Wodociągi, kanalizacja

 • Producent Szamb Betonowych - Fabrykaszamb.pl

  Producent Szamb Betonowych - Fabrykaszamb.pl

  Produkowane i dostarczane przez nas szamba ekologiczne to stuprocentowe zadowolenie i gwarancja jakości, jakości na lata. Zapraszamy bardzo serdecznie do przyjrzenia się szczegółowym danym na naszej stronie www. Wszystkie szamba ekologiczne i inne w naszych rozwiązaniach, to gwarancja na najlepszy wybór w tej kategorii. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się naszym propozycjom. Warto też podkreślić, że szybko znajdziesz nas w Google pod hasłem szamba betonowe mazowieckie lub szamba betonowe radom – serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 06 2018 szczegóły wpisu
 • TAKO AR manszety i płozy

  TAKO AR manszety i płozy

  TAKO Armatura Rurociągi to dostawca systemów do budowy sieci wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, odwodnień i instalacji przemysłowych. Firma działa w branży już od wielu lat. Zajmuje się wynajmem, sprzedażą i serwisem zgrzewarek oraz dostawą armatury przemysłowej i produkcją kształtek segmentowych. Przedsiębiorstwo mieści się we Wrocławiu, a jego oddziały w Poznaniu i Białymstoku. W firmie wdrożone są procedury Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 dające gwarancję najwyższej jakości obsługi Klienta. TAKO Armatura Rurociągi gwarantuje pełną obsługę techniczną oraz doradztwo i serwis. Więcej o propozycji na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 12 2014 szczegóły wpisu
 • Technologie do sieci kanalizacyjnych - korki SAVA

  Technologie do sieci kanalizacyjnych - korki SAVA

  Zajmujemy się dostarczaniem osprzę™tu do eksploatacji sieci kanalizacyjnych, oferujemy m. in. produkty kamery do monitoringu kanalizacji, klapy burzowe, korki SAVA, pakery do napraw punktowych, przepychacze do kanalizacji, urządzenia do napraw liniowych. Dajemy możliwość wynajmu korków pneumatycznych. Zapewniamy również systemy zabezpieczające przed podtopieniami. Oferujemy profesjonalne produkty firm europejskich cieszących się uznaniem na całym globie.

  Data dodania: 04 07 2014 szczegóły wpisu
 • Szamba betonowe

  Szamba betonowe

  Jeśli myślisz o zamieszkaniu poza miastem z pewnością zetkniesz się z problemem pozbywania się nieczystości płynnych tak zwanego szamba. Pojemniki betonowe wykorzystywane do instalacji szamba powinny być szczelne, a przez to ich wytwarzanie wymaga specjalnej techniki. Przedsiębiorstwo Eko-Dom sprzedaje nie tylko najlepszej jakości żelbet dzięki któremu ścieki nie wypłyną na zewnątrz, ale także montaż zbiorników. Ponadto Eko-Dom gwarantuje także zastosowanie norm Komisji Europejskiej opisujących jak zbudować szambo betonowe. Na stronie przedsiębiorstwa można zaznajomić się nie tylko z plusami oraz surowcami użytymi do konstrukcji szamba betonowego, ale również z bogatą gamą towarów wraz z parametrami oraz dokładnymi rysunkami.

  Data dodania: 02 05 2012 szczegóły wpisu
 • Gorkan - inspekcja TV, kamery do rur, sprzedaż kamer do kanalizacji

  Gorkan - inspekcja TV, kamery do rur, sprzedaż kamer do kanalizacji

  Nasza oferta to głównie inspekcja TV, czyszczenie kanalizacji, monitoring kanalizacji, kamerowanie kanalizacji, ciśnieniowe czyszczenie WUKO, wycinanie korzeni. Prowadzimy również własną sprzedaż kamer do kanalizacji. Oferujemy profesjonalne i tanie usługi. Jeżeli zaciekawiła Cię Nasza oferta, skontaktuj się z Nami. Zapraszamy również na naszą stronę, na której znajdziesz dodatkowe informacje. Sprawdź!

  Data dodania: 24 02 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Wodociągi, kanalizacja - nowa strona:

Adres: