www.dmvplus.pl

www.dmvplus.pl

Ocena: 2.1/10 (29 głosów)Cenionym dystrybutorem produktów do posadzek przemysłowych jest Draht-Und Material Vertrieb Spółka z o.o. w Węgrzcach Wielkich k. Krakowa. Firma rozpoczęłą działalność w 2005 r. i wyspecjalizowała się w wykonawstwie betonowych posadzek przemysłowych z użyciem posypki utwardzającej do betonu, profili dylatacyjnych do posadzek, impregnatów, pianek polietylenowych, sznurów dylatacyjnych czy włókna polipropylenowego. Naszą załogę tworzy doświadczony zespół specjalistów, a oferowany asortyment spełnia wszelkie wymogi i aprobaty techniczne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.Podobne strony
 • Posadzki przemysłowe

  Zwykła posadzka oznacza co innego niż posadzka przemysłowa. W tym wypadku nie ma ona znaczenia ozdobnego, lecz jest częścią konstrukcji budynku, w którym jest kładziona. Jest bardziej odporna od normalnego rodzaju posadzki, przede wszystkim powinna być antypoślizgowa, łatwa do utrzymania we względnym ładzie i przede wszystkim wygodna do chodzenia po niej. Posadzkę można wyprodukować z wielu materiałów i są one wciąż używane, w zależności od upodobań klienta. W posadzkach przemysłowych używa się inne, nowsze technologie, które mają polepszyć wygodę jej użytkowania. Narażona jest na wiele więcej złych czynników, niż normalna posadzka. Ciężary które musi utrzymywać są inne, tak jak wszystkie zmiany pogodowe i wysokości temperatury.

 • Posadzki

  Poszukujesz fachowej pomocy przy wykonaniu posadzek? Sam sobie nie dasz z tym rady? Nie ryzykuj! Złe wykonanie może kosztować Cię sporo nerwów i niepotrzebnie wydanych pieniędzy. Lepiej poproś o to wykwalifikowaną firmę budowlaną, która zna się na rzeczy nie od dziś. Firma MIRKO od wielu lat zajmuje się wykonywaniem wszelkiego rodzaju posadzek. Cel firmy jest bardzo jasny: dawać najwyższą jakość za najniższą cenę. Dzięki temu firma ma wielu zadowolonych klientów! Dołącz do nich i Ty! Nigdy więcej problemów z nieodpowiedzialnymi firmami budowlanymi, czy niepotrzebnie męczonej rodzinie (szwagier, zięć) Nasze posadzki są trwałe i bardzo dobrze wykonane. Zaufaj nam już teraz! Zapoznaj się z naszą ofertą i zadzwoń już dziś!

 • Posadzki Lublin - wylewki mixokretem Lublin

  Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu następujących usług: posadzki betonowe mixokretem, wylewki, szlichty, jastrychy, tynki maszynowe, tynki cementowo wapienne, tynki gipsowe. Teren działania to Lublin i całe województwo Lubelskie. Posadzki podajemy za pomocą maszyn mixokret. Wylewki wykonane przez nas są idealnie gładkie oraz bardzo wytrzymałe. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasze usługi świadczymy w całym województwie lubelskim, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 • Conform - posadzki przemysłowe

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę przygotowaną przez firmę Conform z Dobrej. Oferujemy najwyższej klasy przemysłowe posadzki betonowe wzmacniane powierzchniowo. Tworzą one doskonałą powierzchnię parkingów podziemnych, wielopoziomowych oraz wielomiejscowych. Nasze posadzki znajdują również zastosowanie w halach magazynowych, jako nawierzchnie myjni samochodowych oraz stacji benzynowych. Stosuje się je także na obiektach sportowych, np. skateparkach. Dzięki płynnej, twardej i odpornej na ścieranie nawierzchni są łatwe do utrzymania w schludności oraz długo zachowują estetyczny wygląd. Oferujemy także włókna polipropylenowe Texa- Fib do zbrojenia mieszanek betonowych. Po bliższe wiadomości o naszej ofercie zapraszamy na stronę internetową.

