Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Klimatyzacja - montaż, serwis, przeglądy. Kraków i okolica

Ocena: 3.7/10 (10 głosów)Chcieliśmy polecić Państwu inwerterowe klimatyzacje do prywatnych domów i mieszkań. Staramy się przeprowadzać montaż jak najmniej ingerując w mieszkanie i życie mieszkańców, wykonując niezbędne czynności jak najszybciej, ukrywając jak tylko można potrzebną infrastrukturę. Prace są wykonywane w „towarzystwie” odkurzacza i mimo częstej potrzeby wykonania znacznych otworów w ścianach nie niesie to za sobą pełnej degradacji i zapylenia lokalu. W mieszkaniach jednostki zewnętrzne są montowane na balkonach, co nie pociąga za sobą konieczności zgody spółdzielni czy też wspólnoty mieszkaniowej na montaż. W domach natomiast lokalizacja jest wybierania w 100% indywidualnie by jak najmniej zakłócić estetykę i funkcjonalność obiektu (domu wraz z ogrodem). Jednostki wewnętrzne (splity) są w obecnej dobie na tyle nieduże, zgrabne oraz estetyczne (nawet w formie obrazu) i już nie zakłócają najczęściej wizualizacji pokoju. Po okresie 2-3 tygodni mieszkańcy przestają zauważać nowe wyposażenie pomieszczenia, przypominając sobie jednak o nim jak w upalny dzień z jego kierunku płynie ku nam chłodne powietrze.Podobne strony
 • Klimatyzacja, wentylacja Warszawa

  Odczuwanie komfortu cieplnego jest sprawą indywidualną, ale przyjmuje się za optymalną temperaturę 20-24 C, przy wilgotności 40-60%.
  Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza.
  Dobrze zaprojektowana i zamontowana klimatyzacja pozwala nam na utrzymanie stałej temperatury w całym pomieszczeniu uniezależniając nas od kaprysów aury.
  Dodatkowym atutem nowoczesnej klimatyzacji jest także możliwość kontroli wilgotności i czystości powietrza przez usuwanie z niego bakterii, pleśni, roztoczy i grzybów.
  Zadaniem które spełnia wentylacja jest przede wszystkim usunięcie z pomieszczenia szkodliwych gazów, zapachów i dostarczenie do pomieszczenia świeżego, czystego powietrza.

  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji
  Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy.
  do_domu
  do_serwerowni

 • Klimatyzacja Kraków - klimahurt

  Klimahurt Kraków prowadzi sprzedaż nowoczesnych urządzeń chłodniczych takich jak klimatyzacja Sinclair, Fujitsu, LG, MDV, York, Zibro, Beko, Aux, Sunico, Sanyo, Panasonic, Zelmer, Midea. Sprzedaż oparta jest na szczegółowym doborze urządzenia do zapotrzebowania na moc chłodniczą. Klimahurt klimatyzacja Kraków oferuje także sprężarki chłodnicze, agregaty chłodnicze Bristol, Bitzer, Embraco Aspera, Frascold, Maneurope, Danfoss, czynniki chłodnicze R134, R404, R407, R410, R507, R600 zamienniki za czynnik R22, chłodnice powietrza Luve, Eco, automatyka chłodnicza Flica, Castel, Geco, Semicool oraz części zamienne agd.

 • Internet, komputery i klimatyzacja - Tarnów i okolica

  Na małopolskim rynku firma Alanex działa już od wielu lat. Do tej pory zajmowaliśmy się głównie obsługą informatyczną indywidualnych klientów jak i firm. Specjalnością naszą są sieci komputerowe, serwery, transmisja danych internet, software jak i hardware. Ponad to odwirusowywanie, odzyskiwanie danych itd. Dzięki znajomości tematyki komputerowej mogliśmy rozszerzyć naszą działalność o sprzedaż oraz montaż bezprzewodowych czujników temperatur i wilgotności - z zapisem danych i komunikacją w razie przekroczenia parametrów. W związku z ocieplającym się klimatem i doświadczeniem jakim zdobyliśmy podczas obsługi serwerowni podjęliśmy tematykę klimatyzacji - projektowanie, montaż, serwis i przeglądy (działamy na terenie Tarnowa i okolic).

 • Klimatyzacja - klimatyzatory Samsung i Daikin

  Najlepszym rozwiązaniem dającym poczucie komfortu jest właściwie dobrana klimatyzacja. To właśnie ona zapewni Państwu czyste i świeże powietrze. W swojej ofercie posiadamy różnorakie urządzenia klimatyzacyjne absolutnie nadające się do budowy różnych systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych. Klimatyzatory LG czy też klimatyzatory Whirlpool doskonale nadają się do instalacji w domowej czy tez nieskomplikowanej biurowej klimatyzacji. Jeśli chodzi o bardziej złożone i wydajne kompleksy chłodnicze tu polecamy klimatyzatory Daikin, klimatyzatory Mitsubishi oraz klimatyzatory Samsung. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie u nas urządzenie idealnie współgrający z indywidualnymi oczekiwaniami i wymaganiami. W każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, służąc profesjonalną pomocą i radą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na witrynie internetowej kupklimatyzator. pl.

 • Fachowe systemy klimatyzacji i wentylacji

  Specjalizujemy się w chłodnictwie, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewaniu. Nasze usługi obejmują doradztwo techniczne, projekt, dostawę, montaż po uruchomienie i serwis. Obsługujemy zarówno obiekty użyteczności publicznej takie jak szkoły czy obiekty medyczne, a także różne zakłady, hale produkcyjne, kopanie czy serwerownie. Współpraca z przodującym w świecie producentem urządzeń plasuje nasze systemy w ścisłej czołówce.

 • Montaż klimatyzacji Wrocław

  Coolmatic to firma trudniąca się Klimatyzacją-Chłodnictwem-Automatyką operująca na ternie dolnego śląska - głównie Wrocław. Nasza oferta usług jest kierowana przede wszystkim do indywidualnych klientów jak i nabywców powierzchni biurowych, handlowo-usługowych, i medycznych. Oferujemy państwu doradztwo i najlepsze koncepcje techniczne opierające się wieloletnim doświadczeniu.

  Oferujemy usługi takie jak:

  • instalacje klimatyzacyjne
  • instalacje chłodnicze
  • instalacje wentylacyjne
  • instalacje automatyki
  • instalacje elektryczne - pomiary
  • system Inteligentny Dom
  • instalacje hydrauliczne
  • montaż HVAC
  • montaż alarmów
  • Fotowoltaika

 • AC Klimatyzacja - usługi klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa

  AC Klimatyzacja jest firmą świadczącą usługi w zakresie klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa. Oferujemy usługi z zakresu sprzedaż montaż i serwis klimatyzacji chłodnictwa i wentylacji oraz profesjonalnego doradztwa technicznego. Szczególnie na terenach miast Warszawa Józefów Legionowo i okolic ale również na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczony zespół mający wieloletni staż pracy i wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Stawiamy na jakość. Klimatyzacja w ostatnich latach stała się rzeczą nieodzowną w domu oraz biurze oraz wszelkiego rodzaju miejscu pracy. Poprzez szereg nowoczesnych zastosowań filtrów jonów srebra, polifenolowych klimatyzacja pozwala na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu i utrzymaniu go na odpowiednim poziomie. Aby klimatyzacja spełniała swoja rolę należy dbać o jej odpowiednie utrzymanie poprzez regularne czyszczenie i odgrzybianie. Naszą ambicją jest stworzenie przyjaznego i zdrowego klimatu w każdym wnętrzu.
  Dlaczego AC Klimatyzacja?
  • Profesjonalne doradztwo
  • Projektowanie
  • 24h nadzór systemów z niewielkim czasem reakcji
  • Przeglądy
  • Ekspertyzy
  • Realizacje

 • Klimatyzacja Warszawa - Tarim - komfort w dobrym klimacie

  Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis klimatyzatorów autoryzowanych przez firmy Fujitsu, Mitsubishi, Samsung i Daikin. Dojazd do klienta i wycena są bezplatne. Każdy klimatyzator wymaga konserwacji, a pełen przegląd urządzenia powinien być wykonywany co najmniej dwa razy w roku. Częstotliwość przeglądów związana jest także z wymaganiami producenta, który uzależnia uznanie gwarancji od odpowiedniej ilości przeglądów, innymi słowy, konsekwencją nie wykonania przeglądu gwarancyjnego zgodnie z zaleceniem producenta może być utrata gwarancji. Firma TARIM świadczy usługi profesjonalnego montażu systemów klimatyzacji: split, multisplit, przypodłogowo-podstropowych, podstropowych i kasetonowych. Montujemy zarówno urządzenia sprzedane przez nas jak i kupowane z innych źródeł.

 • Rekuperacja zachodniopomorskie

  Dzięki stosowaniu rekuperacji w swym domu będziecie w stanie Państwo zaoszczędzić na wydatkach, które wiążą się z cyklem jego ogrzewania, rekuperacja bowiem umożliwia odzysk ciepła. Żeby natknąć się na stronę internetową prowadzonej przez nas firmy, wystarczy jedynie w Google umieścić frazy: rekuperacja szczecin albo wentylacja szczecin. Z naszej strony gwarantujemy w stu procentach, że dostępna w naszej firmie oferta będzie się spotykać z Państwa całkowitą akceptacją oraz zadowoleniem.

 • Czyszczenie wentylacji Łódź

  Serwis klimatyzacji Arctic Klimat Łódź przedstawia swoją witrynę. Jedną z najistotniejszych czynności jest naprawa klimatyzacji, a zarazem montaż pomp ciepła tak samo jak kanałów wentylacyjnych a również zawierają się w palecie zleceń podmiotu gospodarczego. Narzędzia i elementy, które fachowcy Arctica z Łodzi zabierają na odgrzybianie klimatyzacji są jedynie i tylko markowe oraz z potrzebnymi atestami. W zespół usługi gwarancyjnej wchodzi oczywiście czyszczenie klimatyzacji. Wycena konserwacji i montażu jest darmowa, mimo to za serwis klimatyzacji już trzeba zapłacić. W trakcie przeglądu u klienta sprawdzane są połączenia elektryczne, sprawdzanie stanu odpływu, regulacja poziomu gazu czy także sprawdzanie mocowań urządzeń zewnętrznych. Wbrew obiegowym opiniom klimatyzator nie ma złego wpływu na zdrowie a nawet odwrotnie, gdyż nowoczesna klimatyzacja z odpowiednimi funkcjami ma zbawienny wpływ na organizm człowieka. Liczba urządzeń klimatyzacyjnych wprowadzanych na rynek wzrasta co rok w skali globalnej a Łódź oraz inne polskie miasta podlegają tym trendom. Zaledwie urządzenia renomowanych producentów, które zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo są oferowane przez Arctic Łódź. Warto kontaktować się telefonicznie albo majlowo w sprawie naprawy klimatyzacji lub przyjechać pośrednio do biura w Łodzi.

 • Centrum Klima

  Głównym kierunkiem działalności przedsiębiorstwa Centrum Klima jest produkcja i dystrybucja systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku krajowym i zagranicznym. W zakresie szerokiej oferty wartymi wyróżnienia produktami są anemostaty kasetonowe oraz centrale wentylacyjne wykazujące duże właściwości izolacji cieplnej. W Wieruchowie pod Warszawą znajduje się hala produkcyjna spółki, ale montaż i instalacja wytwarzanych urządzeń ma miejsce w siedzibie Klientów. Szczegółowe informacje o działalności firmy oraz opisy poszczególnych produktów znajdziecie Państwo na prezentowanej stronie internetowej centrumklima.pl.

 • Nagrzewnice wodne

  VTS Group oferuje produkty takie, jak centrale klimatyzacyjne, nagrzewnice wodne oraz kurtyny powietrzne i inne elementy instalacji klimatyzacyjnej. Jesteśmy międzynarodową korporacją o światowym zasięgu i bardzo dobrej ocenie na całym świecie. Zapewniamy szeroki wybór produktów dostosowanych do najbardziej wygórowanych oczekiwań Klienta, przystępne ceny oraz profesjonalne doradztwo. Szczegóły naszej oferty odnajdziesz wchodząc na nasz portal internetowy.

 • PUP TELKA SP. Z O.O. BIAŁYSTOK grzejniki stalowe brugman Białystok

  Przedsiębiorstwo Telka mieści się w Białymstoku. Na rynku budowlanym i nie tylko funkcjonujemy bezustannie od 1991 roku, świadcząc usługi dla przedsiębiorstw i zleceniodawców instytucjonalnych z całej Polski. Aktywność jednostki oparta jest na trzech gałęziach: budowaniu budynków mieszkalnych i przemysłowych, produkcji składników do wentylacji oraz instalacji centralnego ogrzewania, a ponadto handlu ceramiką łazienkową oraz grzejnikami. U nas zamówią Państwo artykuły znanych oraz docenianych na rynku firm, a także wysokiej klasy towary, jakie są naszej produkcji. Służymy Państwu kompleksowym wsparciem oraz wspieramy w wyborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do odwiedzin strony wwww.

 • MLUX - montaż klimatyzacji i wentylacji

  Usługi naszej firmy kierujemy do tych, którzy zdają sobie sprawę z tego, jaka rolę w naszym życiu odgrywa świeże powietrze, i ile to znaczy dla naszego zdrowia. Jak poważna jest sprawa wentylacji domu, w którym przecież spędzamy bardzo dużo czasu. Chcąc zadowolić te wszystkie osoby, przygotowaliśmy ofertę, w której mamy nadzieję, każdy znajdzie coś dla siebie.
  Oferujemy projektowanie oraz fachowy montaż systemów wentylacji mechanicznej opartej o rekuperator z odzyskiem ciepła. Firma nasza świadczy najwyższej jakości usługi, stosując najnowsze osiągnięcia techniczne. Projektowanie i montaż wentylacji to kompleksowa usługa zawierająca instalację wszystkich elementów według wymagań danego obiektu.

 • Amair - sprzedaż i serwis klimatyzatorów

  Firma Amair z siedzibą w Konstancinie Jeziornej zajmuje się profesjonalnymi realizacjami związanymi z techniką klimatyzacyjno - wentylacyjną. W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy urządzenia do klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania.
  Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i przedsiębiorstw. Świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzatorów, rekuperatorów oraz pomp ciepła na terenie Piaseczna, Konstancina i okolic.

 • Rekuperacja Poznań

  Paulus to przedsiębiorstwo specjalizujące się w instalacjach grzewczych, a także rekuperacji i wentylacji powietrza. Firma realizuje kompleksowo instalacje pomp ciepła oraz urządzeń związanych z powietrzem i temperaturą. Rekuperacja i wentylacja, to zagadnienia, które wymagają dużej wiedzy i doświadczenia. Firma realizuje instalacje urządzeń dostosowanych do warunków pomieszczeń zgodnie ze wszystkimi normami i wymaganiami BHP.

 • Klimatyzacja Kapema Warszawa

  Kapema Warszawa i okolica - nasza propozycja to wysokiej klasy wentylacja, inteligentne budynki i klimatyzacja tanio (wydajny system MultiSplit LG, system Daikin). Klimatyzacja VRF, systemy VRV - Dystrybutor LG, Daikin i Mitsubishi zaprasza osoby zainteresowane do skorzystania z korzystnej cenowo oferty - dobra klimatyzacja dom, mieszkanie, biuro i inne obiekty - sprawna i dobra klimatyzacja Warszawa, Piaseczno. Nie czekaj tylko kliknij link i zobacz ofertę firmy na stronie internetowej - klima dom - klimatyzacja mieszkanie, dom, biuro - współpraca z LG, Daikin oraz Mitsubishi.

 • Klimatyzacja Lubsko

  Klima SMS specjalizuje się w obróbce i wymianie powietrza w lokalach publicznych, domach i mieszkaniach. Projektujemy systemy klimatyzacji i wentylacji. Urządzenia montowane przez nas są klimatyzatorami rożnego typu i mocy znanych marek. Spełniają one wymagania każdej osoby pod względem użyteczności i estetyki wyglądu. Najczęściej montujemy klimatyzacje LG, DAIKIN, TOSHIBA, MITSUBISHI ELECTRIC. Działamy na terenie miasta i w okolicach Lubska.

 • KLIMATYKA instalacje wentylacyjne Warszawa

  W Warszawie znajduje się firma KLIMATYKA, jaka zachęca Państwa do współpracy. Funkcjonujemy na rynku polskim od 2008 roku i oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu doradztwa, projektowania oraz instalacji systemów wentylacji i klimatyzacji. Wszystkie prace realizowane są przez naszą wykwalifikowaną kadrę pracowników, jaka posiada potrzebne pozwolenia na realizowanie tego typu usług. Ze swojej strony gwarantujemy terminowe wykonanie zleceń, profesjonalną obsługę Klienta i atrakcyjne ceny. Szczegółowych danych na temat oferty udzielamy drogą mailową bądź telefoniczną. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 • ISTPOL wentylatory rurowe Helios

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ciekawą propozycją przedsiębiorstwa Istpol. Działamy na rynku już od 1992 roku. Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technicznych z zakresu systemów wentylacyjnych oraz klimatyzacji. Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, jednak nasze usługi wykonujemy na terenie Polski centralnej oraz północnej. Jesteśmy cenionym przedstawicielem takich firm jak: Helios Ventilatoren i Walther Werke, a także Perry i Elektro. Więcej informacji o naszej działalności znajduje się na stronie internetowej, zachęcamy do jej odwiedzenia.