Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Ocena: 3.5/10 (11 głosów)Chcieliśmy polecić Państwu inwerterowe klimatyzacje do prywatnych domów i mieszkań. Staramy się przeprowadzać montaż jak najmniej ingerując w mieszkanie i życie mieszkańców, wykonując niezbędne czynności jak najszybciej, ukrywając jak tylko można potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w „towarzystwie” odkurzacza i mimo częstej potrzeby wykonania znacznych otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu. W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane na balkonach, co nie pociąga za sobą konieczności zgody spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej na montaż. W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem). Jednostki wewnętrzne (splity) są w obecnej dobie na tyle nieduże, zgrabne oraz estetyczne (nawet w formie obrazu) i już nie zakłócają najczęściej wizualizacji pokoju. Po okresie 2-3 tygodni mieszkańcy przestają zauważać nowe wyposażenie pomieszczenia, przypominając sobie jednak o nim jak w upalny dzień z jego kierunku płynie ku nam chłodne powietrze.Podobne strony
 • Wentylacja Gorzów

  Zapraszamy do naszej firmy w celu poznania naszej oferty sprzedaży oraz montażu klimatyzacji oraz urządzeń wentylacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycje w tego typu usługach na rynku gorzowskim a nasz zasięg działań sięga na województwo Lubuskie, Wielkopolskie oraz Zachodniopomorskie. Po za usługami sprzedaży klimatyzacji zajmujemy się również elektryką do 1 kV. Zapraszamy do naszego biura w Gorzowie Wielkopolskim.

 • Montaż wentylacji

  ATEKLIMA jest firmą działająca od wielu lat na rynku wyposażoną w niezbędne narzędzia do obsługi technicznej urządzeń klimatyzacji i chłodniczych.
  Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie czy zwierzęta, dopływające z zewnątrz powietrze zapewnia wymianę zużytego i zanieczyszczonego na świeże, niezbędne do oddychania oraz prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzeń zużywających powietrze. Jest to szczególnie ważne w sytuacji dodatkowych zanieczyszczeń takich jak opary substancji chemicznych, pyły, itp
  Specjalność Ateklima:

  Klimatyzacja komfortu
  Klimatyzacja precyzyjna
  Chłodnictwo
  Systemy wody lodowej
  Systemy wentylacji
  Montaż wentylacji
  Montaż klimatyzacji

  Ateklima wykonuje wszelkiego rodzaju projekty począwszy od małych budynków mieszkalnych po rozbudowane systemy. Wszystkie projekty są realizowane w ścisłej współpracy z klientem, tak, by zaprojektowana instalacja w pełni zaspakajała potrzeby przyszłego użytkownika.

 • Klimatyzacja Warszawa

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą, usługą montażu oraz serwisem urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Współpracujemy z producentami sprzętu o wysokiej klasie i skuteczności dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najlepsze ceny na rynku za tę luksusową usługę, jaką jest klimatyzacja. Aby zapoznać się z szerszymi informacjami na temat klimatyzacji oraz usług, które wykonujemy zapraszamy na nasza stronę internetowa. Pozdrawiamy

 • Rekuperatory

  Istniejemy na rynku przeszło osiemdziesiąt lat! Jako międzynarodowa firma wypracowaliśmy własne technologie.
  Zajmujemy się produkcją a także projektowaniem najwyższej jakości wymienników ciepła i to właśnie główne zadanie naszego przedsiębiorstwa. Rekuperatory, nagrzewnice wodne, chłodnice powietrza czy choćby ekonomizery to tylko niektóre produkty oferowane przez naszą firmę.
  Każdy z naszych pracowników może czerpać z doświadczenia firmy a także ma możliwość samodzielnego rozwijania umiejętności,to daje efekty w postaci wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów oraz usług. Szczycimy się bogatym portfolio klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty handlowej.

 • COMEX montaż instalacji klimatyzacyjnych

  Celem znajdującej się we Wrocławiu spółki Comex jest dostarczenie swoim Klientom najlepszej jakości powietrza. Przedsiębiorstwo specjalizuje się bowiem w systemach wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych dla domu, biura bądź przemysłu. Propozycja firmy obejmuje takie urządzenia, jak różnego typu wentylatory, rewitalizatory, nagrzewnice, klimatyzatory czy kurtyny. Osiągalny jest także wachlarz akcesoriów wentylacyjnych. Comex prowadzi ponadto serwis systemów oczyszczania powietrza. By zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług, firma współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami. Więcej szczegółów o produktach dostępnych w ofercie firmy zamieszczonych jest na stronie internetowej.