Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Ocena: 3.3/10 (20 głosów)Chcieliśmy polecić Państwu inwerterowe klimatyzacje do prywatnych domów i mieszkań. Staramy się przeprowadzać montaż jak najmniej ingerując w mieszkanie i życie mieszkańców, wykonując niezbędne czynności jak najszybciej, ukrywając jak tylko można potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w „towarzystwie” odkurzacza i mimo częstej potrzeby wykonania znacznych otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu. W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane na balkonach, co nie pociąga za sobą konieczności zgody spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej na montaż. W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem). Jednostki wewnętrzne (splity) są w obecnej dobie na tyle nieduże, zgrabne oraz estetyczne (nawet w formie obrazu) i już nie zakłócają najczęściej wizualizacji pokoju. Po okresie 2-3 tygodni mieszkańcy przestają zauważać nowe wyposażenie pomieszczenia, przypominając sobie jednak o nim jak w upalny dzień z jego kierunku płynie ku nam chłodne powietrze.Podobne strony
 • Klimatyzacja, wentylacja Warszawa

  Odczuwanie komfortu cieplnego jest sprawą indywidualną, ale przyjmuje się za optymalną temperaturę 20-24 C, przy wilgotności 40-60%.
  Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza.
  Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury.
  Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów.
  Zadaniem które spełnia wentylacja jest przede wszystkim usunięcie z pomieszczenia szkodliwych gazów, zapachów i dostarczenie do pomieszczenia świeżego, czystego powietrza.

  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji
  Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy.
  do_domu
  do_serwerowni

 • Dezynfekcja UV, oczyszczanie powietrza w wentylacji i klimatyzacji

  Strona tematyczna firmy Klingenburg International, wiodącego producenta elementów układów obróbki powierza, poświęcona zastosowaniu technologii sterylizacji UV w instalacjach wentylacyjno-klimatyzacyjnych.
  Stały kontakt z bakteriami, wirusami, roztoczami czy zarodnikami grzybów i pleśni zawartymi w powietrzu może stać się bezpośrednim powodem wystąpienia i rozwoju zakażeń dróg oddechowych, astmy, kataru siennego, alergii itp. Jakość powietrza ma także kluczowy wpływ na samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniach.
  Zastosowanie technologii dezynfekcji UV pozwala skutecznie oczyścić powietrze z mikroorganizmów. Promieniowanie ultrafioletowe w paśmie UV-C uszkadza DNA drobnoustrojów co uniemożliwia ich namnażanie się. Sterylizacja UV pozwala dodatkowo zredukować koszty użytkowania instalacji oraz pozbyć się nieprzyjemnych zapachów wydostających się z nawiewów. Stanowi także doskonałe rozwiązanie w systemach wentylacyjnych dla alergików.
  Na stronie przedstawiono informacje teoretyczne oraz kompleksowe rozwiązania dedykowane instalacjom różnych typów, wielkości i przeznaczenia.

 • Klimatyzacja

  Czas wiosenno- letni to okres, kiedy dużej grupie z nas zaczynają utrudniać życie wysokie temperatury. Dobrze jest w tym okresie, ale wcześniej także pomyśleć nad założeniem klimatyzacji, która na wiele lat umożliwi nam ograniczenie kłopotów związanych z upałem. Inwestycja jest 100% i przy dobrym korzystaniu może nam działać wiele lat. Zmiany klimatyczne, ocieplające nasz klimat sprawiają, że takie wyjście staje się bardzo dobrym rozwiązaniem. Klimatyzacja daje ulgę podczas przebywania w domu, biurze czy aucie. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest powierzenie pracy firmie trudniącej się tą dziedziną od kilku lat, będącej w branży i orientującej się w klimatyzacji, ale również w innych sposobach i sposobach produkowania ciepła. Wszyscy klienci naszej firmy są zadowoleni z otrzymanych efektów, a sama inwestycja jest nieporównywalnie mała w porównaniu do uzyskanego komfortu.

 • Klimatyzacja Warszawa

  Cool System jest firmą działającą na terenie całego kraju. Cool System posiada wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji systemów chłodzących. Prezentowany serwis montażowy jest najczęściej wybierany w Polsce. Za obsługę klientów odpowiedzialni są jedynie wykwalifikowani specjaliści. Klimatyzacja Warszawa to gwarancja profesjonalizmu oraz najwyższej jakości. Szczegółowe wiadomości o ofercie można znaleźć na witrynie internetowej.

 • Rekuperacja

  Rekuperacja to jeden ze składników wentylacji maszynowej. Proces ten pomaga nam zachować energię w lokalu. W dzisiejszych czasach coraz większa ilość osób poszukuje nowoczesnych sposobów ażeby zaoszczędzić. Do tego pragną ci ludzie mieszkać jak najmocniej w zgodzie ze środowiskiem. Jednak nadal wiele osób nigdy nie słyszało o tych współczesnych metodach. Duża część ludzi nadal nie potrafi zachowywać energii, ba nawet nie zna pojęcia oszczędzanie. I to nie są osoby z małych wiosek, lecz wielokrotnie ludzie z wielkich miast, widzący zaledwie czubek swojego nosa. Jest sporo różnorakich metod oszczędzania energii. Wystarczy zacząć od niezapominania o zgaszeniu świateł w pustych pomieszczeniach, o wyłączaniu przeróżnych urządzeń takich, jak choćby radio. Do tego po co ma chodzić kilka urządzeń jednocześnie. To co jest niepotrzebne lub to czego nie używamy w danej chwili należy absolutnie wyłączyć. To są najprostsze metody na oszczędzanie energii. Jednakże gdybyśmy chcieli iść dalej warto chwilę pomyśleć jak pragniemy zająć się oszczędzaniem i ile należy włożyć i czy w ogóle się to nam zwróci. Teraz kiedy wyczerpują się naturalne źródła energii należy szukać rozmaitych sposobności wszędzie. Niektórzy ludzie konstruują miniaturowe elektrownie wykorzystujące siły natury do wytwarzania energii. Jak mówią naukowcy za jakiś czas naturalne substancje, jak choćby ropa naftowa, całkowicie ulegną wyczerpaniu. Następnym ważnym problemem jest fakt, że osób na świecie stale przybywa, a z tym się wiąże fakt, że, wzrasta zapotrzebowanie na energię.

 • Klimatyzacja Kraków

  Naszą firmę buduje zespół doświadczonych ludzi, którzy wciąż się rozwijają. Colder trudni się montażem i serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych. Montaż wykonujemy w wybudowanych biurach oraz tych, które są na etapie budowy. Do naszych prac korzystamy ze sprzętu najlepszej próby. Każde otrzymane przez nas zamówienie jest rozważane szczególnie i staramy się dobrać je do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • AND KLIMA klimatyzacja do przemysłu

  Podstawowy profil działalności firmy AND KLIMA z Warszawy to wykonywanie całościowych usług z obrębu klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat, przez co zdobyliśmy ogromne doświadczenie i poznaliśmy specyfikę branży. Oferujemy wysokiej jakości urządzenia wiodących firm na ogólnopolskim rynku, takich jak Daikin, Hitachi, Toshiba, LG, Samsung oraz Fujitsu. Zajmujemy się także fachowym montażem, serwisem w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, a także wykonujemy przeglądy oraz naprawy. Opisuje nas rzetelność, solidność i terminowość realizacji zleceń. Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy jednocześnie klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.

 • Technical - wentylacja i klimatyzacja Olsztyn

  Nasza firma od 2001 r. zajmuje się projektowaniem, montażem i serwisem instalacji wentylacji i klimatyzacji. Posiadamy certyfikaty autoryzowanych punktów serwisowych wszystkich czołowych producentów. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Nasi projektanci pomogą w dopasowaniu i zaprojektowaniu instalacji. W tym roku zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej promocji - klimatyzacja Olsztyn.

 • Rekuperacja zachodniopomorskie

  Dzięki stosowaniu rekuperacji w swym domu będziecie w stanie Państwo zaoszczędzić na wydatkach, które wiążą się z cyklem jego ogrzewania, rekuperacja bowiem umożliwia odzysk ciepła. Żeby natknąć się na stronę internetową prowadzonej przez nas firmy, wystarczy jedynie w Google umieścić frazy: rekuperacja szczecin albo wentylacja szczecin. Z naszej strony gwarantujemy w stu procentach, że dostępna w naszej firmie oferta będzie się spotykać z Państwa całkowitą akceptacją oraz zadowoleniem.

 • Wymienniki ciepła SWEP

  Atermal to wiodący dystrybutor wymienników płytowych lutowanych szwedzkiego producenta SWEP. Firmę tworzy zespół ludzi od lat zajmujących się branżą ciepłownictwa. Dzięki temu Atermal świadczy fachową obsługę na każdym stopniu kontaktu z zapytaniem: od szybkiej odpowiedzi, przez obliczanie i fachowy dobór wymienników po szybką dostawę. Firma świadczy również serwis wymienników ciepła lutowanych a także skręcanych. Wymienniki ciepła SWEP znajdują zastosowanie w szerokim zakresie branży budownictwa. Atermal zapewnia urządzenia dla przemysłu ale również dla klientów indywidualnych. Atermal to biuro handlowo techniczne i magazyn zlokalizowany pod Warszawą.