Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Ocena: 3.4/10 (13 głosów)Chcieliśmy polecić Państwu inwerterowe klimatyzacje do prywatnych domów i mieszkań. Staramy się przeprowadzać montaż jak najmniej ingerując w mieszkanie i życie mieszkańców, wykonując niezbędne czynności jak najszybciej, ukrywając jak tylko można potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w „towarzystwie” odkurzacza i mimo częstej potrzeby wykonania znacznych otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu. W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane na balkonach, co nie pociąga za sobą konieczności zgody spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej na montaż. W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem). Jednostki wewnętrzne (splity) są w obecnej dobie na tyle nieduże, zgrabne oraz estetyczne (nawet w formie obrazu) i już nie zakłócają najczęściej wizualizacji pokoju. Po okresie 2-3 tygodni mieszkańcy przestają zauważać nowe wyposażenie pomieszczenia, przypominając sobie jednak o nim jak w upalny dzień z jego kierunku płynie ku nam chłodne powietrze.Podobne strony
 • Wentylacja Radom

  Firma Łukasz Szczęsny może Państwu zaoferować urządzenia charakteryzujące się doskonałą jakością, dzięki której będą one działały długo i bezproblemowo. W skład oferty wchodzą urządzenia takiego typu jak wentylacja, klimatyzacja, rekuperatory i inne. Gdy przyjdzie lato, a z nim upalne dni to te urządzenia będą niezbędne aby móc normalnie funkcjonować i być produktywnym w pracy. Decydując się na współprace z firmą Łukasz Szczęsny możecie być pewni że unikniecie rozczarowań. Oferowane produkty posiadają konkurencyjne ceny. Firma przeważnie oferuje swoje usługi na terenie miasta Radom, dlatego wykonują głównie serwis klimatyzacji Radom. Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy, bo może akurat przypadnie wam do gustu i zdecydujecie się na zakup.

 • Wentylacja Kraków

  OPTIMAL proponuje szeroki asortyment rozwiązań z dziedziny wentylacji. W ofercie uwzględnione zostały rozwiązania do domu oraz wentylacja typu przemysłowego. Wentylacja jest montowana przez firmę, której siedziba jest w mieście Kraków. Specjalnością OPTIMAL stała się kompleksowe wykonawstwo wentylacji mechanicznej. Firma proponuje system wentylacyjny do obiektów, takich jak restauracje. Oferta stworzona jest dla klientów indywidualnych oraz wykonawców obiektów. W ofercie znajdziemy szeroką gamę urządzeń znanych marek.

 • Wentylacja Kraków

  Nasza firma jest dynamicznie rozwijającym się podmiotem, który działa w Krakowie. Działalność naszej firmy obejmuje kompleksowe usługi związane z wentylację oraz klimatyzacją. Wykonujemy projekty, kompletujemy zestawy urządzeń, prowadzimy dystrybucję wysokiej jakości, szerokiego asortymentu materiałów oraz urządzeń służących do budowania instalacji wentylacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

 • MLUX - montaż klimatyzacji i wentylacji

  Usługi naszej firmy kierujemy do tych, którzy zdają sobie sprawę z tego, jaka rolę w naszym życiu odgrywa świeże powietrze, i ile to znaczy dla naszego zdrowia. Jak poważna jest sprawa wentylacji domu, w którym przecież spędzamy bardzo dużo czasu. Chcąc zadowolić te wszystkie osoby, przygotowaliśmy ofertę, w której mamy nadzieję, każdy znajdzie coś dla siebie.
  Oferujemy projektowanie oraz fachowy montaż systemów wentylacji mechanicznej opartej o rekuperator z odzyskiem ciepła. Firma nasza świadczy najwyższej jakości usługi, stosując najnowsze osiągnięcia techniczne. Projektowanie i montaż wentylacji to kompleksowa usługa zawierająca instalację wszystkich elementów według wymagań danego obiektu.

 • Urządzenia klimatyzacyjne lublin

  Każdy chce się czuć w domu komfortowo. Zapewnij sobie odpowiednie warunki nawet w największe upały.

  Do użytku domowego przeznaczone są przede wszystkim klimatyzatory naścienne. Duża gama produktów pozwala na dostosowanie ich do wystroju różnych pomieszczeń.