Przeciwpożarowe zabezpieczenia, sprzęt

 • pirotoks.com.pl

  pirotoks.com.pl

  Projektowanie, dostawę, montaż i serwis sygnalizacji pożarowej, systemów ostrzegawczych (DSO), wentylacji pożarowej, z zabezpieczaniem konstrukcji drewnianych włącznie oferuje firma Pirotoks Sp. z o.o. z Katowic. Nasza firma swoją działalność rozpoczęła w 1994 r., chcąc zagwarantować wszechstronną ochronę PPOŻ. Wyspecjalizowaliśmy się poza tym projektowaniu systemów ewakuacyjnych, tj. projektach oświetlenia, pomiarach natężenia oraz oznakowania dróg ewakuacyjnych. W naszej ofercie znajdą poza tym Państwo drzwi przeciwpożarowe oraz ich serwis. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 06 2018 szczegóły wpisu
 • Induko.pl

  Induko.pl

  Przedsiębiorstwo Induko zajmuje się zabezpieczeniami przeciwpożarowymi oraz kwestiami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy. Do zadań pracowników należą między innymi spotkania szkoleniowe, przygotowanie dokumentów, instrukcji bezpieczeństwa pożarowego czy ocenienie zagrożenia w danym budynku. W serwisie www induko.pl umieszczono pełną ofertę firmy, tematyczne artykuły oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 07 06 2014 szczegóły wpisu
 • Duet - instalacja przeciwpożarowa

  Duet - instalacja przeciwpożarowa

  Firma Duet Sp. z o.o. to profesjonalny dostawca usług związanych z ochroną przeciwpożarową. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku od 1989 roku, dzięki czemu posiada wieloletnie doświadczenie, a również niezbędne certyfikaty oraz pozwolenia, jakie umożliwiają zaświadczanie profesjonalnych usług związanych z zabezpieczaniem budynków systemami przeciwpożarowymi. Zakupią u nas Państwo: drzwi p-poż, drzwi przeciwpożarowe, drzwi EI, drzwi dymoszczelne. Usługi firmy Duet adresowane są do przedsiębiorstw z różnych sektorów rynku, dzięki czemu firma może działać na szeroką skalę oraz ma doświadczenie w zabezpieczaniu obiektów biurowych, produkcyjnych, a również obiektów użyteczności publicznej. Firma ma zezwolenie Państwowego Inspektoratu Bezpieczeństwa Jądrowego i Ochrony Radiologicznej na obrót izotopowymi czujkami dymu oraz instalowanie, konserwację, magazynowanie i transport izotopowych czujek dymu. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 01 2014 szczegóły wpisu
 • FireStop.pl Ochrona przeciwpożarowa

  FireStop.pl Ochrona przeciwpożarowa

  Firma FireStop powstała aby zapewnić szybką, fachową poradę oraz pomoc w wyborze rozwiązań oraz sprzętu z zakresu ochrony przeciwpożarowej dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Podejmując z nami współpracę zyskają Państwo pewność, że produkty i rozwiązania przez nas oferowane spełniają wszelkie aktualnie obowiązujące normy i wymagania. Jesteśmy po to, aby zapewnić Państwu komfort, bezpieczeństwo i spokój.
  Oferujemy zabezpieczenia przeciwpożarowe, systemy przeciwpożarowe oraz sprzęt przeciwpożarowy.
  W naszej ofercie znajdą Państwo zabezpieczenia przeciwpożarowe - drzwi i klapy przeciwpożarowe, klapy odcinające, rewizyjne, klapy ścienne i stropowe, okna oddymiające, klapy dymowe, świetliki i wyłazy dachowe, schody ognioodporne, materiały do wykonania przepustów instalacyjnych, systemy przeciwpożarowe - systemu oddymiania, systemy sygnalizacji pożaru, systemy zamknięć ogniowych, siłowniki do okien i drzwi oraz sprzęt przeciwpożarowy - gaśnice, hydranty, armaturę pożarową, apteczki.

  Data dodania: 11 12 2013 szczegóły wpisu
 • Stałe urządzenia gaśnicze

  Stałe urządzenia gaśnicze

  Oferta naszej firmy o nazwie Pliszka skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcieliby skorzystać z profesjonalnej ochrony przeciwpożarowej. Inżynierstwo przeciwpożarowe to branża, którą zajmujemy się na co dzień od roku 1989, kiedy to powstała nasza firma. Zajmujemy się również przeglądami i konserwacją podręcznego sprzętu gaśniczego. Oferujemy profesjonalne produkty i sprzęt gaśniczy oraz zapewniamy fachowe doradztwo. Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług. Zapraszamy do korzystania z nich!

  Data dodania: 16 09 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Przeciwpożarowe zabezpieczenia, sprzęt - nowa strona:

Adres: