www.skatrusztowania.com.pl rusztowania

www.skatrusztowania.com.pl rusztowania

Ocena: 3.3/10 (4 głosów)W Siemianowicach Śląskich znajduje się siedziba firmy S.K.A.T. RUSZTOWANIA. Zajmujemy się wynajmem, sprzedażą, montażem oraz demontażem rusztowań a w naszej ofercie znajdą Państwo produkty BOSTA 70 oraz BOSS. Z oferowanych przez nas elementów utworzyć można rusztowania przejezdne, nośne jak również wsporcze. Zapewniamy terminowy transport towaru pod wskazany adres. Działamy sprawnie, profesjonalnie i zapewniamy elastyczne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny usług. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat pełnej oferty, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.Podobne strony
 • F.H.U. Roster - Zabrze - wynajem rusztowań

  Nasza firma zajmuje się wynajmem oraz montażem i demontażem rusztowań ramowych typu RUX oraz PLETTAC.Posiadamy własny transport oraz ekipę uprawnionych montażystów. Działamy na terenie Śląska.Cennik:

  Transport, montaż i demontaż rusztowań od 5,00 zł do 7,50 zł
  Wynajem rusztowań do 100 m2 0,35 zł na dobę
  Wynajem rusztowań powyżej 100 m2 0,18 zł do 0,30 zł na dobę

  Skomplikowane konstrukcje wyceniane są indywidualnie.

 • Wynajm szalunków, dzierżawa rusztowań

  W ofercie firmy dzierżawa i montaż rusztowań elewacyjnych i modułowych, szalunków stropowych i ściennych. Ponadto sprzedaż rusztowań producentów jak Plettac, Layher, RUX, Bosta. Atrakcyjna i elastyczna oferta produktów, doświadczona kadra pracowników zapewnia pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań dla potrzeb budownictwa. Dzierżawa rusztowań zarówno dla prywatnych osób jak i dużych firm. zapraszamy.

 • Polsprzęt - Rusztowania, Szalunki, Śląsk, Sklep, Plettac

  Zapraszam na sklep największego dostawcy rusztowań na śląsku. Janusz Morawiec, Goleszów. Oferujemy rusztowania typu: Plettac, Layher, Bauman, Warszawskie, Elewacyjne oraz ogrom szalunków, stropowych jak i ściennych. Zajmujemy się również wypożyczalnią sprzętu budowlanego, takiego jak: zagęszczarki, ubijarki, młoty wyburzeniowe, drabiny itd. Zaufaj nam i skorzystaj z naszej oferty.

 • Wynajem - sprzedaż rusztowań Kraków

  Wynajem rusztowań i sprzedaż rusztowań. Oferujemy rusztowania ramowe Plettac i Alfix o wysokim standardzie, w niewygórowanej cenie. Realizujemy zlecenia montażu na zróżnicowanych konstrukcyjnie obiektach realizowanego przez profesjonalną grupę monterów. Prowadzimy działalność zarówno na terenie Krakowa i Małopolski jak i pozostałych regionów Polski. Nasza domena do wynajem rusztowań. Zapraszamy do Centrum Rusztowań.

 • Rusztowania

  Budowlany katalog firm oraz platforma budowlana dla przedsiębiorców, producentów oraz osób fizycznych. Dzięki naszemu portalowi można całkowicie za darmo dodać ogłoszenia typu: kupie, sprzedam rusztowania oraz dam pracę. Portal to także dobrze przygotowana baza informacyjna, która zawiera odpowiedzi na pytania dotyczące rusztowań.

  Opisane są między innymi takie typy rusztowań:system Plettac
  system Layher
  system Rux
  oraz wszystkie pozostałe, popularne rusztowania budowlane.
  Zapraszamy do naszego Portalu, to cenne źródło informacji.

 • Euro Rusztowania sp. z o.o. rusztowania kominowe Wrocław

  Do naczelnego obrębu działalności wrocławskiego przedsiębiorstwa EURO-RUSZTOWANIA należą: wynajęcie i transport i całkowita instalacja i późniejszy demontaż wysokiej jakości, niezmiernie solidnych i mocnych rusztowań renomowanych marek. Oferta działania dotyczy zarówno rusztowań elewacyjnych i platformowych, jak także kominowych bądź jezdnych. Reputacja firmy opiera się na tworzących doświadczony zespół specjalistach, jak także perfekcyjnym, pewnym sprzęcie, co ogółem przynosi skuteczny postęp prac. Strona internetowa firmy EURO-RUSZTOWANIA mieści wszelkie szczegółowe informacje o towarach oraz usługach.

 • Rusztowania

  Rusztowania i szalunki to produkty które z pewnością są bardzo przydatne oraz bardzo często używane na pracach budowlanych przez firmy a także przez osoby które planują małe remonty we własnym zakresie. Budownictwo to bardzo wymagająca działka która ułatwia sobie wykonywanie pewnych prac poprzez pewnego rodzaju urządzenia i maszyny jak chociażby rusztowania czy szalunki. Dlatego firma Delta-Bud która zajmuje się produkowaniem oraz sprzedażą rusztowań oferuje te produkty dla każdego i w każdej ilości. W ofercie znajdziemy szalunki, rusztowania używane, aluminiowe, elewacyjne. Jest to kompleksowa firma która kompleksowo realizuje wszystkie zamówienia dla każdego terminowo i sumiennie.