Kominki

Kominki

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)Specjalnością oferty poniższej firmy stały się różne typy kominków. Znajdują się tam także informacje o typach wkładów kominkowych i piecyków. Kominki w mieście Szczecin to doskonała oferta dla osób kochających przytulny klimat. Asortyment artykułów firmy obejmuje także wkłady harmonijkowe. Zaprezentowane są tam przykładowo piecyki z szybą, jak również tak zwane kozy. Oferta ta obejmuje piękne piece wolnostojące w korzystnych cenach. Innowacyjne wkłady kominkowe zapewniają pełne komfort.


podobne strony:
  • Kominki i wkłady kominkowe Parkanex

    Firma powstała w 1996 roku i początkowo trudniła się produkcją ogrodzeń. Stąd też wywodzi się jej nazwa. Jednak już rok później Parkanex zmienił branżę i od tego czasu stał się jednym z liderów w imporcie i dystrybucji kominków w Polsce. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował rozbudowaniem sieci dystrybucji, począwszy od marketów, przez nowoczesną halę magazynową a skończywszy na innowacyjnej sieci salonów z kominkami – Galeria Kominków. Dzięki temu klienci mogą oglądać poszukiwane produkty w ciekawych i przyjaznych aranżacjach.

  • Kratki kominkowe

    MF Trade to znany i ceniony producent systemów instalacyjnych kominkowych oraz grzewczych. Najważniejszym produktem prezentowanej firmy są systemy ogrzewania kominkowego istniejące pod marką Morgans. W ofercie znajduje się bogaty wybór akcesoriów kominkowych, w tym przeróżnego rodzaju kratki kominkowe. Polecana firma wykorzystuje najnowocześniejsze technologie produkcyjne, dzięki czemu sprzedawane produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. W ramach realizowanych usług wykonywane są też wszelkie prace montażowe.