Usługi malarskie Poznań - EkipaMalarska.pl

Usługi malarskie Poznań - EkipaMalarska.pl

Ocena: 1.7/10 (7 głosów)Malarz z Poznania zaprasza do skorzystania dobrych usług malarskich. Ekipa Malarska świadczy tanie usługi malowania ścian w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta malowania skierowana jest do firm, osób prywatnych które chcą pomalować swój dom oraz mieszkanie. Wykonamy usługę malowania w Poznaniu po uprzednim umówieniu wizyty. Chętnie spotkamy się i omówimy szczegóły wykonania usługi malowania. Sprawdź nasze ceny i wolne terminy wykonania usługi malowania. Chętnie zaproponujemy nasze możliwości.Podobne strony
 • Malowanie proszkowe, Kraków

  Ekofarb posiada własną malarnię wyposażoną w urządzenia szwajcarskiej firmy "Gema”.
  Firma wykonuje usługi malowania proszkowego wyrobów metalowych (wymiary max. 4200X1600X1500 mm) we wszystkich kolorach wg katalogu RAL w wersjach: struktura, połysk, mat, metalik, lakiery bezbarwne.
  Malowanie proszkowe jest najskuteczniejszą metodą pokrywania metali. Farby proszkowe stosowane są do malowania ochronnego (zabezpieczenie antykorozyjne) oraz dekoracyjnego (powłoki gładkie, bez spękań, zacieków, pęcherzyków). Ponadto farby proszkowe są bezpieczne dla ludzi i środowiska - w czasie utwardzania powłok nie występuje emisja szkodliwych substancji do atmosfery.

 • Malowanie ścian Poznań

  Profesjonalne usługi malowania i wykańczania wnętrz Poznań. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Fame w dziedzinie odnawiania, malowania wnętrz, wykonywania gładzi. Nasze usługi wykonujemy fachowo z zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Terminowość, dokładność, korzystne ceny to nas wyróżnia. U nas rozliczenia są przejrzyste, dokładnie wiedzą Państwo za co płacicie. Czas na renowację ścian i domu? nie czekaj wykonaj go z nami.

 • Framal - Tapety Natryskowe

  Tapety natryskowe to nowoczesna metoda pozwalająca nadać naszemu mieszkaniu niepowtarzalny wygląd. Najniższe ceny, profesjonalne doradztwo i solidne wykonanie sprawiają iż zajmujemy dominującą pozycję na rynku. Tapeta natryskowa nadaje się do mieszkania, biura czy lokalu. Doskonale niweluje ona wszelkie nierówności. Duża kolorystyka oraz możliwość pokrycia całości specjalnym lakierem z brokatem. Firma Framal działa jedynie w woj. Zachodniopomorskim.

 • Malowanie artystyczne ścian

  Stronę tę założono z myślą o prezentacji oferty malowania powierzchni przez Mural. Jedną ze specjalności firmy jest malowanie artystyczne ścian. Istotne miejsce w omawianej ofercie zajmuje artystyczne graffiti. Propozycja adresowana jest do osób indywidualnych oraz do firm. Istnieje możliwość malowania gadżetów, np. sprzętów domowych, a nawet kasków. Firma oferuje zarówno malowanie elewacji, jak również wnętrz obiektów. Na niniejszej stronie udostępniono galerię z realizacjami firmy Mural.

 • Malowanie Poznań

  Firma Van Looy zaprasza do współpracy, przedstawiając swoją ciekawą ofertę. Proponujemy efektywne malowanie na terenie miasta Poznań. Oferta jest adresowana do osób, które chcą mieć szybko odświeżone mieszkanie. Usługa malowania jest całościowa - od przygotowania pomieszczenia po sprzątanie. Potrafimy wymalować każde wnętrze w krótkim terminie realizacji. Firma gwarantuje możliwość spłaty należności za usługę na raty. Posiadamy oferty dopasowane zarówno do oczekiwań zleceniodawców indywidualnych, jak i biznesowych.

 • Malowanie natryskowe

  Kolor jest innowacyjną, sukcesywnie rozwijającą się firmą z zakresu wykonań remontowych. Specjalność firmy Kolor to w dużej mierze kładzenie tapet natryskowych, malowanie agregatem natryskowym, tynki dekoracyjne wewnętrzne, kładzenie podłóg czy dekoracja wnętrz techniką znaną jako gotele, która jest warta polecenia z uwagi na najwyższą trwałość. Przedsiębiorstwo Kolor oferuje działalność remontową lub zajmuje się dystrybucją światowej klasy materiałów budowlanych.

 • Usługi malarskie

  Malowanie wnętrz to nie tylko nasz zawód i zajęcie zarobkowe ale także pasja. Dlatego też nasze realizacje zawsze podobają się naszym klientom i mogą oni z pełną odpowiedzialnością nas polecać innym. Każdego dnia staramy się by nasi klienci byli z nas jak najbardziej zadowoleni. Pełne zadowolenie klienta jest naszym azymutem do którego zmierzamy każdego dnia. Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatną wycenę.

 • Malowanie elewacji agregatem Jastrzębie-Zdrój

  Firma JKB z Jastrzębia-Zdroju to ceniony wykonawca prac remontowo-budowlanych. W ramach prac na zewnątrz budynku wykonujemy: malowanie elewacji budynków agregatem, docieplenia budynków, wykonywanie tynków (akrylowe, silikatowe, mineralne) oraz podbitki dachowe. W ramach prac wewnątrz budynków prowadzimy prace: malowanie pomieszczeń agregatem, kafelkowanie, gładzie szpachlowe, zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, sufity podwieszane, montaż drzwi i okien, montaż mebli kuchennych, montaż wyposażenia łazienek i WC, układanie paneli podłogowych, kompleksowe remonty mieszkań i lokali użytkowych. Usługi wykonujemy na terenie województwa śląskiego.

 • Tapetowanie Wrocław

  Dobrze położona tapeta może upiększać pokój nawet przez ponad 10 lat. Mało kto zdaje sobie sprawę jak ważne jest przygotowanie podłoża, a później staranne położenie tapety. Tapetowaniem i malowaniem mieszkań zajmujemy się od 4 lat. W tym czasie odnowiliśmy około 200 mieszkań. Zawsze chcemy, aby nasza praca realizowała pomysł klienta. Jesteśmy pracowicie, podchodzimy do zadania poważnie. Sprawdź nas!