Klimatyzacja, wentylacja

 • synapo.pl

  synapo.pl

  Systemy Nawilżania Powietrza SYNAPO w Szczecinie to firma, która dostarcza wysokiej jakości nawilżanie powietrza w oparciu o nawilżacze powietrza przemysłowe. Gwarantujemy pełną obsługę, jaka dotyczy przygotowania projektu, montażu i serwisu systemów, co zapewni wysoką jakość także skuteczność. Sprzęt jest dobierany indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Świadczymy pomoc w doborze urządzenia i wydajności systemu nawilżania powietrza. Gwarantujemy wycenę i bezpłatną ofertę. Zachęcamy do odwiedzenia strony i do kontaktu!

  Data dodania: 10 03 2019 szczegóły wpisu
 • systemy-wentylacji.pl

  systemy-wentylacji.pl

  Sklep internetowy Silesiawent sp. z o.o. w Wodzisławiu Śląskim oferuje sprzedaż detaliczną urządzeń wentylacyjnych. Jeśli chcą Państwo poprawić jakość powietrza w domu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje m. in. wentylatory łazienkowe w najniższych cenach! Dysponujemy także wentylatory osiowe, kanałowe, dachowe i kominkowe. Znajdziecie także kanały wentylacyjne, w tym PCV okrągłe i prostokątne, kanały ocynkowane okrągłe i ocynkowane prostokątne. Dostarczamy też kształtki wentylacyjne, rekuperatory, centrale wentylacyjne, tłumiki akustyczne czy nagrzewnice. Pełną ofertę prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy!

  Data dodania: 10 03 2019 szczegóły wpisu
 • Montaż klimatyzacji Warszawa - Klimi.com.pl

  Montaż klimatyzacji Warszawa - Klimi.com.pl

  Firma zajmuje się usługami związanymi z klimatyzacją. Jej siedziba i główny obszar działania mieści się w Warszawie. W katalogu usług mieści się montaż, sprzedaż oraz serwis systemów klimatyzacyjnych. Dzięki wykorzystaniu urządzeń znanych i sprawdzonych marek firma gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Dodatkowo Klimi zajmuje się również czyszczeniem systemów wentylacyjnych. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 02 2019 szczegóły wpisu
 • www.klima24h.pl

  www.klima24h.pl

  Klima24h to profesjonalny montaż oraz serwis klimatyzacji i wentylacji we Wrocławiu. Zajmujemy się również projektowaniem oraz pełnym wykonawstwem, a w ramach usług oferujemy także biegłą pomoc oraz doradztwo. Oferujemy montaż klimatyzacji, wentylacji, a ponadto rekuperatorów i kabli grzejnych, zarówno w mieszkaniach jak i w domach jednorodzinnych oraz w budynkach usługowych. Obsługujemy też budownictwo przemysłowe. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór urządzeń z atrakcyjną gwarancją. Wszystkie usługi są dobrane do indywidualnych potrzeb Klientów. Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą!

  Data dodania: 09 01 2019 szczegóły wpisu
 • Wentylacja - venteco.com

  Wentylacja - venteco.com

  Nasza firma zajmuje się kompleksową dostawą oraz wykonywaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz instalacją systemów odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych dla budownictwa mieszkaniowego jedno i wielorodzinnego oraz dla obiektów przemysłowych oraz komercyjnych. Na rynku działamy już od 20 lat, podczas których zdobyliśmy duże doświadczenie. Współpracujemy z największymi dostawcami, toteż jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania korzystne technicznie i finansowo.

  Data dodania: 02 01 2019 szczegóły wpisu
 • Rekuperacja - rekuperacjawdomu.pl

  Rekuperacja - rekuperacjawdomu.pl

  Nasza firma specjalizuje się w realizacji zleceń związanych z wykonywaniem instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła czyli tzw. rekuperacji i montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Jesteśmy na rynku już przeszło 20 lat dzięki, czemu możemy pochwalić się nie tylko bogatym doświadczeniem, ale również rozległą wiedzą, które z powodzeniem wykonujemy przy prowadzeniu prac. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego do każdego ze zleceń przykładamy się w 100%.

  Data dodania: 18 12 2018 szczegóły wpisu
 • A-TEC Centrale wentylacyjne

  A-TEC Centrale wentylacyjne

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przedsiębiorstwa A-Tec Systemy Instalacyjne z siedzibą w Gdańsku. Specjalizujemy się w sprzedaży aparatury wentylacyjnej i klimatyzacyjnej oraz systemów zamocowań instalacyjnych. Posiadamy artykuły firm: Harmann, Alnor, Ciecholewski Wentylacje, Erico, Flakt Bovent, Hidria Polska, Klimat Solec, K-Flex, Rosenberg, Systemair, Walraven, Venture Industries i Wurth. Gwarantujemy rzetelne wsparcie doświadczonych profesjonalistów oraz wyjątkowo sprawną i terminową realizację zleceń. Więcej informacji zawiera nasza strona internetowa, na jaką serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 20 11 2018 szczegóły wpisu
 • techog.pl

  techog.pl

  Jeśli poszukujecie firmy, która zapewni obsługę imprezy w zakresie ogrzewania i klimatyzacji tj.: koncert, impreza plenerowa czy bankiet, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy TECHOG Sp. z o.o. w Lesznie. Oferujemy wynajem nagrzewnic olejowych, gazowych czy wynajem klimatyzacji ewaporacyjnej. Działamy jako wypożyczalnia sprzętu grzewczego oraz serwis osuszaczy i serwis klimatyzacji. Naszym klientom oferujemy ponadto projekty instalacji grzewczo-wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Zapewniamy wysokiej jakości urządzenia oraz obsługę. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 11 2018 szczegóły wpisu
 • Wentylacja

  Wentylacja

  Poznaj bliżej ofertę firmy http://clim-rem.pl/ która specjalizuje się w dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych firm Toshiba, LG, Sanyo oraz Panasonic. Wszystkie oferowane przez nas sprzęt posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz efektywności energetycznej. Dostarczamy urządzenie i części zamienne, montujemy, zajmujemy się także serwisem klimatyzatorów, pomp ciepła oraz agregatów. Sprawdź naszą bogatą ofertę i rozpocznie współpracy z firmą http://clim-rem.pl/

  Data dodania: 17 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.klimatyzacja-comex.pl

  www.klimatyzacja-comex.pl

  Posiadająca swą siedzibę we Wrocławiu firma Comex zaprasza do korzystania z oferowanych usług. Polecamy całościową obsługę w zakresie instalacji sanitarnych. Wykonujemy prace montażowe i serwisowe systemów klimatyzacyjnych i systemów wentylacyjnych. Służymy profesjonalną wiedzą i doświadczeniem w kwestii wyboru odpowiedniego systemu, realizujemy projekt instalacji, a po jej realizacji, dokonujemy regularnych przeglądów w celu wykrycia ewentualnych błędów. Obsługujemy obiekty handlowe, przemysłowe i biurowe, właścicieli domów jednorodzinnych i mieszkań, a nawet współpracujemy z firmami budowlanymi.

  Data dodania: 09 10 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Klimatyzacja, wentylacja - nowa strona:

Adres: