Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Ocena: 3.0/10 (16 głosów)Chcieliśmy polecić Państwu inwerterowe klimatyzacje do prywatnych domów i mieszkań. Staramy się przeprowadzać montaż jak najmniej ingerując w mieszkanie i życie mieszkańców, wykonując niezbędne czynności jak najszybciej, ukrywając jak tylko można potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w „towarzystwie” odkurzacza i mimo częstej potrzeby wykonania znacznych otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu. W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane na balkonach, co nie pociąga za sobą konieczności zgody spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej na montaż. W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem). Jednostki wewnętrzne (splity) są w obecnej dobie na tyle nieduże, zgrabne oraz estetyczne (nawet w formie obrazu) i już nie zakłócają najczęściej wizualizacji pokoju. Po okresie 2-3 tygodni mieszkańcy przestają zauważać nowe wyposażenie pomieszczenia, przypominając sobie jednak o nim jak w upalny dzień z jego kierunku płynie ku nam chłodne powietrze.Podobne strony
 • Klimatyzacja Gdańsk

  Profilem działalności firmy KARSA KLIMA Gdynia jest sprzedaż, montaż oraz serwis urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacji, jak również automatyki. Firma oferuje usługi na terenie całej Polski, 24 h na dobę. Realizuje usługi tak w okresie gwarancyjnym, jak też pogwarancyjnym urządzeń. Karsa Klima Gdynia jest firmą, której kluczowymi obszarami działania są sprzedaż oraz serwis sprzętów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, a również automatyki. Oferowana przez nas klimatyzacja dostępna jest łącznie z profesjonalnym montażem. Po sprzedaży oferujemy serwis tak samo gwarancyjny, jak też pogwarancyjny. Serwis klimatyzacji, a także montaż klimatyzacji realizowany jest przez niezawodne i fachowe ekipy, które są systematycznie szkolone w uznanych ośrodkach.

 • Klimatyzacja śląsk

  Firma działająca wiele lat z doświadczeniem proponuje szeroki wachlarz usług począwszy montażu klimatyzacji a skończywszy na sprzedaży różnorakich urządzeń pomiarowych. W katalogu usług/produktów ogrzewania proponujemy dla pomieszczeń przemysłowych, czy budynków biurowych takie urządzenia jak: nagrzewnice każdego rodzaju, wymienniki ciepła, czy zwykłe grzejniki. Specjalizujemy się w tym aby zapewnić dogodne uwarunkowania do pracy w różnych pomieszczeniach.

 • Montaż klimatyzacji Warszawa

  Zapraszamy do zapoznania się z zawartością strony firmy Caligo. Działa ona na rynku warszawskim, ale może realizować swoje usługi na terenie całego kraju. Firma specjalizuje się b branży klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Na prezentowanej stronie znajdują się informacje dotyczące oferty, ale również ciekawe informacje i nowości z rynku dotyczące zarówno urządzeń, instalacji, technologii jak i targów oraz imprez branżowych. Poza tym mamy tu do czynienia z opisem cennika oraz zasad indywidualnego określania kosztów.

 • Klimatyzacja Warszawa Went-Klima

  Nasze usługi montażu, serwisu, przeglądu prowadzimy na terenie Warszawy oraz wszystkich miejscowości w okolicy. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem który ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży, firma została założona w roku 2007 i od tej pory stale rozwijamy się technicznie oraz uczestnicząc w szkoleniach montażowo-serwisowych świadcząc profesjonalne usługi przeznaczone dla firm oraz osób prywatnych