sealab.pl

sealab.pl

Ocena: 2.3/10 (9 głosów)Duży wachlarz zautomatyzowanych systemów alarmowych, przeciwpożarowych i monitorujących oferuje firma Sealab Sp. z o. o. z siedzibą w Gdyni. Projektujemy, wdrażamy i serwisujemy systemy w budynkach lądowych i przemyśle stoczniowym. W swojej praktyce używamy z rozwiązań Autronica, Kidde i E2S, a nasze technologie wdrażamy na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych realizacji, jaką prezentujemy na stronie.Podobne strony
 • Siatki bezpieczeństwa

  Firma Debra od lata zajmuje się produkcją najwyższej jakości siatek bezpieczeństwa własnego projektu. Produkowane przez nas siatki posiadają atest bezpieczeństwa i są zalecane do stosowania, na każdej budowie w celu ochrony pracowników, jak i osób postronnych. Dodatkowo nasza oferta obejmuje również świadectwa i audyty energetyczne. Zapraszamy na stronę naszej firmy w celu zapoznania się z naszymi usługami.

 • Lustra nietłuką…ce

  Na stronie lustra nietłukące znajdziecie Pańswto szeroki wybór luster nietłukących takich jak: lustra nietłukące magazynowe, lustra nietłukące drogowe, lustra nietłukące uniwersalne i wiele innych. Jako firma specjalizujemy się w dostawie luster HACCP do firm spożywczych. Lustra takie dzięki temu że są lustrami nietłukącymi nie powodują ryzyko że kawałek szkła dostanie się do żywności. Używane są w ramach procedur kontroli szkła (glass control)

 • Mała architektura, zabezpieczenia budów, zabezpieczenia firm

  Sprzedajemy elementy małej architektury miejskiej marki Procity, nietłukące lustra Vialux, gabloty ogłoszeniowe Vitincom, wyposażenia lokali wyborczych oraz zabezpieczenia budów. Zapewniamy szybką i sprawną realizację zamówień. Gwarantujemy szybką oraz często darmową dostawę do wielu miast polskich np. Warszawa, Wrocław, Kraków. Najczęściej dostarczamy: parkingi rowerowe, wiaty dla palaczy oraz lustra drogowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów, która znajduje się na naszej stronie internetowej.

 • Poznaj ofertę na bramki obrotowe Jawa Control

  Firma Jawa Control, której siedziba znajduje się w stolicy Małopolski, oferuje klientom sprzęty do zabezpieczeń powiązane z kontrolą dostępu. Nasza oferta obejmuje między innymi bramki obrotowe i bramki wejściowe. Posiadamy w ofercie również urządzenia kontroli dostępu. Mamy długoletnie doświadczenie w sektorze. Specjalizujemy się zarówno w projektowaniu, jak i produkcji tego typu elementów. Nasza firma zatrudnia tylko świetnie przygotowanych ludzi, kooperując jednocześnie tylko z renomowanymi dostawcami. Sprawia to, że możemy zagwarantować każdemu klientowi świetną jakość proponowanych artykułów. Pomagamy w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań do wskazanych oczekiwań.

 • CUBETEX

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy markę CUBETEX oferującą Państwu plandeki, siatki oraz akcesoria do montażu, wchodzącą w skład grupy CUBE. Dzięki takiemu zabiegowi będzie możliwy łatwiejszy dostęp do rzetelnej informacji na temat produktów, większy wachlarz dostępnych produktów, oraz wsparcie techniczne. Nasze produkty zabezpieczają Państwa w przemyśle stoczniowym, petrochemicznym, energetyce, budownictwie, transporcie, rolnictwie, magazynowaniu, gospodarce odpadowej. CUBETEX oferuje Państwu szeroki wachlarz możliwości dostępu do prac na wysokości i ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

 • JACK-SERVICE zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji stalowych

  Posiadająca siedzibę w Warszawie firma JACK-SERWIS serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją specjalistyczną ofertą. Od 1990 roku działamy w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych. W ofercie naszych usług znaleźć można instalację zabezpieczeń ognioochronnych, uszczelnianie stref ogniowych, kanałów oddymiania, kanałów kablowych a oprócz tego zabezpieczanie konstrukcji stalowych bądź żelbetowych przed ogniem oraz korozją. Dotychczas zaufało nam już wielu Klientów - działaliśmy między innymi na Stadionie Narodowym i w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie.

 • fabrykazabezpieczen.pl

  Kompleksowa obsługa budynków i inwestycji budowlanych w zakresie ochrony przeciwpożarowej i systemów bezpieczeństwa jest głównym zakresem działalności FABRYKI ZABEZPIECZEŃ Sp. z o.o. w Poznaniu. Zapraszamy do współpracy instytucje państwowe, biura architektoniczne, firmy budowlane oraz prywatnych właścicieli i administracje, jak również zarządców budynków. Gwarantujemy pomoc i doradztwo w zakresie użytkowania, obsługę serwisową i konserwacyjną. Jakość naszych materiałów i urządzeń potwierdzają liczne certyfikaty. Zapraszamy!

 • aquilasec.pl

  Obszerny wybór bezpiecznych oraz wydajnych systemów zabezpieczeń dostarcza firma Aquila Security z Łodzi. W naszej ofercie mieszczą się systemy do ochrony okien, powierzchni szklanych, świetlików, drzwi czy też metalowych krat konfigurowane z poziomu smartfonu. Gwarantujemy też wytrzymałe i niezawodne elektroniczne lub mechaniczne zamki szyfrowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo sprzedażowe i posprzedażowe. Oferujemy wygodne formy płatności oraz dostawy. Wszelkie informacje na temat naszej działalności oraz przedstawionej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.

 • System jednego klucza - systemdkp.pl

  Firma Jersak to doświadczony partner oferujący szereg rozwiązań dotyczących zabezpieczenia różnego rodzaju obiektów. W zakresie swoich usług oferuje pomiar a także montaż systemów klucza oraz zamków i klamek elektronicznych. Pracownicy firmy polecają się także w przypadku awaryjnego otwierania drzwi: antywłamaniowych lub posiadających wkładki patentowe. Firma specjalizuje się również w konfiguracji elementów ENTR.