Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Ocena: 3.7/10 (10 głosów)Chcieliśmy polecić Państwu inwerterowe klimatyzacje do prywatnych domów i mieszkań. Staramy się przeprowadzać montaż jak najmniej ingerując w mieszkanie i życie mieszkańców, wykonując niezbędne czynności jak najszybciej, ukrywając jak tylko można potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w „towarzystwie” odkurzacza i mimo częstej potrzeby wykonania znacznych otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu. W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane na balkonach, co nie pociąga za sobą konieczności zgody spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej na montaż. W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem). Jednostki wewnętrzne (splity) są w obecnej dobie na tyle nieduże, zgrabne oraz estetyczne (nawet w formie obrazu) i już nie zakłócają najczęściej wizualizacji pokoju. Po okresie 2-3 tygodni mieszkańcy przestają zauważać nowe wyposażenie pomieszczenia, przypominając sobie jednak o nim jak w upalny dzień z jego kierunku płynie ku nam chłodne powietrze.Podobne strony
 • Serwis klimatyzacji Kraków

  Każda sieć wentylacyjna zaczyna jako ciąg symbolicznych linii na papierze. To właśnie architekci branżowi firmy Klimatel mogą odpowiadać za to, jak będzie działała wentylacja. Zaangażowanie, doświadczenie i wiedza pozwalają zaprojektować najlepszą w danych warunkach sieć przewodów dla wentylacji oraz klimatyzacji. Projekty są przygotowywane przy konsultacji z zewnętrznym architektem, jeśli wymagają tego warunki, dzięki czemu gotowe przewody są maksymalnie dopasowane do budynku.

 • Tania klimatyzacja kraków

  Novaservice przyszłościowe systemy klimatyzacji dla mieszkania. Jesteśmy firmą z Krakowa, istniejemy od 2007 świadczymy usługi związane z instalacją systemów wentylacji oraz dodatkowo klimatyzacji po bardzo atrakcyjnych cenach w rejonie Krakowa, a oprócz tego okolic. Zapraszamy do naszego sklepu. Zapewnij sobie komfort w domu i w pracy zwłaszcza w upalne, letnie dni kiedy doskwiera Ci wysoka temperatura

 • www.ecocomfort.pl

  Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w realizowaniu wentylacji z rekuperatorami. Zapewniamy kompleksowe usługi. Wykonujemy projekty oraz realizujemy doradztwo na rzecz naszych klientów, co pozwala dobrać indywidualne, najlepsze rozwiązania do danego budynku. Realizujemy również dostawę urządzeń, przeprowadzamy profesjonalny montaż oraz wykonujemy usługi serwisowe naszych instalacji na jakie dajemy 10 lat gwarancji. Zapraszamy do współpracy!

 • STERNAL INTERNATIONAL SPÓŁKA Z O.O. nawilżanie parowe

  Firma STERNAL INTERNATIONAL od 1990 r. podejmuje się skutecznego rozwiązywania wszystkich problemów połączonych z ustawą poziomu wilgotności powietrza. Mogą nam Państwo powierzyć zarówno montaż profesjonalnych systemów nawilżających dla procesów technologicznych, jak też skonstruowanie bezbłędnie zintegrowanych układów klimatyczno-wentylacyjnych. Chętnie podejmujemy się współpracy z firmami czy większymi przedsiębiorstwami o opcjonalnym profilu działalności. Nieustannie urozmaicamy nasze bogate doświadczenie tak, ażeby dostarczać Państwu sprawdzone, pewne rozwiązania. Całkowitą ofertę mieści strona internetowa STERNAL INTERNATIONAL.