Remonty Poznań

Remonty Poznań

Ocena: 3.1/10 (20 głosów)Usługi remontowo-wykończeniowe Sebbud proponują Państwu remonty i wykończenia w nader atrakcyjnych cenach. Specjalizujemy się w kompleksowych remontach domów i mieszkań, a także lokali usługowych i przedsiębiorstw. Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie budowlano-remontowej, udzielamy kompetentnych porad Odbiorcom w obrębie wyboru adekwatnych surowców i sposobu adaptacji i aranżacji wnętrz. Operujemy na terenie miasta Poznań i okolic. Oferujemy zniżki dla stałych konsumentów. Remont w Poznaniu tylko z kompanią Sebbud.Podobne strony
 • Remont Kraków

  Remonty Kraków. Oferujemy remonty oraz wykończenia wnętrz, łazienek, remont całych mieszkań, malowanie, flizowanie, układanie paneli, sufity podwieszane,
  ścianki gipsowe, wyburzanie ścian, tapetowanie, montaż okien, drzwi, wywóz gruzu, biały montaż i inne. Wykonujemy usługi remontowe na terenie Krakowa,
  Warszawy i okolic. Nasi klienci zadowoleni są z jakości wykonywanych usług, jak również z czasu realizacji zlecenia. Zapraszamy do współpracy!!!

 • Instalator Poznań

  Planujesz remont domu lub mieszkania? Będziesz zmieniał instalacje
  kanalizacyjną lub też gazową albo centralnego ogrzewania? Poszukujesz
  firmy, która zajmie się tymi pracami? Zależy Tobie na rzetelnej i
  fachowej pracy w atrakcyjnej cenie?
  Jeśli tak, to skorzystaj z usług firmy Alex, która działa na
  terenie miasta Poznania oraz okolic.
  Remont mieszkania lub domu to bardzo duże przedsięwzięcie, które
  wymaga profesjonalnej pracy prawdziwych fachowców, tylko dzięki temu
  możemy później cieszyć się efektami przeprowadzonych prac. Remont związany ze zmianami instalacji kanalizacyjnej, gazowej lub też centralnego ogrzewania wiąże się z największymi kosztami. Są to także najważniejsze elementy Twojego mieszkania o które powinieneś w
  szczególności zadbać. Zapewnimy Tobie szybką i sprawną realizację prac. Gwarantujemy bezpłatne wykonanie dokładnego kosztorysu.

 • Remont Łódź

  Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży świadczy usługi w zakresie kompleksowych remontów i wykańczania wnętrz. Oferujemy pomoc przy zakupie nieruchomości, projekcie, doborze materiałów. Jesteśmy solidni i oferujemy naszym klientom korzystne ceny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z galerią zdjęć, wykonywanych prac. Posiadamy mnóstwo zadowolonych klientów do których i Państwo mogą dołączyć.

 • Remonty mieszkań - Aksent

  Aksent to firma meblarska działająca na terenie Krakowa i okolic. Została stworzona w 2000 roku przez Beatę i Andrzeja Krzyszkowskich. Ta niewielka firma rodzinna oferuje trzy rodzaje działań: remonty, wymianę instalacji wodnych, gazowych, grzewczych, elektrycznych oraz wykonanie mebli na wymiar. Doradzą jak rozmieścić oświetlenie w remontowanym domu, powiedzą z jakiego rodzaju drewna wykonać meble. Oczywiście zajmą się także wykonaniem mebli oraz ich dowozem do klienta. Ustawią je także zgodnie z życzeniem klienta.

 • TDW.com.pl

  TDW to firma której zlecić możesz remont mieszkania i domu. W swojej bogatej ofercie poza remontami oferują również kompleksowe wykańczanie wnętrz. O jakości wykonanych zleceń świadczyć mogą bogate referencje dostępne na stronie internetowej.
  Firma w głównej mierze koncentruje się na zleceniach dotyczących wykańczania wnętrz w centrach handlowych i supermarketach, jednak wyremontowanie domu czy mieszkania nie jest dla nich żadnym wyzwaniem.

 • Remonty mieszkań, Warszawa

  Nasza firma się nazywa BOG-BUD.PL.
  Zajmujemy się głównie remontami mieszkań i domków jednorodzinnych.

  Wykonujemy swoja prace rzetelnie solidnie i uczciwie.
  Mamy oczywiście pozytywne opinie od grona zadowolonych klientów.
  Preferujemy klientów z Warszawy i okolic. Wyjazd i wycena – gratis.

  Co potrafimy?
  Potrafimy dużo, mamy spore doświadczenie, wykonaliśmy mnóstwo rozmaitych ambitnych zadań.

  Zakres naszych usług jest naprawdę szeroki.
  I najważniejsze, ceny mamy konkurencyjne.

  Zobaczcie sami jakie mamy ceny na przykładowe usługi

  Malowanie farbą emulsyjną (dwukrotne) - w jednym kolorze8,00 - 14,00 /m2
  Malowanie drzwi50,00 - 95,00 /mb
  Zerwanie starych tapet3,00 - 10,00 /m2
  Tapetowanie ścian16,00 - 35,00 /m2
  Gruntowanie ścian i sufitów3.00-6.00 /m2
  Wygładzenie ścian i sufitów20,00 - 35,00 /m2
  Skucie starej glazury (płytek)10,00 - 20,00 /m2
  Wyrównanie ścian i posadzki pod nowe płytki60,00 - 100,00 /m2
  Układanie glazury i terakoty60,00 - 100,00 /m2
  Układanie gresu - mat lub szkliwiony60,00 - 100,00 /m2
  Układanie gresu - poler60,00 - 120,00 /m2
  Układanie kamienia110,00 - 150,00 /m2
  Układanie mozaiki ceramicznej75,00 - 150,00 /m2
  Układanie gresu na schodach - mat lub szkliwiony75,00 - 150,00 /m2
  Wykonanie półki z glazury120,00 - 280,00 /szt.
  Obmurowanie wanny prostej280,00 - 530,00 /szt.
  Obmurowanie brodzika180,00 - 350,00 /szt.
  Murowanie ścianek działowych do gr. 12 cm z Ytong45,00 - 90,00 /m2
  Tynkowanie ścian18,00 - 26,00 /m2
  Wyburzanie ścian działowych do gr. 18 cm45,00 - 60,00 /m2
  Montaż pustaków szklanych - luxsfery200,00 - 300,00 /m2
  Skucie tynku16,00 - 25,00 /m2
  Uzupełnienie ubytku tynku - bruzd po wyburzonych ścianach12,00 - 28,00 /mb
  Wykonanie wylewki samopoziomującej17,00 - 24,00 /m2
  Demontaż drzwi i ościeżnicy45,00 - 75,00 /szt.
  Montaż drzwi wewnętrznych i ościeżnicy180,00 - 280,00 /szt.
  Montaż parapetów wewnętrznych65,00 - 150,00 /szt.
  Montaż sufitów podwieszanych z płyt g-k na stelażu55,00 - 88,00 /m2
  Montaż ścianek z płyt g-k na stelażu45,00 - 65,00 /m2


  A ZATEM jeśli szukasz wykonawcy do Remontu mieszkań w Warszawie - zapraszamy!

 • Remont Gdynia, Gdańsk

  Wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania z oferty MMG Profesjonalne Usługi Remontowe i Budowlane - firmy budowlane Gdynia, Gdańsk i region. Firma budowlana oferuje po korzystnych cenach remonty mieszkań i domów oraz innych obiektów budowlanych, na wysokim poziomie usługi remontowe oraz usługi budowlane - projekty architektoniczne, prace wyburzeniowe, malowanie, wykończenia wnętrz mieszkalnych, instalacje elektryczne i hydrauliczne. Remonty elewacji i remonty łazienek - Gdynia, Gdańsk, Sopot, trójmiasto, woj. pomorskie.

 • SIEŃKOWSKI PAWEŁ Remonty łazienki Warszawa

  Prezentujemy Państwu Przedsiębiorstwo remontowo - budowlane Paweł Sieńkowski z siedzibą w Nasielsku. Główna nasza specjalność to kompleksowe remonty mieszkań i domów oraz produkcja mebli na wymiar. Proponujemy: wylewki, hydroizolacje, malowanie ścian, układanie płytek, montaż drzwi i okien, ścianki działowe, elektrykę, hydraulikę, gładzie gipsowe, remont poddaszy oraz inne. Produkujemy drewniane meble na wymiar: łazienkowe, kuchenne, pokojowe, biurowe, garderoby oraz szafy wnękowe. Pełna propozycja oraz więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

 • COOL-TECH Przewierty w betonie Wrocław

  Mająca siedzibę we Wrocławiu firma Cool-Tech gorąco zaprasza Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją konkurencyjną ofertą. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług remontowych, budowlanych, wykończeniowych jak również montaż elektryki i automatyki. Zajmujemy się instalacją systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych a ponadto modernizujemy łazienki łącznie z wymianą wyposażenia bądź armatury. Gwarantujemy terminowość, profesjonalizm a także konkurencyjne ceny. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej szczegółów dotyczących oferty i działalności firmy.