Mitech Chemia Budowlana

Mitech Chemia Budowlana

Ocena: 1.0/10 (1 głos)Szukasz najlepszego producenta tynków, farb, klejów czy zapraw? Zapraszamy na mitech.pl! Na stronie zapoznasz się z fantastyczną ofertą firmy. Ponadto, na pewno zainteresują Cię zakładki: Dla Fachowca, Dla Inwestora i Dla Architekta. Zachęcamy także do przejrzenia nowych wzorników kolorów. Będziesz zachwycony możliwościami, które się przed Tobą otworzą. W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!Podobne strony
 • Domieszki do Betonu i Zapraw, Plastyfikatory - Artchem Chemia Budowlana

  Importer chemii budowlanej. Oferujemy: plastyfikatory, domieszki do betonu i zapraw, włókna mikrozbrojeniowe, impregnaty, środki gruntujące, piany, kleje, uszczelniacze itp. Zaopatrujemy składy i sklepy budowlane na terenie całego kraju. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o bardzo wysokiej pozycji na rynku chemii i materiałów budowlanych. Mamy zaszczyt zaprezentować nasza firmę jako pewnego partnera, oferującego towary najwyższej jakości renomowanych producentów. Podstawowym celem naszej działalności jest budowa przedsiębiorstwa opartego na długofalowej współpracy, partnerstwie i zaufaniu co w konsekwencji prowadzi do wzajemnych korzyści wynikających z kontaktów handlowych.

 • Cała chemia w jednym miejscu - chemiabudowlana .info

  chemiaBudowlana.INFO to portal wiedzy na temat chemii budowlanej. W serwisie znajdziesz pełną bazę produktów, fachowe porady, artykuły specjalistyczne, opisy technologii, nowości rynkowe, informacje o firmach, działy dla hurtowników, wykonawców oraz inne działy tematyczne, wypowiedzi specjalistów, filmy, zdjęcia, dokumenty pomocnicze, cenniki i wiele innych informacji z branży. Na portalu powstały również działy tematyczne kierowane wykonawcom min. specjalny dział dla wykonawców, możliwość zamieszczana ogłoszeń drobnych oraz przydatne terminarze: targów oraz szkoleń, opisy narzędzi i maszyn. Na portalu również ciągle rozbudowywany sklep internetowy, w którym można kupić produkty z branży chemii budowlanej.

 • Chemia budowlana

  Portal zasadniczo porządkujący wiedzę nt chemii budowlanej. Znajdziecie tu Państwo rozbudowaną informację o tynkach, zaprawach, klejach, farbach, silikonach, fugach, spoinach, impregnatach, systemach ociepleń, hydroizolacji, gładziach i tysiącach innych preparatów i mas stosowanych w budownictwie. Informacja ta pozwoli na orientacje zarówno co do zagadnień merytorycznych związanych z chemią budowlaną jak umożliwi poruszanie wśród propozycji setek producentów.

 • Kotwa chemiczna

  Strona internetowa franke-zamocowania.pl jest stroną firmy Michała Franke – Prien. Firma Prien dynamicznie działa na rynku od 1975 r. i posiada szeroką gamę zamocowań. Na stronie franke-zamocowania.pl można zaznajomić się, z kompleksową ofertą przedsiębiorstwa, od kołków rozporowych, kotew stalowych, poprzez pręty i śruby, a wszystkie towary opatrzone są w zdjęcia. Poprzez zamieszczony sklep internetowy, bezpośrednio ze strony, można kupić towary, co jest dużym komfortem dla klientów. Na stronie zamieszczony jest też podręcznik zamocowań, dzięki któremu każdy klient może dowiedzieć się jakie zamocowania dopasować do podłoża, oraz jak wykonać profesjonalny montaż.

 • Cemix - kity dylatacyjne

  Firma Cemix Sp. z o.o. zaprasza do poznania się z ofertą. Specjalizujemy się w produkcji materiałów z branży chemii budowlanej. Nasza propozycja to: posadzki przemysłowe, podłogi dekoracyjno-użytkowe, kity dylatacyjne, fugi do bruków, podlewka i mikrobeton, zaprawy do naprawy betonów, hydroizolacje. Na wszelkie artykuły posiadamy stosowne atesty i aprobaty. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, które wystawiają nam kontrahenci. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i odpowiedzialnych pracowników a nasz warsztat urządzony jest w współczesny sprzęt, w związku z tym jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego zleceniodawcy. W celu uzyskania bliższych informacji zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub indywidualnego. Więcej na naszej stronie internetowej.

 • SANDBERG sprzedaż chemii budowlanej

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Sandberg. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Wąglikowicach w województwie pomorskim. Od 2012 roku specjalizujemy się w produkcji suchych zapraw budowlanych według tradycyjnej, sprawdzonej receptury. W naszym asortymencie znaleźć można najwyższej jakości wylewki betonowe, zaprawy wyrównujące, zaprawy tynkarskie tradycyjne i maszynowe a oprócz tego zaprawy murarskie tradycyjne bądź cienkowarstwowe. Zapewniamy wyroby najwyższej klasy, atrakcyjne ceny jak też najwyższy poziom obsługi. Więcej informacji o ofercie znajdą Państwo na naszej witrynie.

 • www.silikonowe.com.pl

  Jeśli poszukujecie wysokiej jakości produktów chemii budowlanej tj. impregnaty silikonowe, farby elewacyjne, impregnaty silikonowe, kauczuki silikonowe czy środki przeciwpienne, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego, jaki prowadzi firma BOWIT S.C. Bogusław Lach i Spółka z Krakowa. Na rynku funkcjonujemy od 1999 r., sprzedaż online oferując od 6 lat. Stale rozbudowujemy ofertę, a doświadczenie, jakie w międzyczasie zdobyliśmy daje nam pozycję lidera. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy.

 • Centro-chem sp. z o.o. sp.k.

  Centro Chem to dystrybutor materiałów chemicznych które mamy możliwość znaleźć w takich sferach jak: farmaceutyka, chemia budowlana, nawozy, ogrodnictwo, farby i lakiery oraz wielu innych. Proponujemy sprzedaż hurtową ale również klientom indywidualnym poprzez sklep online. Centro Chem to firma z dużymi kompetencjami, kadrą stanowiącą powyżej 200 pracowników a także wyrobami najwyższej jakości. Kupując w Centro Chem nie ryzykujesz, iż uzyskasz towar niezgodny z opisem, po sporym oczekiwaniu bądź też innych problemów, które mogą się wydarzyć podczas zakupu.