Klimatyzacja, wentylacja

 • SOLTHERM - Klimatyzacja Wrocław

  SOLTHERM - Klimatyzacja Wrocław

  SOLTHERM to firma działająca od 2008 roku, specjalizująca się w projektowaniu, montażu oraz serwisie szeroko pojętych rozwiązań klimatyzacyjnych. Oferujemy m.in. klimatyzację do domów jednorodzinnych, klimatyzację do biur, montaż wubranych zestawów klimatyzacyjnych oraz ich serwis (naprawa, odgrzybianie, wymiana niezbędnych filtrów itd.). W SOLTHERM oferujemy również pompy ciepła, a także specjalizujemy się w instalacjach grzewczych. Zajmujemy się także projektowaniem i instalacją rozwiązań wentylacyjnych, które zapewniają odpowiednią wymianę powietrza w budynkach. Możliwe jest także zlecenie nam prac nad termomodernizacją kotłowni. SOLTHERM działa przede wszystkim na terenie Dolnego Śląska. Posiadamy siedziby we Wrocławiu oraz Lwówku Śląskim.

  Data dodania: 14 02 2020 szczegóły wpisu
 • Klimatyzacja Katowice - Klimatest.com.pl

  Klimatyzacja Katowice - Klimatest.com.pl

  Montaż klimatyzacji Śląsk? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy obecni na rynku już od 27 lat, a co za tym idzie mamy znaczne doświadczenie w tym zakresie. W sytuacji naszych usług stawiamy głównie na wysoką jakość. Celem działalności jest zwłaszcza satysfakcja i zadowolenie naszych klientów, stąd zawsze nader chętnie doradzamy naszym klientom. W razie potrzeby jesteśmy do państwa dyspozycji przez cały czas.

  Data dodania: 14 05 2019 szczegóły wpisu
 • www.firmaszmyt.pl

  www.firmaszmyt.pl

  Sprzedaż klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych najwyższej jakości, fachowe doradztwo i serwis w zakresie budowy komór chłodniczych, instalacji lad i regałów, jak również ich naprawy oferuje SCK Chłodnictwo-Klimatyzacja Leszek Szmyt z Wrocałwia. Zajmujemy się naprawą lad, regałów, szaf chłodniczych i zamrażarek przemysłowych. Nasze usługi obejmują ich montaż, demontaż, rozruch oraz usuwanie usterek. Związani z chłodnictwem i klimatyzacją, realizujemy zlecenia nie tylko we Wrocławiu, ale także na terenie Trzebnicy, Milicza, jak i całego kraju. Skontaktuj się z nami i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić?

  Data dodania: 05 04 2019 szczegóły wpisu
 • Dystrybutor Renson - Prowent

  Dystrybutor Renson - Prowent

  Firma Renson produkuje i sprzedaje unikalne systemy naturalnej wentylacji i ochrony przeciwsłonecznej. W swojej ofercie posiada: nowoczesne rekuperatory, wentylatory, systemy Easyflex (elastyczne systemy spłaszczonych przewodów wentylacyjnych), klatki panelowe, anemostaty, zawory, nawiewniki okienne, pergole ogrodowe, okucia do stolarki okiennej oraz różne akcesoria związane z wentylacją. Misją firmy jest poprawa warunków życia. Lubelska hurtownia wentylacyjna Prowent jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń marki Renson.

  Data dodania: 26 03 2019 szczegóły wpisu
 • synapo.pl

  synapo.pl

  Systemy Nawilżania Powietrza SYNAPO w Szczecinie to firma, która dostarcza wysokiej jakości nawilżanie powietrza w oparciu o nawilżacze powietrza przemysłowe. Gwarantujemy pełną obsługę, jaka dotyczy przygotowania projektu, montażu i serwisu systemów, co zapewni wysoką jakość także skuteczność. Sprzęt jest dobierany indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Świadczymy pomoc w doborze urządzenia i wydajności systemu nawilżania powietrza. Gwarantujemy wycenę i bezpłatną ofertę. Zachęcamy do odwiedzenia strony i do kontaktu!

  Data dodania: 10 03 2019 szczegóły wpisu
 • systemy-wentylacji.pl

  systemy-wentylacji.pl

  Sklep internetowy Silesiawent sp. z o.o. w Wodzisławiu Śląskim oferuje sprzedaż detaliczną urządzeń wentylacyjnych. Jeśli chcą Państwo poprawić jakość powietrza w domu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje m. in. wentylatory łazienkowe w najniższych cenach! Dysponujemy także wentylatory osiowe, kanałowe, dachowe i kominkowe. Znajdziecie także kanały wentylacyjne, w tym PCV okrągłe i prostokątne, kanały ocynkowane okrągłe i ocynkowane prostokątne. Dostarczamy też kształtki wentylacyjne, rekuperatory, centrale wentylacyjne, tłumiki akustyczne czy nagrzewnice. Pełną ofertę prezentujemy na stronie, na którą zapraszamy!

  Data dodania: 10 03 2019 szczegóły wpisu
 • Montaż klimatyzacji Warszawa - Klimi.com.pl

  Montaż klimatyzacji Warszawa - Klimi.com.pl

  Firma zajmuje się usługami związanymi z klimatyzacją. Jej siedziba i główny obszar działania mieści się w Warszawie. W katalogu usług mieści się montaż, sprzedaż oraz serwis systemów klimatyzacyjnych. Dzięki wykorzystaniu urządzeń znanych i sprawdzonych marek firma gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Dodatkowo Klimi zajmuje się również czyszczeniem systemów wentylacyjnych. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 02 2019 szczegóły wpisu
 • www.klima24h.pl

  www.klima24h.pl

  Klima24h to profesjonalny montaż oraz serwis klimatyzacji i wentylacji we Wrocławiu. Zajmujemy się również projektowaniem oraz pełnym wykonawstwem, a w ramach usług oferujemy także biegłą pomoc oraz doradztwo. Oferujemy montaż klimatyzacji, wentylacji, a ponadto rekuperatorów i kabli grzejnych, zarówno w mieszkaniach jak i w domach jednorodzinnych oraz w budynkach usługowych. Obsługujemy też budownictwo przemysłowe. Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór urządzeń z atrakcyjną gwarancją. Wszystkie usługi są dobrane do indywidualnych potrzeb Klientów. Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą!

  Data dodania: 09 01 2019 szczegóły wpisu
 • Wentylacja - venteco.com

  Wentylacja - venteco.com

  Nasza firma zajmuje się kompleksową dostawą oraz wykonywaniem instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz instalacją systemów odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych dla budownictwa mieszkaniowego jedno i wielorodzinnego oraz dla obiektów przemysłowych oraz komercyjnych. Na rynku działamy już od 20 lat, podczas których zdobyliśmy duże doświadczenie. Współpracujemy z największymi dostawcami, toteż jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania korzystne technicznie i finansowo.

  Data dodania: 02 01 2019 szczegóły wpisu
 • Rekuperacja - rekuperacjawdomu.pl

  Rekuperacja - rekuperacjawdomu.pl

  Nasza firma specjalizuje się w realizacji zleceń związanych z wykonywaniem instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła czyli tzw. rekuperacji i montażu urządzeń klimatyzacyjnych. Jesteśmy na rynku już przeszło 20 lat dzięki, czemu możemy pochwalić się nie tylko bogatym doświadczeniem, ale również rozległą wiedzą, które z powodzeniem wykonujemy przy prowadzeniu prac. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego do każdego ze zleceń przykładamy się w 100%.

  Data dodania: 18 12 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Klimatyzacja, wentylacja - nowa strona:

Adres: