Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Ocena: 3.4/10 (13 głosów)Chcieliśmy polecić Państwu inwerterowe klimatyzacje do prywatnych domów i mieszkań. Staramy się przeprowadzać montaż jak najmniej ingerując w mieszkanie i życie mieszkańców, wykonując niezbędne czynności jak najszybciej, ukrywając jak tylko można potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w „towarzystwie” odkurzacza i mimo częstej potrzeby wykonania znacznych otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu. W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane na balkonach, co nie pociąga za sobą konieczności zgody spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej na montaż. W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem). Jednostki wewnętrzne (splity) są w obecnej dobie na tyle nieduże, zgrabne oraz estetyczne (nawet w formie obrazu) i już nie zakłócają najczęściej wizualizacji pokoju. Po okresie 2-3 tygodni mieszkańcy przestają zauważać nowe wyposażenie pomieszczenia, przypominając sobie jednak o nim jak w upalny dzień z jego kierunku płynie ku nam chłodne powietrze.Podobne strony
 • Serwis klimatyzacji

  Firma Klimat Serwis oferuje napełnianie klimatyzacji czynnikiem chłodniczym 134a oraz sprzedaż czynnika chłodniczego. Działamy na terenie woj. Warminsko-mazurskiego w takich miastach jak : Elbląg,Olsztyn, Malbork, Bartoszyce, Braniewo, Frombork, Pasłęk.Do dyspozycji Państwa jesteśmy od godziny 7 do 19. Kontakt do nas pod nr tel.510 93 10 10 Zapewniamy terminowa i rzetelna realizacje wszystkich Państwa zleceń.

 • Klimatyzacja Częstochowa

  Jednostka Klimax to wybitnie żywiołowo rozkręcana działalność z dziedziny klimatyzacji. Oferujemy usługi w całej Polsce, a w szczególności w woj. śląskim, Opolu, łódzkim. Sprzedawane przez nas klimatyzatory działają jako instrumenty chłodzące, a także grzejące. Klimatyzator dostarcza więcej mocy, niż wynika to z pobrania napięcia. Na 1 pobrany kW wykonany jest nawet 5 kilowat mocy cieplnej. Tym znamionują się wyprzedawane przez firmę klimy.

 • Wymienniki ciepła SWEP

  Atermal to wiodący dystrybutor wymienników płytowych lutowanych szwedzkiego producenta SWEP. Firmę tworzy zespół ludzi od lat zajmujących się branżą ciepłownictwa. Dzięki temu Atermal świadczy fachową obsługę na każdym stopniu kontaktu z zapytaniem: od szybkiej odpowiedzi, przez obliczanie i fachowy dobór wymienników po szybką dostawę. Firma świadczy również serwis wymienników ciepła lutowanych a także skręcanych. Wymienniki ciepła SWEP znajdują zastosowanie w szerokim zakresie branży budownictwa. Atermal zapewnia urządzenia dla przemysłu ale również dla klientów indywidualnych. Atermal to biuro handlowo techniczne i magazyn zlokalizowany pod Warszawą.

 • MLUX - montaż klimatyzacji i wentylacji

  Usługi naszej firmy kierujemy do tych, którzy zdają sobie sprawę z tego, jaka rolę w naszym życiu odgrywa świeże powietrze, i ile to znaczy dla naszego zdrowia. Jak poważna jest sprawa wentylacji domu, w którym przecież spędzamy bardzo dużo czasu. Chcąc zadowolić te wszystkie osoby, przygotowaliśmy ofertę, w której mamy nadzieję, każdy znajdzie coś dla siebie.
  Oferujemy projektowanie oraz fachowy montaż systemów wentylacji mechanicznej opartej o rekuperator z odzyskiem ciepła. Firma nasza świadczy najwyższej jakości usługi, stosując najnowsze osiągnięcia techniczne. Projektowanie i montaż wentylacji to kompleksowa usługa zawierająca instalację wszystkich elementów według wymagań danego obiektu.

 • VRG rozruch central wentylacyjnych Katowice

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z firmą VRG z Jaworzna! Przedsiębiorstwo jest ekspertem w branży chłodnictwa przemysłowego. Swoim Klientom oferuje możliwość opracowania klimatyzacji, wentylacji czy też chłodni całkowicie dopasowanej do jego profilu działalności czy też potrzeb. Szeroka wiedza i doświadczenie fachowców firmy dają gwarancję, że zrealizowany projekt będzie nie tylko bezpieczny i niezawodny, ale też niezwykle wydajny. Dodatkowo, do ich produkcji używane są części cenionych producentów. Oferta VGR obejmuje też dostarczenie, instalację i uruchomienie tworzonych systemów chłodniczych. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej.