Drzwi, okna

 • Doksa - drzwi zewnętrzne

  Doksa - drzwi zewnętrzne

  Drzwi antywłamaniowe w zależności od klasy wystawionej przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej gwarantują użytkownikowi, że będą one przez określony czas bronić dostępu do mieszkania przed otwarciem lub wycięciem w nich otworu. Ważące od sześćdziesięciu do nawet stu czterdziestu kilogramów drzwi nie tylko minimalizują ryzyko włamania ale też skutecznie wyciszają mieszkanie. Cechują się bowiem wysoką izolacyjnością skutecznie tłumiąc hałasy, jak i nie przepuszczając temperatury czy zapachów z zewnątrz.

  Data dodania: 21 11 2017 szczegóły wpisu
 • Okna aluminiowe Gorzów - adokna.com

  Okna aluminiowe Gorzów - adokna.com

  Jesteś zainteresowany towarami związanymi ze stolarką okienną i drewnianą? Jeśli tak to serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy. Możemy zaoferować najwyższej jakości drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, okna PCV bądź też okna wykonane z aluminium. Jesteśmy w stanie pochwalić się zatrudnianiem doskonałej ekipy pracowników, która może poradzić sobie z zamontowaniem towarów nawet w bardzo trudnych warunkach. Ciągle staramy się dodawać kolejne modele artykułów do naszej oferty. W razie wątpliwości zachęcamy serdecznie do kontaktu czy też odwiedzenia naszej siedziby znajdującej się w Deszcznie.

  Data dodania: 20 11 2017 szczegóły wpisu
 • Okna dachowe FAKRO - dachoweokna.pl

  Okna dachowe FAKRO - dachoweokna.pl

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z możliwościami naszej firmy, która od 2004 roku dostarcza rozwiązania z zakresu okien strychowych, dachowych czy też schodów tego rodzaju. Mamy w sprzedaży bardzo wiele różnych modeli a dzięki współpracy z wieloma doświadczonymi producentami gwarantujemy, że każdy będzie w pełni zadowolony z dostarczanych przez nas rozwiązań. Warto zdecydować się na nasze usługi.

  Data dodania: 11 10 2017 szczegóły wpisu
 • Okna plastikowe Katowice - www.portalux.pl

  Okna plastikowe Katowice - www.portalux.pl

  Od kilkunastu lat jesteśmy na naszym rynku dostarczając drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne, okna, bramy garażowe bądź też parapety oraz. Nasza oferta obejmuje również sporo prac budowlanych tego rodzaju jak zakładanie okien, rolet zewnętrznych i okiennic, drzwi na zewnątrz bądź też wewnętrznych, oraz dodatkowo bram do garaży. Zrealizowanie usług poprzedza darmowy pomiar oraz wycena. Zapewniamy również wysokiej jakości doradztwo. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi na naszej stronie www dotychczasowymi wykonaniami, oraz do dokonania kontaktu z nami.

  Data dodania: 24 08 2017 szczegóły wpisu
 • Okno aluminiowe - vertoli.pl

  Okno aluminiowe - vertoli.pl

  Mająca swoją siedzibę w Piotrkowie Trybunalskim jednostka Vert Oli serdecznie zaprasza do skorzystania ze swoich usług. W naszej ofercie znajdą Państwo okna aluminiowe, drzwi tarasowe, drzwi panelowe, okiennice, parapety, żaluzje, drzwi aluminiowe i wiele innych. Nie licząc kompetentnego doradztwa zapewniamy profesjonalny montaż u autoryzowanych monterów. Proponujemy także serwis i gwarancję mieszczącą, między innymi trwałość profili, odpowiedni poziom szczelności szyb zespolonych czy trwałość fabrycznej kolorystyki profili. Serdecznie zapraszamy do konsultacji i naszego salonu, gdzie można zobaczyć przykłady stolarki aluminiowej.

  Data dodania: 18 07 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Drzwi, okna - nowa strona:

Adres: