Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Ocena: 3.5/10 (11 głosów)Chcieliśmy polecić Państwu inwerterowe klimatyzacje do prywatnych domów i mieszkań. Staramy się przeprowadzać montaż jak najmniej ingerując w mieszkanie i życie mieszkańców, wykonując niezbędne czynności jak najszybciej, ukrywając jak tylko można potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w „towarzystwie” odkurzacza i mimo częstej potrzeby wykonania znacznych otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu. W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane na balkonach, co nie pociąga za sobą konieczności zgody spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej na montaż. W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem). Jednostki wewnętrzne (splity) są w obecnej dobie na tyle nieduże, zgrabne oraz estetyczne (nawet w formie obrazu) i już nie zakłócają najczęściej wizualizacji pokoju. Po okresie 2-3 tygodni mieszkańcy przestają zauważać nowe wyposażenie pomieszczenia, przypominając sobie jednak o nim jak w upalny dzień z jego kierunku płynie ku nam chłodne powietrze.Podobne strony
 • Serwis klimatyzacji Warszawa

  Firma oferuje montaż oraz serwis klimatyzacji na terenie Warszawy i okolic. W swojej ofercie posiada również wykonanie i naprawę instalacji elektrycznych. FU Fachowiec gwarantuje fachowe wykonanie swoich usług, gdyż współpracuje oraz zatrudnia fachowców w dziedzinie wentylacji i elektryki. Fachowe doradztwo, pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego oraz szeroki wybór klimatyzatorów takich firm jak Samsung, LG, Mitsubishi Electric, MDV czy AUX z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów. Głównym celem, firmy jest staranne i sumienne dążenie do zadowolenia klientów. W skutecznym dążeniu do tego celu pomagają jej profesjonalne, przemyślane i estetyczne montaże oraz nowoczesne podejście do klienta. FU Fachowiec gwarantuje profesjonalny montaż klimatyzacji oraz fachowe wykonanie pozostałych usług, gdyż współpracuje oraz zatrudnia fachowców w dziedzinie wentylacji i elektryki. Jeśli klimatyzacja Warszawa to tylko FU Fachowiec!

 • Serwis klimatyzacji

  Firma Klimat Serwis oferuje napełnianie klimatyzacji czynnikiem chłodniczym 134a oraz sprzedaż czynnika chłodniczego. Działamy na terenie woj. Warminsko-mazurskiego w takich miastach jak : Elbląg,Olsztyn, Malbork, Bartoszyce, Braniewo, Frombork, Pasłęk.Do dyspozycji Państwa jesteśmy od godziny 7 do 19. Kontakt do nas pod nr tel.510 93 10 10 Zapewniamy terminowa i rzetelna realizacje wszystkich Państwa zleceń.

 • Klimatyzacja serwis Kraków

  Masz zepsutą klimatyzację? Ale co jeśli nie ma żadnego specjalisty w pobliżu, sami nie umiemy go naprawić, a urządzenie, które nam nawaliło to skomplikowanie skonstruowana klimatyzacja, którą w trybie pilnym potrzebujemy włączyć bo panuje okropny upał? Nasza firma zajmuje się dostawą, montażem, konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych, układów wentylacyjnych oraz solarnych. Usługi świadczymy na terenie całej Małopolski. Postawione przed nami wysokie wymagania skutkują tym, że nadal się doszkalamy by każdego dnia móc im sprostać.

 • Montaż klimatyzacji Warszawa

  Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony firmy Caligo. Działa ona na rynku warszawskim, ale może realizować swoje usługi na terenie całego kraju. Firma specjalizuje się b branży klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Na prezentowanej stronie znajdują się informacje dotyczące oferty, ale również ciekawe informacje i nowości z rynku dotyczące zarówno urządzeń, instalacji, technologii jak i targów oraz imprez branżowych. Poza tym mamy tu do czynienia z opisem cennika oraz zasad indywidualnego określania kosztów.