GRESAN fotowoltaika śląskie

GRESAN fotowoltaika śląskie

Ocena: 2.0/10 (16 głosów)Jest nam niezmiernie przyjemnie móc zaprezentować Państwu ofertę, jaką przygotowała firma GRESAN. Na rynku deweloperskim działamy od 1992 roku. Siedziba naszego biura mieści się w Ustroniu. W naszej propozycji znajdą Państwo wszechstronne usługi budowlane składające się na wykonawstwo obiektów medycznych czy innych inwestycji włącznie z realizacją robót instalacyjnych. Realizujemy przyłącza gazowe, usługi wodno-kanalizacyjne i cieplne oraz szereg innych prac budowlanych. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz ekologiczne rozwiązania, dzięki którym osiągamy tanią i odnawialną energię. Zapraszamy do współpracy wszystkie instytucje i Klientów indywidualnych. Osobliwe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.Podobne strony
 • Firma Budowlana TOM DOM

  Firma TomDom jest nowoczesną firmą budowlano – remontową, która wyróżnia się sporym doświadczeniem w branży budowlanej. Dzięki niezbędnej wiedzy technicznej oraz bogatemu doświadczeniu świadczy usługi budowlane na najwyższym poziomie. Szeroki zakres prac budowlanych jakie wykonujemy obejmuje nie tylko mieszkania i domy wg projektów typowych oraz wg projektów indywidualnych. Wszystkie prace realizujemy z materiałów budowlanych renomowanych marek. W zależności od preferencji klienta, budujemy z materiałów własnych lub powierzonych przez inwestora. Zawsze jednak proponujemy pomoc przy wyborze materiałów oraz oferujemy pomoc przy uzyskaniu korzystnych rabatów cenowych. Działamy na terenie całego województwa śląskiego. Obszar naszego działania obejmuje kompleksowe usługi ogólnobudowlane, remonty, adaptacje dla: wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni mieszkaniowych, inwestorów prywatnych, przedsiębiorstw. Zakres wykonywanych prac: tynki maszynowe gipsowe i cementowo-wapienne, posadzki, ocieplanie poddaszy, system suchej zabudowy, gładzie gipsowe, malowanie, układanie glazury i terakoty, panele, montaż okien i drzwi, instalacje elektryczne, wod.-kan. i c.o., elewacja z ociepleniem, mała architektura (chodniki, wjazdy), ogrodzenia, tarasy i balkony- montaż bram garażowych i p.pożarowych. Gwarantujemy: profesjonalizm, wysoką jakość usług, terminowość, przystępne ceny.

 • Firma budowlana Toruń

  Firma Szulc-Bud działa w branży ogólnobudowlanej. Charakteryzuje ją spore doświadczenie i sumienność w realizowaniu wszystkich zadań. W ofercie natrafimy także na pompy ciepła, a wykwalifikowani pracownicy pomogą dostosować najlepsze rozwiązanie dla dowolnego klienta. Przedsiębiorstwo jest w posiadaniu profesjonalnego sprzętu, dzięki któremu każda budowa przebiega szybko i płynnie. Na stronie internetowej Szulc-bud.pl natrafimy na więcej szczegółowych informacji oraz niektóre realizacje zadań.

 • JUMARPOL przyłącza energetyczne

  Główna siedziba firmy Jumarpol umieszczona jest w Gliwicach. Jej specjalnością są bezwykopowe techniki budowlane. Zajmuje się również rekonstruowaniem podziemnych sieci teletechnicznych, wodociągowych, energetycznych, oraz drugich sieci inżynierskich. Świadczy również usługi doradcze i projektowe. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze, wszystkie swoje usługi świadczy na najwyższym poziomie. Firma zajmuje się także budową urządzeń mechatronicznych, między innymi maszyn budowlanych, urządzeń dla ruchu drogowego czy tensometrów przewiertowych. W ofercie posiada również maszyny używane. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

 • DOKA POLSKA Systemy podporowe

  Celem firmy Doka z centralą w Zielonce jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa na miejscu budowy. Jest ona bowiem ekspertem z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie szalunków dla różnego typu budownictwa. Pośród dostarczanych przez spółkę rozwiązań mieszczą się między innymi systemy zabezpieczeń, stropowe, ścienne, przestawne lub podporowe. Dodatkowo, firma gwarantuje koordynację deskowania, montaż i demontaż rusztowań tudzież ich utylizację. Zajmuje się ona także projektowaniem czy serwisem deskowania. Aby dowiedzieć się więcej o działalności firmy, zapraszamy na stronę internetową.

 • OLDOR wynajem podnośnika nożycowego Zielona Góra

  Jeśli planujesz remont i szukasz rzetelnej firmy, koniecznie poznaj się z ofertą Oldor ze Starego Kisielina. Odnajdziesz tutaj pełen wachlarz usług remontowo-budowlanych na najwyższym poziomie. Zespół wyspecjalizowanych pracowników na życzenie Klienta zajmie się robotami wykończeniowymi, elewacjami, osuszaniem budynku, brukarstwem oraz wykonawstwem instalacji CO bądź wod.-kan.. Do tego, firma gwarantuje swoim Klientom kompleksową aranżację wnętrz jak i fachowe doradztwo w ramach doboru surowców bądź technik budowlanych. W celu zapoznania się z całym zakresem usług przedsiębiorstwa, zapraszamy na stronę internetową.

 • www.globau.com.pl

  Mosty, estakady i wiadukty - ich realizacjami oraz remontem w ramach budownictwa inżynieryjnego zajmuje się firma Globau Building Solution z Jakubowic Konińskich. Poza tym, w ramach tej specjalizacji projektujemy również konstrukcje drogowe. Równoległą specjalizacją są wszelkie prace związane z budownictwem kubaturowym, m. in. projektowanie oraz adaptację budynków, generalne wykonawstwo czy projektowanie i montaż instalacji elektrycznych lub sanitarnych. Inwestorom oferujemy kompleksową obsługę zleceń, niezbędne certyfikaty i uprawnienia, potwierdzające nasze kwalifikacje. Zapraszamy do współpracy!

 • gastobud.pl

  Budową rozległej gamy obiektów budowlanych oraz pracami remontowo-wykończeniowymi w Trójmieście zajmuje się firma GASTOBUD sp. z o.o. z Gdyni. Budujemy domy jednorodzinne, wykonujemy remonty, adaptacje i modernizacje. Stawiamy obiekty usługowe, budynki biurowe, lokale gastronomiczne. wykonujemy też fundamenty żelbetowe i płyty fundamentowe. Zapraszamy także firmy oraz klientów indywidualnych, którzy szukają firmy do wykończenia wnętrz inwestycji. Więcej informacji przedstawiamy na stronie.

 • esinvest.pl

  Firma ESINVEST Sp. z o.o. Sp.k. w Opocznie świadczy usługi w zakresie inwestycji budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy lub podwykonawcy. Projektujemy, budujemy, remontujemy i zarządzamy procesami, gwarantując precyzje działania, profesjonalną realizację oraz indywidualne podejście do każdego zadania. Wspieramy kompleksowo cały proces, gwarantując doradztwo techniczne w zakresie nowoczesnych rozwiązań i materiałów w procesie inwestorskim. Więcej informacji prezentujemy na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy.

 • tynkpol.pl

  Całościowe wsparcie ogólnobudowlane oferuje firma TYNKPOL w miejscowości Tążewy. Termomodernizacja budynków i dachów, wykonawstwo tynków i posadzek, wykończenie wnętrz to profil naszej działalności, jaką realizujemy, zapewniając europejskie standardy. Zespół profesjonalistów, inwestycje pod klucz dzięki zaawansowanym technologiom i wysokiej klasy materiałom to nasze atuty. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne.