Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Ocena: 3.5/10 (11 głosów)Chcieliśmy polecić Państwu inwerterowe klimatyzacje do prywatnych domów i mieszkań. Staramy się przeprowadzać montaż jak najmniej ingerując w mieszkanie i życie mieszkańców, wykonując niezbędne czynności jak najszybciej, ukrywając jak tylko można potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w „towarzystwie” odkurzacza i mimo częstej potrzeby wykonania znacznych otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu. W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane na balkonach, co nie pociąga za sobą konieczności zgody spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej na montaż. W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem). Jednostki wewnętrzne (splity) są w obecnej dobie na tyle nieduże, zgrabne oraz estetyczne (nawet w formie obrazu) i już nie zakłócają najczęściej wizualizacji pokoju. Po okresie 2-3 tygodni mieszkańcy przestają zauważać nowe wyposażenie pomieszczenia, przypominając sobie jednak o nim jak w upalny dzień z jego kierunku płynie ku nam chłodne powietrze.Podobne strony
 • ALANEX - Klimatyzacja - montaż, serwis

  Potrzebujesz pomocy w zakresie sieci komputerowych lub innych zagadnień związanych z komputerami, dobrze trafiłeś. Pewnie pomożemy i rozwiążemy Twój kłopot. Ale też jeżeli w domu czy też w pracy jest Ci za gorąco, to też będziemy mogli Ci pomóc montując profesjonalną klimatyzację inwerterową. Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez e-mail: biuro alanex.net lub telefonicznie 509838522 a napewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

 • Serwis klimatyzacji

  Firma Klimat Serwis oferuje napełnianie klimatyzacji czynnikiem chłodniczym 134a oraz sprzedaż czynnika chłodniczego. Działamy na terenie woj. Warminsko-mazurskiego w takich miastach jak : Elbląg,Olsztyn, Malbork, Bartoszyce, Braniewo, Frombork, Pasłęk.Do dyspozycji Państwa jesteśmy od godziny 7 do 19. Kontakt do nas pod nr tel.510 93 10 10 Zapewniamy terminowa i rzetelna realizacje wszystkich Państwa zleceń.

 • Klimatyzacja - klimatyzatory Samsung i Daikin

  Najlepszym rozwiązaniem dającym poczucie komfortu jest właściwie dobrana klimatyzacja. To właśnie ona zapewni Państwu czyste i świeże powietrze. W swojej ofercie posiadamy różnorakie urządzenia klimatyzacyjne absolutnie nadające się do budowy różnych systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych. Klimatyzatory LG czy też klimatyzatory Whirlpool doskonale nadają się do instalacji w domowej czy tez nieskomplikowanej biurowej klimatyzacji. Jeśli chodzi o bardziej złożone i wydajne kompleksy chłodnicze tu polecamy klimatyzatory Daikin, klimatyzatory Mitsubishi oraz klimatyzatory Samsung. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie u nas urządzenie idealnie współgrający z indywidualnymi oczekiwaniami i wymaganiami. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc profesjonalną pomocą i radą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na witrynie internetowej kupklimatyzator. pl.

 • Komory chłodnicze Wrocław

  KMP to przedsiębiorstwo z siedzibą we Wrocławiu. KMP zapewnia usługi z obszaru klimatyzacji i chłodnictwa skierowane do zarówno odbiorców instytucjonalnych jak i odbiorców detalicznych. Oferta KMP zawiera m.in. klimatyzatory kasetonowe, kanałowe, a także komory mroźnicze oraz meble i agregatory chłodnicze. Poza tym KMP oferuje serwis konserwację i montaż klimatyzatorów i urządzeń chłodniczych. Dbamy o dobrą jakość naszych produktów, oraz oferujemy dyspozycyjność, rzetelność oraz indywidualne podejście do Klienta. KMP jest także autoryzowanym przedstawicielem Mitsubishi Heavy Industries LTD. KMP posiada także rozliczne pozytywne referencje klientów z Wrocławia.

 • Automatyka chłodnicza Carel w ofercie sklepu FROSER.pl

  Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji firma FRISCO zaprasza serdecznie do zapoznania się bogatym asortymentem urządzeń i produktów chłodniczych, który prezentujemy w naszym sklepie internetowym: www.FROSER.pl. Znajdą tam Państwo szeroki wybór klimatyzatorów, agregatów chłodniczych oraz automatyki chłodniczej, m.in. znanej firmy Carel. A wśród nich: czujniki temperatury, transformatory, sterowniki i wiele innych. Zapraszamy!