Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Ocena: 2.8/10 (18 głosów)Chcieliśmy polecić Państwu inwerterowe klimatyzacje do prywatnych domów i mieszkań. Staramy się przeprowadzać montaż jak najmniej ingerując w mieszkanie i życie mieszkańców, wykonując niezbędne czynności jak najszybciej, ukrywając jak tylko można potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w „towarzystwie” odkurzacza i mimo częstej potrzeby wykonania znacznych otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu. W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane na balkonach, co nie pociąga za sobą konieczności zgody spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej na montaż. W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem). Jednostki wewnętrzne (splity) są w obecnej dobie na tyle nieduże, zgrabne oraz estetyczne (nawet w formie obrazu) i już nie zakłócają najczęściej wizualizacji pokoju. Po okresie 2-3 tygodni mieszkańcy przestają zauważać nowe wyposażenie pomieszczenia, przypominając sobie jednak o nim jak w upalny dzień z jego kierunku płynie ku nam chłodne powietrze.Podobne strony
 • Kratki wentylacyjne

  "BH-Res" Sp.J. jest biurem handlowym z długoletnim doświadczeniem. Od początku udało nam się nam się zawrzeć korzystne umowy z kilkoma producentami materiałów instalacyjnych. Od kilku lat tworzymy takie produkty jak kanały wentylacyjne z wełny szklanej czy przewody elastyczne. Jeśli zechcą Państwo nabyć termostaty pokojowe, to również zapraszamy. W obszernej ofercie, którą prezentujemy znajdują się też anemostaty i kratki wentylacyjne. W razie wątpliwości dotyczącej stosowania materiałów nasi inżynierowie zawsze chętnie Państwu posłużą dobrą radą. Serdecznie zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą.

 • Klimatyzacja Kraków - klimahurt

  Klimahurt Kraków prowadzi sprzedaż nowoczesnych urządzeń chłodniczych takich jak klimatyzacja Sinclair, Fujitsu, LG, MDV, York, Zibro, Beko, Aux, Sunico, Sanyo, Panasonic, Zelmer, Midea. Sprzedaż oparta jest na szczegółowym doborze urządzenia do zapotrzebowania na moc chłodniczą. Klimahurt klimatyzacja Kraków oferuje także sprężarki chłodnicze, agregaty chłodnicze Bristol, Bitzer, Embraco Aspera, Frascold, Maneurope, Danfoss, czynniki chłodnicze R134, R404, R407, R410, R507, R600 zamienniki za czynnik R22, chłodnice powietrza Luve, Eco, automatyka chłodnicza Flica, Castel, Geco, Semicool oraz części zamienne agd.

 • Wentylacja Gorzów

  Zapraszamy do naszej firmy w celu poznania naszej oferty sprzedaży oraz montażu klimatyzacji oraz urządzeń wentylacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycje w tego typu usługach na rynku gorzowskim a nasz zasięg działań sięga na województwo Lubuskie, Wielkopolskie oraz Zachodniopomorskie. Po za usługami sprzedaży klimatyzacji zajmujemy się również elektryką do 1 kV. Zapraszamy do naszego biura w Gorzowie Wielkopolskim.

 • Falowniki

  Specjalnością prezentowanej firmy jest sprzedaż różnych urządzeń wentylacyjnych. Proponowany jest szereg specjalistycznych, np. transportowych urządzeń. Oprócz urządzeń wentylacyjnych w ofercie dostępne są też falowniki. Oferta obejmuje urządzenia wentylacyjne do zamontowania na dachach i na ścianach. Wybrane z oferowanych wentylatorów umożliwiają nawiew, ale również wyciąg powietrza. W ofercie znajdziemy oryginalne artykuły renomowanych producentów. Artykuły ZAWEX mają za zadanie wsparcie różnych procesów technologicznych.

 • Gruntowe wymienniki ciepła w świętokrzyskim - Geo-Went

  Fachowo dopasowana do potrzeb wentylacja jest doskonałym sposobem na zagwarantowanie sobie i rodzinie komfortu. Właściwa wentylacja zapewni Państwu czynną wymianę powietrza, bez względu na porę roku. Latem będzie ochładzać pomieszczenia, a zimą zapewni odpowiednie ciepło. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie wykonywania wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Naszą domeną jest szeroko rozumiana wentylacja domów, montaż wentylacji, a także gruntowe wymienniki ciepła. Region świętokrzyski jest regionem, w którym świadczymy swoje usługi. Na temat wentylacji spoglądamy w sposób nowatorski. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Elektroklim - Klimatyzacja, wentylacja, instalacje CO

  Firma ELEKTROKLIM instaluje jedynie nowoczesne, ale i trwałe systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne. Nasz zespół złożony jest z rzetelnych fachowców z dużym doświadczeniem i sporą wiedzą. Zapewniamy swoje usługi i działamy w całym kraju, współpracując z różnymi cenionymi producentami. Wszelakie ważne dane mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu 501060798 oraz na naszej stronie internetowej elektroklim.pl

 • Wentylacja - AHS Kraków

  Przedsiębiorstwo Air Home Systems proponuje kontrahentom świadczenia związane z montażem oraz naprawą klimatyzacji, wentylacji czy ogrzewania nadmuchowego. Oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru najbardziej odpowiednich produktów, dopasowanych personalnie do przedstawionych oczekiwań. Oferujemy wysoką klasę usług, na którą wpływa długoletnie doświadczenie w branży a także duża wiedza. Nasze przedsiębiorstwo usytuowane jest w stolicy Małopolski. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 • Instal-Plast Montaż VIESSMANN Zielona Góra

  Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Instal-Plast z Zielonej Góry. Jest to profesjonalne przedsiębiorstwo handlowo-usługowe specjalizujące się w sprzedaży, montażu, serwisie i przeglądach urządzeń i systemów techniki grzewczej i klimatyzacyjno-wentylacyjnej. Oferujemy kotły gazowe, olejowe i ekologiczne, systemy wentylacji, technikę spalinowo-kominową jak i klimatyzatory najwyższej jakości. Zlecenia przyjmujemy całodobowo oraz zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na naszą witrynę internetową.

 • Euros Energy - Polski producent pomp ciepła i rekuperatorów o unikalnych parametrach

  Jesteśmy polską firmą badawczo-produkcyjną rozwijającą ekologiczne systemy grzewcze: rekuperatory i pompy ciepła. Oferujemy dopasowane rozwiązania dla biznesu, obiektów użyteczności publicznej i rezydencji. Posiadamy własne laboratorium badawcze.

  Jesteśmy propagatorem nowoczesnej energetyki opartej na zasobach odnawialnych oraz producentem nowatorskich ekologicznych urządzeń. Nasze produkty są skierowane do klientów indywidualnych oraz odbiorców przemysłowych. Oferujemy pełen wachlarz usług i rozwiązań, od instalacji domowych po systemowe rozwiązania inwestycyjne.

 • klimamix.pl

  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Klimamix oferującą sprzedaż, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych i układów wentylacyjnych. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm z całego kraju. Dokładamy wszelkich starań by nasze usługi jak najlepsze odpowiadały na oczekiwania także najbardziej wymagających klientów, a dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy pewni naszej jakości. Nasze produkty to jedynie znany i sprawdzone marki znanych producentów. Zapewniamy terminową realizację zleceń oraz przejrzyste zasady współpracy. Serdecznie zapraszamy!