Szalunki metalowe

Szalunki metalowe

Ocena: 4.5/10 (2 głosów)Pomtech jest producentem metalowych szalunków przeznaczonych do zabezpieczenia wykopów ziemnych. Produkty oferowane poprzez naszą firmę posiadają atesty IMB a także GS a także znak bezpieczeństwa "B" i są przeznaczone do wykopów o głębokości 5 metrów włącznie. Oferujemy Państwu sprzedaż a także dzierżawę, wykonujemy dla Państwa też naprawy wszystkich typów płyt szalunkowych. Miło zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami oraz usługami. Zapraszamy.


podobne strony:
  • Rusztowanie

    Firma Altrad-mostostal zajmuje się między innymi produkcją rusztowań ramowych pozwalających na mocne i prędkie oprawienie konstrukcji budowlanych oraz obiektów o bardziej skomplikowanych kształtach (z zastosowaniem podporów i dźwigarów). Rusztowania te nadają się świetnie do malowania, tynkowania i docieplania budynków. Wyroby Altrad-mostostal tworzone są z fenomenalną troskliwością o składniki. W spisie wyrobów firmy znajdziecie Państwo między innymi rusztowania makietowe modułowe i przejezdne, szalunki ścienne i stropowe tudzież inne oprzyrządowanie na budowę.

  • Rusztowania Stos-Bud

    Nasza firma w fachowy sposób zajmuje się produkcją i sprzedażą konstrukcji rusztowań popularnych systemów Plettac i Layher. W naszej ofercie można znaleźć również rusztowania budowlane innych typów, np: rusztowania Rux, rusztowania przejezdne, itp. Posiadamy fachową wiedzę która Państwu przekażemy Państwu podczas konsultacji z naszymi handlowcami. Na temat rusztowań i przepisów z nimi związanych wiemy wszystko. Dzięki naszej wiedzy każdy kupujący u nas, może mieć pewność odpowiednio dobranego zakupu. Zapraszamy

  • MJT Drabiny Warszawa

    MJT firma z Warszawy zajmuje się sprzedażą wszelakiego modela rusztowań. W asortymencie tej firmy mieszczą się nowoczesne rusztowania elewacyjne, odznaczające się wysoką jakością, systemowe, proste i ekspresowe w montażu i demontażu. Firma ta w asortymencie ma podobnie porządne rusztowania aluminiowe jezdne, służące do prac lekkich, posiadające różne szerokości podstawy, przez co nadają się do prac w każdych warunkach. MJT to również trwałe i profesjonalne rusztowania warszawskie, wykorzystywane w różnorodnych pracach murarskich, tynkarskich, konserwatorskich, dekoracyjnych i innych. MJT to nie tylko specjalistyczne rusztowania, to też okazały wybór drabin, podestów, wciągarek oraz wind budowlanych i ogrodzeń przestawnych. Więcej na stronie: