Szalunki metalowe

Szalunki metalowe

Ocena: 4.5/10 (2 głosów)Pomtech jest producentem metalowych szalunków przeznaczonych do zabezpieczenia wykopów ziemnych. Produkty oferowane poprzez naszą firmę posiadają atesty IMB a także GS a także znak bezpieczeństwa "B" i są przeznaczone do wykopów o głębokości 5 metrów włącznie. Oferujemy Państwu sprzedaż a także dzierżawę, wykonujemy dla Państwa też naprawy wszystkich typów płyt szalunkowych. Miło zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami oraz usługami. Zapraszamy.


podobne strony:
 • F.H.U. Roster - Zabrze - wynajem rusztowań

  Nasza firma zajmuje się wynajmem oraz montażem i demontażem rusztowań ramowych typu RUX oraz PLETTAC.Posiadamy własny transport oraz ekipę uprawnionych montażystów. Działamy na terenie Śląska.Cennik:

  Transport, montaż i demontaż rusztowań od 5,00 zł do 7,50 zł
  Wynajem rusztowań do 100 m2 0,35 zł na dobę
  Wynajem rusztowań powyżej 100 m2 0,18 zł do 0,30 zł na dobę

  Skomplikowane konstrukcje wyceniane są indywidualnie.

 • Rusztowanie, doka, telka

  Nasza oferta zawiera specjalnie wyselekcjonowane - najlepsze produkty znanych producentów. Dzięki naszej bezpośredniej współpracy gwarantujemy Państwu niskie, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną i szybką obsługę. Nasz sklep oferuje akcesoria niezbędne na każdej budowie takie jak rusztowania, doka, layher, plettac, szalunki. Produkty, które oferujemy cechuje: bezpieczeństwo, funkcjonalność, wysoka jakość oraz konkurencyjna cena. krótkie terminy realizacji złożonego przez Państwa zamówienia. Serdecznie zapraszamy na zakupy.

 • Polsprzęt - Rusztowania, Szalunki, Śląsk, Sklep, Plettac

  Zapraszam na sklep największego dostawcy rusztowań na śląsku. Janusz Morawiec, Goleszów. Oferujemy rusztowania typu: Plettac, Layher, Bauman, Warszawskie, Elewacyjne oraz ogrom szalunków, stropowych jak i ściennych. Zajmujemy się również wypożyczalnią sprzętu budowlanego, takiego jak: zagęszczarki, ubijarki, młoty wyburzeniowe, drabiny itd. Zaufaj nam i skorzystaj z naszej oferty.

 • Rusztowania aluminiowe Evolution

  Firma Evolution Group przedstawia innowacyjne rusztowania. W ofercie znajdziesz rusztowania aluminiowe, których konstrukcja jest lekka a zarazem stabilna. Są to rusztowania mobilne z dodatkowymi gumowymi stopkami na trójkątnych podporach zapewniającymi bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach. Nasze rusztowania aluminiowe to wieża przejezdna z 20 cm kołkami i zabezpieczającymi hamulcami co doskonale ułatwia pracę. Nasze rusztowania mobilne są bezpieczne dla życia, zdrowia, mienia oraz środowiska.

 • Buditech s.c.

  Firma Buditech s.c. zajmuje się wynajmem jak i sprzedażą rusztowań zarówno dla firm budowlanych jak i prywatnych inwestorów. Posiadamy własny transport oraz wykwalifikowaną ekipę montażystów co dodatkowo ułatwia realizację zleceń. Na cały asortyment posiadamy certyfikaty i pracujemy tylko na najwyższej klasy sprzęcie Plettac. Rusztowanie uniwersalne plettac SL 70 / SL 100 to niezwykle ekonomiczne rusztowanie ramowe do wszelkiego rodzaju prac budowlano-montażowych. Sprawdziło się ono znakomicie w wielu dziedzinach zastosowań i zalicza się w Europie do najczęściej stosowanych.Firma stale rozwija swoją działalność i poszerza grono zadowolonych klientów.

 • Producent rusztowań roboczych

  Jesteśmy producentem rusztowań roboczych. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie, bazowanie na sugestiach i uwagach naszych Klientów sprawiło, że nasze autorskie rozwiązania konstrukcyjne są wysoko cenione i polecane. Nasze rusztowania modułowe, w których jakoś nie ustępuje jakości zagranicznych rusztowań oraz stosunkowo niska cena sprawiła, że jesteśmy największym i najpopularniejszym partnerem na Śląsku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Opolu i Tarnowskich Górach.

 • Rusztowania aluminiowe

  Rusztowania aluminiowe są wykorzystywane nie tylko w budownictwie ale również w wielu gałęziach przemysłowych. Rozbudowana oferta producentów rusztowań pozwala każdemu przedsiębiorcy na dokonanie wyboru określonego modelu, który może spełnić wymagane wymagania. Największym zainteresowanie na branżowym rynku cieszą rusztowania cennik, które znajdują zastosowanie zarówno na otwartej przestrzeni jak i w środku budynku. Rusztowania zastosowaniu nowoczesnych stabilizatorów można przesuwać w dowolne miejsca bez konieczności demontażu i ponownego montażu ich całej konstrukcji. Ich delikatna budowa, która bazuje na użyciu aluminium sprawiła, że taki rodzaj rusztowań charakteryzuje się lekką ale wyjątkowo stabilną konstrukcja, którą można zmontować nawet do kilkunastu metrów.

 • Wynajem - sprzedaż rusztowań Kraków

  Wynajem rusztowań i sprzedaż rusztowań. Oferujemy rusztowania ramowe Plettac i Alfix o wysokim standardzie, w niewygórowanej cenie. Realizujemy zlecenia montażu na zróżnicowanych konstrukcyjnie obiektach realizowanego przez profesjonalną grupę monterów. Prowadzimy działalność zarówno na terenie Krakowa i Małopolski jak i pozostałych regionów Polski. Nasza domena do wynajem rusztowań. Zapraszamy do Centrum Rusztowań.

 • Rusztowania

  Przedsiębiorstwo Global Business Group działa na rynku międzynarodowym od 2004r. Wiedzę praktyczną, wysoko wykwalifikowana załoga techniczna naszej korporacji oraz dodatkowo sugestie klientów pozwoliły na stworzenie spersonalizowanej linii produkcyjnej pod nazwą GBG. Oferujemy rusztowania (GBG P70, GBG L73, GBG B70, GBG R65) oraz szalunki stropowe i ściele, które sprzedajemy jak i wypożyczamy. A przy tym proponujemy zabezpieczenia do okopów, zsypy do gruzu czy ogrodzenia budowlane. Nasze rusztowania sprzedaż posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

 • Euro Rusztowania sp. z o.o. rusztowania kominowe Wrocław

  Do naczelnego obrębu działalności wrocławskiego przedsiębiorstwa EURO-RUSZTOWANIA należą: wynajęcie i transport i całkowita instalacja i późniejszy demontaż wysokiej jakości, niezmiernie solidnych i mocnych rusztowań renomowanych marek. Oferta działania dotyczy zarówno rusztowań elewacyjnych i platformowych, jak także kominowych bądź jezdnych. Reputacja firmy opiera się na tworzących doświadczony zespół specjalistach, jak także perfekcyjnym, pewnym sprzęcie, co ogółem przynosi skuteczny postęp prac. Strona internetowa firmy EURO-RUSZTOWANIA mieści wszelkie szczegółowe informacje o towarach oraz usługach.