Remont Kraków

Remont Kraków

Ocena: 2.9/10 (27 głosów)Remonty Kraków. Oferujemy remonty oraz wykończenia wnętrz, łazienek, remont całych mieszkań, malowanie, flizowanie, układanie paneli, sufity podwieszane,
ścianki gipsowe, wyburzanie ścian, tapetowanie, montaż okien, drzwi, wywóz gruzu, biały montaż i inne. Wykonujemy usługi remontowe na terenie Krakowa,
Warszawy i okolic. Nasi klienci zadowoleni są z jakości wykonywanych usług, jak również z czasu realizacji zlecenia. Zapraszamy do współpracy!!!Podobne strony
 • Instalator Poznań

  Planujesz remont domu lub mieszkania? Będziesz zmieniał instalacje
  kanalizacyjną lub też gazową albo centralnego ogrzewania? Poszukujesz
  firmy, która zajmie się tymi pracami? Zależy Tobie na rzetelnej i
  fachowej pracy w atrakcyjnej cenie?
  Jeśli tak, to skorzystaj z usług firmy Alex, która działa na
  terenie miasta Poznania oraz okolic.
  Remont mieszkania lub domu to bardzo duże przedsięwzięcie, które
  wymaga profesjonalnej pracy prawdziwych fachowców, tylko dzięki temu
  możemy później cieszyć się efektami przeprowadzonych prac. Remont związany ze zmianami instalacji kanalizacyjnej, gazowej lub też centralnego ogrzewania wiąże się z największymi kosztami. Są to także najważniejsze elementy Twojego mieszkania o które powinieneś w
  szczególności zadbać. Zapewnimy Tobie szybką i sprawną realizację prac. Gwarantujemy bezpłatne wykonanie dokładnego kosztorysu.

 • Usługi remontowe w Warszawie

  Nasza firm Zakład Elektryczno-Budowlany Mroz Krzysztof powstała w odpowiedzi na ciągle rosnące zapotrzebowanie na usługi remontowo-budowlane na terenie naszego kraju a w szczególności na terenie województwa mazowieckiego. Ciągle modernizujemy nasza bazę narzędziową jak i stale podnosimy kwalifikacje zawodowe, co jest w dużym stopniu wymuszone stale rosnącą konkurencja jak i rosnącymi wymaganiami naszych klientów.

 • Remonty Szczecin

  Firma remontowa REM-PL zajmuje się wykonywaniem kompleksowych remontów oraz wszelkich prac wykończeniowych.

  Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług m.in.:
  - wykonanie instalacji elektrycznych, hydraulicznych,
  - prace malarskie, dekoracyjne,
  - montaż sufitów podwieszanych, dowolnych konstrukcji kartonowo gipsowych,
  - układanie glazury,
  - montaż paneli ściennych i podłogowych,
  drobne prace naprawcze i konserwacyjne.

 • Złota Rączka Warszawa

  Usterka w domu lub w firmie? Nie potrafisz lub zwyczajnie nie masz czasu aby się tym zająć? Dzwoń! – Pomożemy! montaż i naprawa mebli, wieszanie szafek, luster, półek, montaż okapów kuchennych, suszarek łazienkowych, montaż rolet, karniszy, wymiana, naprawa zamków, klamek, zawiasów, naprawa drzwi suwanych szaf wnękowych, wymiana, naprawa gniazdek elektrycznych, montaż, naprawa oświetlenia, instalacja sprzętu AGD i RTV, drobne naprawy hydrauliczne, usługi stolarskie i inne. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe jak i stałą opiekę - domy i firmy pod klucz.

 • Remonty Kraków

  Nasza firma An – Bud przeprowadza kompleksowe usługi remontowo – wykończeniowe. Oferujemy usługi w dziedzinach: usług budowlanych, remontów, zabudowy wnętrz, realizacji poddaszy, malowania, układania płyt gipsowych. Remonty Kraków – wykonywane są z wykorzystaniem kompetentnych oraz wykwalifikowanych pracowników by jak najlepiej wywiązać się z zleconych nam zadań. W naszym działaniu kładziemy na wysoką jakość i znajomość rzeczy, oraz nienaganną punktualność przeprowadzanych usług. Przeprowadzamy całkowite usługi remontowo – wykończeniowe dla osób fizycznych jak i dla firm. Jesteśmy przygotowani do realizacji wszelkich zadań, począwszy od małych zleceń po realizację znacznych inwestycji.

 • Remonty Warszawa

  Oferujemy Państwu kompleksową obsługę związaną z remontem mieszkania lub domu i zakładaniem instalacji elektrycznych. Robimy remonty: bieżące, interwencyjne i kapitalne. Jeśli szukają Państwo firmy z wykwalifikowanymi i doświadczonymi w branży budowlanej pracownikami, to zachęcamy do kontaktu. Proponujemy Państwu: usługi malarskie, układanie glazury, zakładanie instalacji elektrycznych, prace murarsko-tynkarskie, prace stolarsko-okładzinowe, kompleksowe prace wykończeniowe. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

 • Remonty, wykończenie wnętrz - Pabianice i Łódź

  Wiodącą specjalnością firmy jest wykonywanie różnorakich remontów oraz wykończeń wewnątrz mieszkań i innych pomieszczeń, także użyteczności publicznej. Do usług remontowych i renowacyjnych, które świadczymy należą najczęściej: skomplikowane konstrukcje sufitów podwieszanych typu armstrong lub G-K, systemy suchej zabudowy z płyt karton-gips, kładzenie glazury, położenie tynków dekoracyjnych, gładź, malowanie ścian i sufitów (ręczne lub natryskowe), tapetowanie itd. Na wyposażeniu posiadamy swoje rusztowania, dlatego podejmujemy się także rewitalizacji elewacji oraz fasad domów i bloków mieszkaniowych. Wykonujemy też docieplanie budynków od wewnątrz i na zewnątrz. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm a przy tym wyjątkowe dbanie o staranność wykonania oraz jakość naszych usług, to atuty firmy, którymi warto się pochwalić. Gładź, malowanie czy inny rodzaj wykończenia wnętrz naszego wykonawstwa to oczywiście dbałość o najmniejsze detale, zadziwiająca perfekcja i solidność. Gorąco zapraszamy do zainteresowania się dokładniejszymi szczegółami oferty naszej firmy i obejrzenia galerii zdjęć z przykładowymi realizacjami remontowymi!

 • Remont Kielce

  Firma Bandrowski świadczy swoje usługi na terenie województwa świętokrzyskiego w zakresie kompleksowe remonty Ostrowiec Świętokrzyski domów, mieszkań, hal produkcyjnych oraz lokali gastronomicznych i handlowych. Usługi remontowe Ostrowiec Świętokrzyski, których podejmujemy się to: rozbudowa wnętrz, adaptacja poddaszy i mieszkań deweloperskich oraz malowanie. Nasze doświadczenie i kwalifikacje pozwala na podjęcie prawie każdego wyzwania w tej rozległej dziedzinie . Zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy na stronę, gdzie są różne informacje na temat remontowania oraz przykładowe prace, które już wykonaliśmy.

 • Remonty i wykończenie wnętrz

  Dla ludzi, którzy wykańczają swoje wnętrza bardzo istotną sprawą jest znalezienie odpowiedniej ekipy, która wystarczająco dobrze przeprowadzi nasz remont. Mając na uwadze rewolucyjne rozwiązania w zakresie wykończenia wnętrz możemy teraz w sposób łatwy i przyjemny dokonać rewolucji w naszym mieszkaniu. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego ponieważ dysponujemy wyjątkowymi materiałami wykończeniowymi oraz technikami.

 • Remonty mieszkań, Warszawa

  Nasza firma się nazywa BOG-BUD.PL.
  Zajmujemy się głównie remontami mieszkań i domków jednorodzinnych.

  Wykonujemy swoja prace rzetelnie solidnie i uczciwie.
  Mamy oczywiście pozytywne opinie od grona zadowolonych klientów.
  Preferujemy klientów z Warszawy i okolic. Wyjazd i wycena – gratis.

  Co potrafimy?
  Potrafimy dużo, mamy spore doświadczenie, wykonaliśmy mnóstwo rozmaitych ambitnych zadań.

  Zakres naszych usług jest naprawdę szeroki.
  I najważniejsze, ceny mamy konkurencyjne.

  Zobaczcie sami jakie mamy ceny na przykładowe usługi

  Malowanie farbą emulsyjną (dwukrotne) - w jednym kolorze8,00 - 14,00 /m2
  Malowanie drzwi50,00 - 95,00 /mb
  Zerwanie starych tapet3,00 - 10,00 /m2
  Tapetowanie ścian16,00 - 35,00 /m2
  Gruntowanie ścian i sufitów3.00-6.00 /m2
  Wygładzenie ścian i sufitów20,00 - 35,00 /m2
  Skucie starej glazury (płytek)10,00 - 20,00 /m2
  Wyrównanie ścian i posadzki pod nowe płytki60,00 - 100,00 /m2
  Układanie glazury i terakoty60,00 - 100,00 /m2
  Układanie gresu - mat lub szkliwiony60,00 - 100,00 /m2
  Układanie gresu - poler60,00 - 120,00 /m2
  Układanie kamienia110,00 - 150,00 /m2
  Układanie mozaiki ceramicznej75,00 - 150,00 /m2
  Układanie gresu na schodach - mat lub szkliwiony75,00 - 150,00 /m2
  Wykonanie półki z glazury120,00 - 280,00 /szt.
  Obmurowanie wanny prostej280,00 - 530,00 /szt.
  Obmurowanie brodzika180,00 - 350,00 /szt.
  Murowanie ścianek działowych do gr. 12 cm z Ytong45,00 - 90,00 /m2
  Tynkowanie ścian18,00 - 26,00 /m2
  Wyburzanie ścian działowych do gr. 18 cm45,00 - 60,00 /m2
  Montaż pustaków szklanych - luxsfery200,00 - 300,00 /m2
  Skucie tynku16,00 - 25,00 /m2
  Uzupełnienie ubytku tynku - bruzd po wyburzonych ścianach12,00 - 28,00 /mb
  Wykonanie wylewki samopoziomującej17,00 - 24,00 /m2
  Demontaż drzwi i ościeżnicy45,00 - 75,00 /szt.
  Montaż drzwi wewnętrznych i ościeżnicy180,00 - 280,00 /szt.
  Montaż parapetów wewnętrznych65,00 - 150,00 /szt.
  Montaż sufitów podwieszanych z płyt g-k na stelażu55,00 - 88,00 /m2
  Montaż ścianek z płyt g-k na stelażu45,00 - 65,00 /m2


  A ZATEM jeśli szukasz wykonawcy do Remontu mieszkań w Warszawie - zapraszamy!