Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Ocena: 2.9/10 (17 głosów)Chcieliśmy polecić Państwu inwerterowe klimatyzacje do prywatnych domów i mieszkań. Staramy się przeprowadzać montaż jak najmniej ingerując w mieszkanie i życie mieszkańców, wykonując niezbędne czynności jak najszybciej, ukrywając jak tylko można potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w „towarzystwie” odkurzacza i mimo częstej potrzeby wykonania znacznych otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu. W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane na balkonach, co nie pociąga za sobą konieczności zgody spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej na montaż. W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem). Jednostki wewnętrzne (splity) są w obecnej dobie na tyle nieduże, zgrabne oraz estetyczne (nawet w formie obrazu) i już nie zakłócają najczęściej wizualizacji pokoju. Po okresie 2-3 tygodni mieszkańcy przestają zauważać nowe wyposażenie pomieszczenia, przypominając sobie jednak o nim jak w upalny dzień z jego kierunku płynie ku nam chłodne powietrze.Podobne strony
 • Klimatyzacja Skawina

  Profesjonalnie wykonana instalacja wentylacji i klimatyzacji w domu to nie tylko duże oszczędności ale także pełen komfort oraz zadowolenie z przebywania w takich pomieszczeniach. Odpowiednio ustawiona klimatyzacja to także lepsze samopoczucie, które jest bardzo potrzebne do efektywnej pracy. Est Instalacje to firma, która zrealizuje dla Ciebie każdy projekt z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Firma działa na rynku od wielu lat, w tym czasie wykonaliśmy dziesiątki udanych projektów oraz instalacji z których klienci są w pełni zadowoleni i zawsze ciepło mówią o naszej firmie. Klimatyzacja Kraków, Klimatyzacja Oświęcim oraz sporo innych miast, w których realizujemy usługi i z których czekamy na kontakt. Est Instalacje posiada siedzibę w Węgrzcach koło Krakowa. Zapraszamy do kontaktu.

 • Wentylacja

  Klim-Spaw świadczy kompleksowe usługi powiązane z wentylacją i klimatyzacją. Główną specjalnością firmy stała się wentylacja mechaniczna. W zakres oferty firmy wchodzi konserwacja i serwis tych rozwiązań. Klienci mogą liczyć także na pomoc profesjonalnych doradców technicznych. Pracownicy oferują projektowanie instalacji zgodnie z potrzebami klientów. Oferta obejmuje dystrybucję urządzeń, jak również ich kompleksowy montaż. W ofercie znajdziemy bogatą gamę klimatyzatorów i wentylatorów. Firma współpracuje z wieloma renomowanymi producentami z branży.

 • Klimatyzacja Warszawa

  Najnowsze modele klimatyzatorów wyłącznie sprawdzonych i renomowanych przez inne firmy producentów. Oferta przygotowana specjalnie na rok 2013. Najnowsze klimatyzacje wyposażono w funkcje oszczędzania energii dzięki czemu obsługa klimatyzatora jest mniej kosztowna od schładzania domowników jak i całego domu. Na naszej stronie zamieściliśmy zdjęcia z dokonanych przez naszą firmę instalacji oraz montażu klimatyzatorów w najróżniejszych miejscach oraz warunkach, również na samochodach policyjnych do przewozu więźniów. Liczne rekomendacje oraz certyfikaty potwierdzają nasze wieloletnie doświadczenie. Montaż oraz serwis, w tym pogwarancyjny dokonujemy na terenie Warszawy, a także w okolicach. Serdecznie Zapraszamy.

 • Serwis klimatyzacji

  Ecofrio to rzetelna i doświadczona firma, która od bardzo wielu lat oferuje swoim klientom profesjonalny serwis klimatyzacji w bardzo konkurencyjnych cenach. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami we Wrocławiu i pobliskiej okolicy. Zapewniamy wszystkim naszym klientom fachowe doradztwo, bezpłatną wycenę, serwis urządzeń na bardzo wysokim poziomie i oczywiście bardzo atrakcyjne ceny. Nasza oferta usługowa skierowana jest zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych. Najlepsza klimatyzacja we Wrocławiu tylko u Nas.

 • KLIMOR pomieszczenia czyste

  KLIMOR poleca kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży, montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Firma wchodzi w skład grupy kapitałowej KLIMA-THERM. Nasza oferta obejmuje produkty przeznaczone do domów jedno- i wielorodzinnych, do pomieszczeń biurowych, do hal przemysłowych i produkcyjnych. Oferujemy również specjalistyczne urządzenia dla szpitali i innych pomieszczeń o rygorystycznych wymaganiach dotyczących czystości. Ponadto dostarczamy produkty z zakresu klimatyzacji i wentylacji dla statków i jachtów pełnomorskich. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.