Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Ocena: 2.9/10 (17 głosów)Chcieliśmy polecić Państwu inwerterowe klimatyzacje do prywatnych domów i mieszkań. Staramy się przeprowadzać montaż jak najmniej ingerując w mieszkanie i życie mieszkańców, wykonując niezbędne czynności jak najszybciej, ukrywając jak tylko można potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w „towarzystwie” odkurzacza i mimo częstej potrzeby wykonania znacznych otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu. W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane na balkonach, co nie pociąga za sobą konieczności zgody spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej na montaż. W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem). Jednostki wewnętrzne (splity) są w obecnej dobie na tyle nieduże, zgrabne oraz estetyczne (nawet w formie obrazu) i już nie zakłócają najczęściej wizualizacji pokoju. Po okresie 2-3 tygodni mieszkańcy przestają zauważać nowe wyposażenie pomieszczenia, przypominając sobie jednak o nim jak w upalny dzień z jego kierunku płynie ku nam chłodne powietrze.Podobne strony
 • Heatszczecin.pl - ogrzewanie, klimatyzacja

  Ogrzewanie nadmuchowe to nowoczesne i tania technika stosowana w ogrzewaniu domków. Ten bardzo nowatorski system grzewczy staje się z roku na rok coraz bardziej popularny w naszym kraju. Dostarczamy urządzenia najlepszych znanych firm. Nasza firma mieści się w Szczecinie. Nowoczesna klimatyzacja staje się standardem w wielu małych przedsiębiorstwach - tak więc nie czekaj. Zapewniamy klimatyzatory do mieszkań, lokali użytkowych. Polecamy nowoczesne systemy klimatyzacyjne.

 • KLIMASYSTEM serwis wentylacji Śląsk

  Zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy KlimaSystem. Nasze przedsiębiorstwo znajduje się w Sosnowcu. Świadczymy całościowe i biegłe usługi z zakresu dostawy, serwisu instalacji i montażu klimatyzacji, wentylacji, instalacji elektronicznych oraz automatyki. W naszej ofercie mogą odnaleźć Państwo najwyższej jakości artykuły posiadające stosowne aprobaty techniczne i wymagane atesty higieniczne. Podejmiemy kooperację z instalatorami, kontrahentami indywidualnymi i firmami budowlanymi. Gwarantujemy wysoką satysfakcję i konkurencyjne ceny. Całkowita oferta firmy jest dostępna na naszej stronie internetowej.

 • Konkret - klimatyzatory - montaż, serwis, przegląd, wynajem

  Montaż klimatyzatorów w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty, w nowym budownictwie, kamienicach, apartamentach. Montujemy urządzenia inverterowe takich marek jak LG, Samsung, Mitsubishi, Fujitsu, Panasonic. Sprzedajemy klimatyzatory bez jednostki zewnętrznej oraz klimatyzatory przenośne. Serwisujemy wszystkie urządzenia klimatyzacyjne typu split, multi-split oraz VRF. Oferujemy także wynajem klimatyzatorów na wesela, imprezy plenerowe, chłodzenie namiotów, sal konferencyjnych, remiz.

 • WŁODARCZYK INSTALACJE klimakonwektory kotłów Legnica

  Znajdująca się w Legnicy firma Włodarczyk Instalacje jest ekspertem w dziedzinie systemów nadmuchowych. Od blisko 20 lat zapewnia ona zintegrowane rozwiązania dla domu czy biznesu. Firma specjalizuje się produkcji wysokiej klasy klimakonwektorów, kanałów wentylacyjnych, wytwornic wody lodowej czy też centrali zintegrowanych ze sterowaniem elektronicznym bądź mechanicznym. Wszystkie z tych rozwiązań dostosowywane są do konkretnej inwestycji. Przedsiębiorstwo zapewnia też instalację wentylacji z rekuperacją, systemów zintegrowanych 3w1 jak również hybrydowych. Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową.