Klimatyzacja, wentylacja

 • wrocold.pl

  wrocold.pl

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy WROCOLD z Wrocławia. Funkcjonujemy w branży chłodniczej i możemy się pochwalić długoletnim doświadczeniem i szerokim gronem zadowolonych odbiorców. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi projektowanie, montaż oraz serwisowanie instalacji chłodniczej, wentylacji oraz klimatyzacji. Proponujemy montaż zewnętrzny i wewnętrzny jednostek, uruchomienie oraz przeszkolenie użytkownika z zakresu obsługi urządzenia. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo i rzetelność. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji na temat oferty i dane kontaktowe.

  Data dodania: 02 12 2020 szczegóły wpisu
 • ascoklima2.pl

  ascoklima2.pl

  Firma Ascoklima 2 w Malborku prowadzi działalność w branży klimatyzacyjnej, którą z powodzeniem realizuje na terenie Trójmiasta. Zajmujemy się systemami klimatyzacji, montażem, serwisem oraz serwisem i nadzorem urządzeń klimatyzacyjnych. W ofercie posiadamy wysokiej jakości urządzenia renomowanych marek tj. LG, Gree, Fujitsu, Samsung czy Galanz. W ramach umowy gwarantujemy regularną opiekę, przeglądy, szybki serwis, krótki czas napraw. W trosce o komfort współpracy świadczymy oprócz tego techniczne doradztwo. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 11 2020 szczegóły wpisu
 • www.everesti.pl

  www.everesti.pl

  Firma Everest Investment zajmuje się projektowaniem, montażem oraz serwisem systemów wentylacji i klimatyzacji. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie instalacji automatyki, uzdatniania wody, instalacji sanitarnych i teletechnicznych. Gwarantujemy dostawę urządzeń i ich rozruch. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego instalacji. Naszą propozycję kierujemy do klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, postaramy się rzeczowo oraz dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 11 2020 szczegóły wpisu
 • klima-kolo.pl

  klima-kolo.pl

  Biuro Techniczno-Handlowe KLIMA s.c. w Kole funkcjonuje w branży instalacji urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych w domach, mieszkaniach, zakładach pracy. Oferujemy montaż instalacji oraz pomiary wydajności, głośności i pomiary elektryczne. W ramach kompleksowej obsługi zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny do każdego rodzaju instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 11 2020 szczegóły wpisu
 • rotor-vent.com

  rotor-vent.com

  W Pruszczu Gdańskim swoją siedzibę posiada firma ROTOR-VENT, która od przeszło 15 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą wymienników ciepła i centrali wentylacyjnych. Przedsiębiorstwo współpracuje z klientami prywatnymi oraz firmami z całego kraju oferując najwyższej jakości rozwiązania i obsługę. Można tutaj nabyć centrale wentylacyjne, stojące, wymienniki obrotowe i krzyżowe czy też wiele innych. Firma oferuje konkurencyjne ceny, doradztwo i indywidualne podejście do każdego zamówienia. Aby dowiedzieć się więcej bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 05 11 2020 szczegóły wpisu
 • went-system.pl

  went-system.pl

  Zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy Went System w Gdyni, która zajmuje się dostawą oraz montażem instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Świadczymy usługi przede wszystkim dla obiektów mieszkaniowych, przemysłowych, handlowych i obiektów użyteczności publicznej. Oferujemy standardowe elementy wentylacyjne oraz elementy wykonane na specjalne zamówienie klienta. Każde zlecenie rozpoczynamy od wykonania skrupulatnego wywiadu, na podstawie którego dopasowujemy najlepsze dla potrzeb klienta rozwiązanie. Więcej informacji na temat zaprezentowanej oferty mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 11 2020 szczegóły wpisu
 • associateinstalgroup.pl

  associateinstalgroup.pl

  Przegląd wentylacji i klimatyzacji, instalacje wentylacji klimatyzacji oraz pomoc w projektowaniu i montażu klimatyzacji oferuje firma ASSOCIATE FILIP GRZYBOWSKI z miejscowości Kąty Wrocławskie. Zajmujemy się układami klimatyzacji, bazując na najnowszej technologii i oryginalnych rozwiązaniach. Pomagamy klientom w dobrze sprzętu tak, aby jego jakość pozwoliła im cieszyć się z rezultatów przed długie lata. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i techniczną obsługę. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 19 10 2020 szczegóły wpisu
 • Aklim serwis montaż klimatyzacji wentylacji chłodnictwo Lublin

  Aklim serwis montaż klimatyzacji wentylacji chłodnictwo Lublin

  Aklim to serwis montaż klimatyzacji wentylacji chłodnictwo Lublin i okolice. Specjalizujemy się w instalacji klimatyzacji do domu oraz firm. Współpracujemy z wieloma producentami szaf, komor i witryn chłodniczych. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie certyfikaty dlatego możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Instalacja klimatyzacji w domu lub firmie to świetne rozwiązanie. Oferujemy urządzenie sprawdzone i renomowanych firm. Zapraszamy na nasza stronę internetową.

  Data dodania: 08 10 2020 szczegóły wpisu
 • cooltechekoenergia.com.pl

  cooltechekoenergia.com.pl

  Firma Cool-Tech Łukasz Głogowski z Wrocławia działa w branży instalacyjno-sanitarnej, oferując wysokiej jakości usługi z obszaru hydrauliki, wentylacji i klimatyzacji (też samochodowej). Specjalizujemy się w montażu najwyższej jakości rekuperacji. Zakres naszej działalności obejmuje instalacje ogrzewania podłogowego, instalacje wodno-kanalizacyjne i gazowe oraz instalacje centralnego odkurzacza. Zajmujemy się dodatkowo automatyką i elektryką. Nasza firma dostarcza też serwis pomp ciepła, instalacji grzewczych, elektrycznych, klimatyzatorów i rekuperatorów. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 21 09 2020 szczegóły wpisu
 • klimainstal.pl

  klimainstal.pl

  Wentylację i odciągi stanowiskowe dla wszelkiego typu hal magazynowych i produkcyjnych oferuje firma KLIMAINSTAL S.C. w Sosnowcu. Projektujemy i montujemy urządzenia przeznaczone do odciągania różnego rodzaju oparów chemicznych, gazów, pyłów i innych cząstek stałych pochodzących z różnego rodzaju maszyn. Gwarancją naszych kwalifikacji oraz jakości świadczonych usług są certyfikaty i aprobaty. Mamy także rozległą ofertę rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy do zapoznania się z nią na naszej stronie.

  Data dodania: 18 08 2020 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Klimatyzacja, wentylacja - nowa strona:

Adres: