapewniamy impregnację oraz transport krajowy bądź zagraniczny. Jesteśmy solidną i sprawdzoną firmą oferującą najwyższą jakość produktów. Osoby zainteresowane współpracą gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 03 11 2016 szczegóły wpisu
 • Drewno rozbiórkowe - Wood Fert

  Drewno rozbiórkowe - Wood Fert

  Skup starego drewna Wood Fert oferuje dobre ceny skupu drewna rozbiórkowego. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej wyceny. Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc w rozbiórce. Zapewniamy skup drewna w całej Polsce. Oferujemy dobrej jakości dostęp i przystępne ceny. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu dokonania wyceny. Kupimy każde dobrze zachowane drewno, które następnie zostanie przerobione i wykorzystane w innym celu.

  Data dodania: 22 09 2016 szczegóły wpisu
 • INTER - LERS Dachy konstrukcje drewniane

  INTER - LERS Dachy konstrukcje drewniane

  Firma INTER-LERS Sp z o.o. zajmuje się dostarczaniem prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w systemie MiTek®. Są to specjalistyczne konstrukcje używane w budynkach mieszkalnych jak i użyteczności publicznej a także w przemyśle oraz rolnictwie. Dysponujemy nowoczesną halą produkcyjną, innowacyjnym sprzętem jak i magazynem, w którym przechowujemy drewno w odpowiednich warunkach. Możemy pochwalić się Certyfikatem Zakładowej Jakości Produkcji i Złotym Certyfikat Rzetelności. Aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i działalności bądź skontaktować się z nami, wystarczy wejść na stronę internetową naszej firmy.

  Data dodania: 23 08 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Drewno budowlane - nowa strona:

Adres: