Termowizja

 • Eko-Izolacje badania termowizyjne Warszawa

  Eko-Izolacje badania termowizyjne Warszawa

  Czy badania termowizyjne są konieczne ?

  Już od pewnego czasu narzekasz na to, że znowu mimo ciągłego podkładania do pieca, jest Ci ciągle zimno? Już nawet zastanawiasz się nad wymianą ogrzewania centralnego na zupełnie inną metodę grzewczą. Zanim jednak narobisz sobie dość sporego kłopotu z wymianą instalacji, co zresztą jest niezwykle kosztowne, sprawdź jeszcze jedną rzecz. Może jednak Twoje mieszkanie nie jest tak ocieplane jak Ci się wydaje? Jest to bardzo możliwe, ponieważ przy nieprawidłowych izolacjach poddaszy może uciekać nawet kilkadziesiąt procent ciepła.

  Nie masz pomysłu jak sprawdzić, czy ten problem również dotyczy Ciebie? Wystarczy poprosić o badania kamerą termowizyjną. Taka usługa w domu mieszkalnym może zostać wykonana wyłącznie podczas sezonu zimowego, ponieważ wtedy będą widoczne wszystkie nieprawidłowości. Jeśli amplituda pomiędzy temperaturą wewnątrz budynku, a tą znajdującą się na zewnątrz, nie jest zbyt duża, to należy zastanowić się, czy coś z naszą izolacją domu jest nie tak. Często tradycyjne metody ocieplenia domu po prostu zawodzą, powodując że właśnie podczas mimo uruchomienia sezonu grzewczego, w nieruchomości jest nadal bardzo zimno. Tak więc już wiemy, że przed podjęciem jakichkolwiek kroków inwestycyjnych, należy wykonać badania termowizyjne Warszawa.

  Chociaż na początku może nam się również wydawać, że na takie badania trzeba zapłacić dużo pieniędzy. Rzeczywiście jest to koszt rzędu około kilkuset złotych, za wprowadzenie specjalnej kamery, a także odczytanie na jej wizjerze danych. Jednak wystarczy przekalkulować, że zakładanie nowego centralnego ogrzewania może nas kosztować czasem nawet kilkanaście tysięcy złotych. A jeśli problem nie leży właśnie po stronie pieca albo opału, tylko po stronie źle uszczelnionego budynku? Wtedy dopiero byśmy mieli zmartwienie, gdybyśmy zostali z ogromnym kredytem do zapłacenia, a także nierozwiązanym nadal problemem. Taka inwestycja okaże się bardzo trafna, ponieważ badanie szybko wykryje błędy w konstrukcji budynku, jeśli rzeczywiście takie są.

  Data dodania: 03 04 2015 szczegóły wpisu
 • InfraSkan

  InfraSkan

  Infra Skan jest firmą świadczącą szereg specjalistycznych usług inżynierskich. Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy podejmą się wykonania pomiaru termowizyjnego, rozwiążą problem wyciekającej wody, służą doradztwem w zakresie charakterystyki energetycznej. Pracownicy firmy mogą się poszczycić wieloletnim doświadczeniem przy obsłudze zaawansowanych projektów budowlanych. Firma posiada ponadto uprawnienia sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

  Data dodania: 15 03 2014 szczegóły wpisu
 • NOVATIO - badania termowizyjne, uszczelnianie dachów, izolacje, pomiary termowizyjne, straty ciepła

  NOVATIO - badania termowizyjne, uszczelnianie dachów, izolacje, pomiary termowizyjne, straty ciepła

  Wykonujemy badania termowizyjne dla branży budowlanej, sanitarnej, elektrycznej, energetyki, ciepłownictwa, przemysłu i innych branż w których termowizja może mieć zastosowanie. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie o najwyższej jakości, który jest ceniony na rynkach europejskich co sprawia że pomiary i wyniki badania są miarodajne i rzetelne. Oferujemy badania termowizyjne, uszczelnianie dachów, izolacje, pomiary termowizyjne, straty ciepła. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 02 2014 szczegóły wpisu
 • Termowizja - Opole, Wrocław, Śląsk

  Termowizja - Opole, Wrocław, Śląsk

  Wykorzystanie kamery termowizyjnej:

  - lokalizacja strat ciepła z budynków
  - kontrola poprawności montażu stolarki okiennej i drzwiowej
  - sprawdzenie jakości montażu ocieplenia budynku
  - przeglądy instalacji elektrycznych i szaf rozdzielczych
  - przeglądy eksploatacyjne maszyn i urządzeń przemysłowych pod kontem promieniowania cieplnego
  - lokalizacja wycieków z instalacji wodnych i CO
  - wyszukiwanie źródeł zalania i podmakania

  Data dodania: 30 07 2012 szczegóły wpisu
 • Tpoint - termowizja

  Tpoint - termowizja

  Firma Tpoint świadczy szereg usług mających jeden wspólny cel: spokój, oszczędność i bezpieczeństwo naszych klientów. W ofercie posiadamy termowizję, w ramach której wykonujemy specjalistyczną usługę diagnostyki termowizyjnej. Termowizja skierowana jest do mieszkańców całej Polski, a w szczególności osób zamieszkujących Kraków, Katowice, Wrocław, Skawinę, Myślenice, Zakopane, Wadowice. Współpracujemy z zakładami energetycznymi i cieplnymi, właścicielami domów jednorodzinnych, a także spółdzielniami mieszkaniowymi. W ofercie posiadamy także pomiary elektryczne oferowane głównie do mieszkańców województwa małopolskiego, a w szczególności mieszkańców Krakowa i okolic. Usługi termowizji i pomiarów elektrycznych uzupełniają kompleksowe usługi związane z systemami bezpieczeństwa. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 26 06 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Termowizja - nowa strona:

Adres: