Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Ocena: 3.1/10 (15 głosów)Chcieliśmy polecić Państwu inwerterowe klimatyzacje do prywatnych domów i mieszkań. Staramy się przeprowadzać montaż jak najmniej ingerując w mieszkanie i życie mieszkańców, wykonując niezbędne czynności jak najszybciej, ukrywając jak tylko można potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w „towarzystwie” odkurzacza i mimo częstej potrzeby wykonania znacznych otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu. W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane na balkonach, co nie pociąga za sobą konieczności zgody spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej na montaż. W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem). Jednostki wewnętrzne (splity) są w obecnej dobie na tyle nieduże, zgrabne oraz estetyczne (nawet w formie obrazu) i już nie zakłócają najczęściej wizualizacji pokoju. Po okresie 2-3 tygodni mieszkańcy przestają zauważać nowe wyposażenie pomieszczenia, przypominając sobie jednak o nim jak w upalny dzień z jego kierunku płynie ku nam chłodne powietrze.Podobne strony
 • Klimatyzacja serwis

  Klimatyzacja i chłodnictwo serwis i montaż na terenie Sieradza i woj. łódzkiego.
  Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisowaniu klimatyzacji i urządzeń chłodniczych. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz wszystkie niezbędne uprawnienia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, nie jesteś zdecydowany jakie urządzenie wybrać zawsze służymy pomocą doradzimy co kupić abyś był zadowolony. Nie musisz martwić się o serwis klimatyzacji lub chłodni gwarancyjny ani pogwarancyjny my serwisujemy zamontowane przez nas urządzenia,oraz wykonujemy okresowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne. Ponieważ jesteśmy pewni sowich usług wystawiamy pisemną gwarancję oraz rachunek VAT.

 • Montaż klimatyzacji Wrocław

  Coolmatic to firma trudniąca się Klimatyzacją-Chłodnictwem-Automatyką operująca na ternie dolnego śląska - głównie Wrocław. Nasza oferta usług jest kierowana przede wszystkim do indywidualnych klientów jak i nabywców powierzchni biurowych, handlowo-usługowych, i medycznych. Oferujemy państwu doradztwo i najlepsze koncepcje techniczne opierające się wieloletnim doświadczeniu.

  Oferujemy usługi takie jak:

  • instalacje klimatyzacyjne
  • instalacje chłodnicze
  • instalacje wentylacyjne
  • instalacje automatyki
  • instalacje elektryczne - pomiary
  • system Inteligentny Dom
  • instalacje hydrauliczne
  • montaż HVAC
  • montaż alarmów
  • Fotowoltaika

 • Klimatyzacja Warszawa

  Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych. Dostępna u nas klimatyzacja jest bardzo wielu typów, między innymi split, miltisplit. Oferujemy dodatkowo klimatyzatory kasetowo, przypodłogowo-sufitowe, okienne i kanałowe. Chcielibyśmy tutaj zaznaczyć, iż dostępne u nas urządzenia są najwyższej jakości, co weryfikują atesty i certyfikaty unijne.

  Naszym klientom oferujemy nie tylko montaż klimatyzacji, ale także okresowe przeglądy, nawet po wyczerpaniu się gwarancji na sprzęt. Świadczymy też usługi połączone z fachowym serwisem klimatyzatorów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze dokładną specyfikacją oferowanych przez nas urządzeń oraz z cennikiem, który znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Pytania prosimy zadawać telefonicznie lub mailowo. Szczególnie rekomendujemy klimatyzatory typu split, które najlepiej sprawdzają się w gospodarstwach domowych i biurach, bo ich montaż przebiega bez jakiejkolwiek ingerencji w strukturę budynku.

  To powoduje, że jest to najbardziej poszukiwane na rynku europejskim rozwiązanie. Urządzenie typu split składa się z dwóch jednostek – wewnętrznej i zewnętrznej, które współgrając zapewniają całkowity komfort. Dla tych klientów, którzy potrzebują takich urządzeń jak klimatyzacja w kilku pomieszczeniach, a nie chcą montować wielu agregatów zewnętrznych, chcielibyśmy polecić klimatyzatory typu multisplit, które umożliwiają dobór jednostek wewnętrznych o różnej mocy i parametrach. Nasza firma kilka razy w roku prowadzi kontrole sezonowe, które mają na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania klimatyzatorów szczególnie po lecie i wiosennym pyleniu roślin.
  Przegląd klimatyzatorów przedłuża ich żywotność, a też polepsza ich wydajność, zwłaszcza jeśli chodzi o ciszę w pomieszczeniu lub jakość powietrza. Przegląd obejmuje między innymi dezynfekcję jednostki wewnętrznej i zewnętrznej, czyszczenie filtrów, pomiar prądy przy obciążeniu a także kontrolę ciśnienia czynnika chłodniczego.

 • Urządzenia klimatyzacyjne lublin

  Każdy chce się czuć w domu komfortowo. Zapewnij sobie odpowiednie warunki nawet w największe upały.

  Do użytku domowego przeznaczone są przede wszystkim klimatyzatory naścienne. Duża gama produktów pozwala na dostosowanie ich do wystroju różnych pomieszczeń.