Instalacje przeciwpożarowe

 • Zabezpieczenia przeciwpożarowe Stawoz

  Zabezpieczenia przeciwpożarowe Stawoz

  Firma STAWOZ, której siedziba znajduje się w Łodzi, proponuje kontrahentom czynności powiązane z bierną ochroną przeciwpożarową w budownictwie. Każde nasze realizacje cechuje duża skuteczność, która wpływa na ich doskonałą jakość. Posiadamy długoletnie doświadczenie w sektorze. Pracują u nas tylko osoby o odpowiednim przygotowaniu zawodowym. Używamy nowoczesnego sprzętu. Kooperujemy wyłącznie z renomowanymi dostawcami. Ludzi zainteresowanych przedstawioną ofertą zachęcamy do rozmowy.

  Data dodania: 19 04 2017 szczegóły wpisu
 • Instalacje tryskaczowe

  Instalacje tryskaczowe

  Na reklamowanym, polecanym serwisie umieszczona została propozycja przedsiębiorstwa MULTIMON, który w przeciągu ponad dwudziestoletniego istnienia zainstalował więcej niż dwa miliony tryskaczy w 500 obiektach. Głównym zadaniem przedsiębiorstwa jest projektowanie, instalacja oraz serwis w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Wspiera w realizacji niezawodnych koncepcji, które znacznie zmniejszą ryzyko wystąpienia pożaru. Zajrzyj na witrynę www, żeby zaznajomić się z informacjami dotyczącymi specjalnego sprzętu gaśniczego czy systemów sygnalizacji pożaru.

  Data dodania: 27 05 2012 szczegóły wpisu
 • Projektowanie instalacji przeciwpożarowych

  Projektowanie instalacji przeciwpożarowych

  Biuro projektowe Reskal posiada 7 lat doświadczenia w planowaniu i wykonywaniu instalacji przeciwpożarowych. Ukończyliśmy aż sto realizacji instalacji przeciwpożarowych. Każdy projekt przeciwpożarowy, który wykonujemy, realizowany jest przez nas indywidualnie. Wiemy, że w przypadku takich instalacji przeciwpożarowych liczy się skuteczność jak również jakość realizacji. Biuro projektowe Reskal mieści się w Krakowie. Kontakt telefoniczny z naszą przedsiębiorstwemfirmą pod numerem 603 266 942. Reksal to przedsiębiorstwo projektująca instalacje tryskaczowe dostępna jest do Państwa usług w każdy dzień tygodnia od godziny 8:00 aż do 22:00. Wszystko to, dla Państwa bezpieczeństwa!

  Data dodania: 07 05 2011 szczegóły wpisu

Instalacje przeciwpożarowe - nowa strona:

Adres: