Natryskowe malowanie dachów

Natryskowe malowanie dachów

Ocena: 3.2/10 (51 głosów)Pokrycia dachów z blachy, potrzebują raz na parę lat renowacji polegającej na zmyciu, odtłuszczeniu i zabezpieczaniu nową warstwą powłoki malarskiej, która posiada cechy antykorozyjne. Chciałbym zaprezentować Państwu moje usługi w zakresie malowania dachów, a także malowania ogrodzeń, płotów, elewacji, oraz wnętrz mieszkalnych. Prace wykonuję poprzez natrysk hydrodynamiczny oraz metodą tradycyjną – przy użyciu wałka czy pędzla. Posiadam wieloletnie doświadczenie zakresie robót wykończeniowych, udzielam pisemnej gwarancji na wykonane prace, więcej na stronie.Podobne strony
 • Farby do ścian

  Farby do ścian jeśli szukasz zawodowych farb do malowania elewacji to zapraszam na naszą witrynę znajdziecie na niej tylko profesjonalną obsługę to dzięki niej będziecie zadowoleni z wyboru. Wszyscy wiemy jak fundamentalne jest odpowiednie doradzanie przy wyborze koloru farby raz właściwej farby którą będziemy potrzebować. Bardzo znaczący jest dobór odpowiedniego koloru na pewno będziecie zadowoleni.

 • Malowanie mieszkań Wrocław

  Jeśli szukasz dobrej i solidnej firmy remontowej to dobrze trafiłeś, ponieważ potrafimy zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze zadanie to wykończenia wnętrz Wrocław. Działamy we Wrocławiu i na terenie całego dolnego śląska. Zajmujemy się remontami od ponad 8 lat i mamy wielu zadowolonych klientów, między innymi dlatego, że dbamy o szczegóły i sprzątamy po ukończeniu prac, używamy tylko najlepszych materiałów. Wejdź na naszą stronę internetową remonty mieszkań wrocław, po czym wejdź w dział galeria i oceń nasze prace. Zadzwoń i umów się na spotkanie, bądź dokonaj darmowej wyceny prac. Dla nas remontowanie to nie tylko praca, ale i pasja. Nie czekaj! Szukaj nas pod hasłem usługi remontowe Wrocław.

 • Malowanie Poznań

  Firma Van Looy zaprasza do współpracy, przedstawiając swoją ciekawą ofertę. Proponujemy efektywne malowanie na terenie miasta Poznań. Oferta jest adresowana do osób, które chcą mieć szybko odświeżone mieszkanie. Usługa malowania jest całościowa - od przygotowania pomieszczenia po sprzątanie. Potrafimy wymalować każde wnętrze w krótkim terminie realizacji. Firma gwarantuje możliwość spłaty należności za usługę na raty. Posiadamy oferty dopasowane zarówno do oczekiwań zleceniodawców indywidualnych, jak i biznesowych.

 • Malarz Warszawa usługi malarskie 7 dni w tygodniu

  Usługi malarskie na terenie Warszawy i okolic. Szybko, sprawnie i niedrogo. Liczne promocje na malowanie mieszkań i domów. Posiadamy zniżki w sklepach Flugger. Malujemy również w nocy 7 dni w tygodniu. Wycena u klienta gratis. Wykonujemy również gładzie, kładziemy panele podłogowe.
  nasz cennik:Gruntowanie ( ścian i sufitów) środkiem uni grunt 1,5zł/m2
  Malowanie dwukrotne ścian-kolor i sufitów- biel 8 zł/m2
  Malowanie dwukrotne ścian i sufitów w jednym kolorze 7 zł/m2
  Drobne reperacje ścian i sufitów do uzgodnienia
  Podwieszane sufity do uzgodnienia
  Malowanie drzwi 1 para 100zł
  Malowanie okien 50zł/m2
  Malowanie grzejników 7zł / żeberko
  Układanie paneli podłogowych 25zł/m2
  Listwy wykończeniowe przypodłogowe (montaż) 8zł mb
  Montaż/demontaż karniszy 30 zł sztuka
  Zrywanie tapet 15zł/m2
  Instalacja oświetlenia 40zł

 • Malowanie natryskowe

  Malowanie natryskowe doskonale nadaje się zarówno dla mniejszych jaki i dużych powierzchni. Dzięki swej wydajności zyskuje coraz większą popularność. Zalety malowania natryskowego to szybkość, idealne wykończenie, oszczędność preparatów. Jest to bardzo wydajne malowanie, pozwala na doskonałe krycie powierzchni. Malowanie natryskowe doskonale nadaje się do pokrycia farbą ścian mieszkalnych, karoserii, dachów, płyt kartonowo gipsowych, glazury. Malowanie natryskowe daje cienką i równomierną warstwę emulsji nie pozostawiając zacieków. Urządzenia niezbędne do malowania natryskowego to kompresor (sprężarka), aparat natryskowy ssący, aparat natryskowy grawitacyjny, przewód ciśnieniowy łączący pistolet z kompresorem. Dla zastosowań domowych można użyć pistoletu elektrycznego. Należy pamiętać, że o ile to jest możliwe farbę należy rozpylać w przewietrzonym pomieszczeniu, jeżeli malowanie odbywa się na zewnątrz najlepsza jest słoneczna pogoda. Elementy których pomalować nie chcemy należy okryć folią ochronną drzwi, okna, podłoga. Zrywamy ją gdy farba jest jeszcze mokra, unikniemy wtedy odprysków. Przed samym wlaniem farby do pistoletu należy dobrze ją wymieszać i dostosować lepkość farby do wskazówek producenta. Kolor możemy uzyskać praktycznie dowolny, dobór kolorów jest właściwie nieograniczony. Jeżeli chcemy uzyskać kolor jaki jest na opakowaniu bardzo ważne jest należyte przygotowanie powierzchni pod malowanie. Podczas malowania natryskowego należy wykonywać ruchy po linii prostej (ruchy okrężne czy po łuku są błędne). Na zakończeni czyścimy sprzęt, czynimy to rozpuszczalnikiem. Od odpowiedniego wyczyszczenia sprzętu zależy jego żywotność. Powodzenia w malowaniu!

 • Malowanie kraków

  Nazywamy się House Decorating i oferujemy Państwu następujące usługi: flizowanie, prace instalacyjne, malowanie, gładziowanie, tapetowanie, sufity podwieszane, ściany kartonowo-gipsowe, instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne, tynkowanie, wykonywanie wylewek, montaż paneli, ocieplanie i izolacja fundamentów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mogą się Państwo zapoznać ze szczegółami wszystkich usług.

 • Usługi malarskie, malowanie ścian i sufitów

  Jesteśmy profesjonalną firmą malarsko - remontową. Jesteśmy zawodowcami. Wykonujemy prace wykończeniowe na terenie Warszawy i okolic. Specjalizujemy się głównie w usługach malarskich. Malujemy pokoje, mieszkania, domy, biura, apartamenty. Malowanie wykonujemy czysto, starannie, fachowo i solidnie, mamy wysoki standard obsługi klienta. Na wykonane przez nas usługi malarskie udzielamy pięcio letniej gwarancji.

  Dbamy o dobry kontakt z klientem i staramy się każdemu dać pewność fachowo wykonanych usług. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie starając się dotrzymać terminów zawartych w umowie z klientem. Doradzamy w wyborze odpowiednich materiałów oraz zapewniamy ich transport.

  Zapewniamy bezpłatną wycenę.

  Rozliczamy się po zakończeniu całej pracy oraz poszczególnych etapów zlecania. Nie pobieramy zaliczek. Posiadamy konkurencyjne ceny. Zachęcamy do współpracy z nami.

  Nasze atuty:

  Wiedza i doświadczenie;
  Gotowość do szybkiego podjęcia zlecenia;
  Krótki czas realizacji zlecenia;
  Posiadanie profesjonalnego narzędzie;
  Jesteśmy energiczni i pracujemy na jakość;
  Nie używamy alkoholu i nie palimy;

  Gwarancja na wykonane prace.

 • Usługi malarskie Poznań - EkipaMalarska.pl

  Malarz z Poznania zaprasza do skorzystania dobrych usług malarskich. Ekipa Malarska świadczy tanie usługi malowania ścian w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta malowania skierowana jest do firm, osób prywatnych które chcą pomalować swój dom oraz mieszkanie. Wykonamy usługę malowania w Poznaniu po uprzednim umówieniu wizyty. Chętnie spotkamy się i omówimy szczegóły wykonania usługi malowania. Sprawdź nasze ceny i wolne terminy wykonania usługi malowania. Chętnie zaproponujemy nasze możliwości.