 • Wylewka na podłogówkę

  Działająca od ponad dwudziestu lat firma Tempo działa na terenie całej Polski. Wykonuje m.in. samopoziomujące wylewki anhydrytowe, niewymagające szlifowania i charakteryzujące się niezwykle równą, gładką powierzchnią, co ułatwia wykonywanie posadzek i obniża jego koszty. Usatysfakcjonowany będzie tu właściwie każdy nabywca, którego interesuje wylewka samopoziomująca albo gips ceramiczny. Głównym elementem oferty są jednakże posadzki jastrychowe, wykonywane w nowoczesnej technologii przy użyciu fachowych maszyn. Posadzki takie mają wysoką trwałość i stanowią znakomite podłoże pod wszelkiego stylu wierzchnie warstwy podłogowe. Oprócz tej działalności, a dodatkowo dystrybucji rozmaitych gipsów, firma projektuje też usługi transportowo-spedycyjne specjalistycznymi cysternami, gwarantując czystość przewożonych materiałów.

 • Posadzki przemysłowe - lanecki.pl

  Firma F.H.U. „Łan” Stanisław Łaniecki, której siedziba znajduje się w pobliżu stolicy Małopolski, proponuje zainteresowanym klientom szeroki zakres czynności budowlanych. Wykonamy dla Państwa wylewki, posadzki przemysłowe, jak również tynki czy elewacje. Specjalistyczne i nowoczesne maszyny budowlane, w zestawieniu z zastosowaniem doskonałej jakości surowców, gwarantują świetną klasę realizowanych przez naszą firmę świadczeń. Działamy w branży od kilkunastu lat. Zapewniamy atrakcyjne ceny świadczeń oraz satysfakcję z przeprowadzonych prac.

 • Posadzki przemysłowe Impuls

  Impuls to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży usług budowlanych. W ciągu ponad 20 lat doświadczenia wykonaliśmy wiele ciekawych oraz trudnych realizacji, co pozwala nam świadczyć usługi na wysokim poziomie. W ofercie firmy znajdą Państwo takie usługi jak: posadzki betonowe oraz przemysłowe, wylewki anhydrytowe oraz żywiczne oraz wiele innych usług budowlanych. Firma działa na terenie całej Polski, głównie w Małopolsce.

 • Coffeenow.pl - Żywice na posadzki

  Firma COFFEENOW oferuje klientom czynności powiązane z wykonywaniem posadzek żywicznych. Stosujemy tylko sprawdzone materiały, dzięki czemu możemy zapewnić właściwą odporność a także świetną jakość wszystkich realizowanych czynności. Oferujemy ekspresowy termin wykonania. Zapewniamy konkurencyjne ceny prac. Działamy na obszarze całego kraju. Proponujemy bezpłatną wycenę usług. Klientom zainteresowanym przedstawioną ofertą dajemy możliwość kontaktu przez telefon albo maila.

 • POSADZKI KABZA Wylewki betonowe Pabianice

  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy Posadzki Kabza z Pabianic! Jej działalność koncentruje się na profesjonalnym wykonawstwie posadzek w domach jednorodzinnych czy biurach. Eksperci firmy zajmą się dla Państwa przygotowaniem oraz wylaniem betonu metodą półsuchą, wylewaniem chudziaków czy wykonawstwem posadzek pod ogrzewanie podłogowe. Firma oferuje Państwu również fachowe docieplanie stropów, montaż termo- i hydroizolacji jak i poziomowanie powierzchni wylewki. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, wykonane posadzki są perfekcyjnie gładkie, nie pylą oraz nie wycierają się. Więcej szczegółów o usługach przedsiębiorstwa dostępnych jest na stronie internetowej.

 • CHEMEX Posadzki żywiczne Bydgoszcz

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Chemex z siedzibą w Pile, która działa w branży budownictwa przemysłowego od 1994 roku a specjalizuje się w realizacji posadzek przemysłowych wszelkiego typu (betonowych oraz ży-wicznych). Zatrudniamy fachowców, którzy dzięki doświadczeniu wdrażają nowe materiały i technologie. Priorytetem firmy jest najwyższa jakość produktów i usług oraz profesjonalna współpraca z klientami. Gwarantujemy fachową i terminową realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Aby się z nami skontaktować lub dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.