www.szal-bud.com

www.szal-bud.com

Ocena: 1.0/10 (1 głos)FIRMA HANDLOWA SZAL-BUD Mirosław Ługowski z Wąpielska od ponad 18 lat oferuje rusztowania, szalunki stropowe i ścienne oraz sprzęt, kompletne ogrodzenia i palety. Bogaty asortyment naszego magazynu oraz wynajem rusztowań, uzupełnia opcja indywidualnych zamówień, jakie realizujemy w ramach sprzedaży. Zapraszamy do współpracy firmy remontowo-budowlane i deweloperów - nasze rusztowania m. in. firmy Hünnebeck to optymalne rozwiązania dla każdej inwestycji. W przypadku pytań jesteśmy dyspozycyjni i zachęcamy do kontaktu telefonicznego ewentualnie za pośrednictwem formularza na stronie.Podobne strony
 • Wynajm szalunków, dzierżawa rusztowań

  W ofercie firmy dzierżawa i montaż rusztowań elewacyjnych i modułowych, szalunków stropowych i ściennych. Ponadto sprzedaż rusztowań producentów jak Plettac, Layher, RUX, Bosta. Atrakcyjna i elastyczna oferta produktów, doświadczona kadra pracowników zapewnia pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań dla potrzeb budownictwa. Dzierżawa rusztowań zarówno dla prywatnych osób jak i dużych firm. zapraszamy.

 • Rusztowania Stos-Bud

  Nasza firma w fachowy sposób zajmuje się produkcją i sprzedażą konstrukcji rusztowań popularnych systemów Plettac i Layher. W naszej ofercie można znaleźć również rusztowania budowlane innych typów, np: rusztowania Rux, rusztowania przejezdne, itp. Posiadamy fachową wiedzę która Państwu przekażemy Państwu podczas konsultacji z naszymi handlowcami. Na temat rusztowań i przepisów z nimi związanych wiemy wszystko. Dzięki naszej wiedzy każdy kupujący u nas, może mieć pewność odpowiednio dobranego zakupu. Zapraszamy

 • Rusztowania

  Budowlany katalog firm oraz platforma budowlana dla przedsiębiorców, producentów oraz osób fizycznych. Dzięki naszemu portalowi można całkowicie za darmo dodać ogłoszenia typu: kupie, sprzedam rusztowania oraz dam pracę. Portal to także dobrze przygotowana baza informacyjna, która zawiera odpowiedzi na pytania dotyczące rusztowań.

  Opisane są między innymi takie typy rusztowań:system Plettac
  system Layher
  system Rux
  oraz wszystkie pozostałe, popularne rusztowania budowlane.
  Zapraszamy do naszego Portalu, to cenne źródło informacji.

 • Rusztowanie aluminiowe

  Altrex-Lero ma w swojej ofercie drabiny oraz rusztowania aluminiowe. Obsługujemy małe firmy ale także klientów instytucjonalnych. Bardzo korzystne warunki cenowe przy dużych zamówieniach. Bogata oferta podestów jezdnych oraz drabin ewakuacyjnych.Posiadamy kompletne zestawy do pracy na wysokości, najważniejsze jest dla nas jakość oraz bezpieczeństwo pracy.Projektujemy także rozwiązania pod indywidualne zapotrzebowania klientów, nie ma takiego systemu którego nie bylibyśmy w stanie zrealizować.

 • Ramirent Spółka Akcyjna agregaty Kraków

  Firma Ramirent to prawdziwy specjalista w obszarze wynajmowania sprzętu budowlanego, takiego jak między innymi kontenery, podnośniki, rusztowania bądź podesty budowlane. Jako jedna z największych firm o tym profilu w Polsce, a również jedna z wiodących w Europie, gwarantuje nie tylko najwyższą jakość sprzętu, ale również szanowanie wszelkich obowiązujących norm oraz kierowanie się zasadą zrównoważonego rozwoju. Zaprasza również do korzystania z fachowych usług transportowych, serwisu czy też wprawnego doradztwa technicznego. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej

 • NOE-PL deskowania

  Polecamy deskowanie dla budownictwa inżynieryjnego i mieszkaniowego. Naszą misją jest produkowanie kompletnych typów deskowań oraz elementów osprzętu. Wykonawcy współpracujący z naszą firmą zapewniają indywidualne podejście ze strony dostawcy szalunków idealnie dopasowane do wymagań sektora średnich przedsiębiorstw. Firma NOE chce zapewnić wykonawcom kompletne rozwiązanie o wysokiej klasy po przystępnych cenach. Oferujemy także systemy szlaunkowe, formy do betonu i podpory budowlane. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

 • S.K.A.T. szalunki Katowice

  Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę firmy S.K.A.T Rusztowania. Siedziba naszej firmy znajduje się w Siemianowicach Śląskich, jednak nasza działalność obejmuje obszar całego Śląska i Małopolski. Nasz profil działalności obejmuje przede wszystkim sprzedaż i wynajem rusztowań BOSTA 70 oraz BOSS. Ponadto oferujemy usługi z zakresu montażu i demontażu rusztowań, a także usługi transportowe. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną propozycją, która dostępna jest na naszej stronie internetowej.

 • NOVARENT wynajem szalunków ściennych Szczecin

  Mamy prawdziwą przyjemność zaprezentować Państwu przedsiębiorstwo Novarent, którego główna siedziba mieści się w Szczecinie. Proponujemy wynajem nowoczesnych i mocnych rusztowań przejezdnych, modułowych i ramowych, a także deskowań stropowych dodatkowo ściennych. Dzięki placom składowym w Szczecinie i Poznaniu jesteśmy w stanie obsługiwać teren Polski zachodniej i centralnej. Dodatkowo w naszej ofercie dostępne są zsypy do gruzu, siatki, plandeki oraz akcesoria budowlane. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszego asortymentu, Zapraszamy do kontaktu. Dane teleadresowe dostępne są na witrynie internetowej.

 • Dramix - rusztowania aluminiowe

  Firma DRAMIX, której siedziba znajduje się w Łomiankach, proponuje klientom różnorodne systemy umożliwiające prace wysokościowe. Przygotowana przez nas propozycja obejmuje między innymi różnego typu rusztowania. Duży wybór artykułów sprawia, że niemal każdy klient może znaleźć w naszej firmie ciekawą dla siebie propozycje. Zapewniamy kontrahentom specjalistyczne doradztwo w zakresie doboru najlepszych produktów do określonych wymagań. Pracują u nas wyłącznie doświadczeni pracownicy, którzy mają wysokie kwalifikacje zawodowe.

 • www.skatrusztowania.com.pl rusztowania

  W Siemianowicach Śląskich znajduje się siedziba firmy S.K.A.T. RUSZTOWANIA. Zajmujemy się wynajmem, sprzedażą, montażem oraz demontażem rusztowań a w naszej ofercie znajdą Państwo produkty BOSTA 70 oraz BOSS. Z oferowanych przez nas elementów utworzyć można rusztowania przejezdne, nośne jak również wsporcze. Zapewniamy terminowy transport towaru pod wskazany adres. Działamy sprawnie, profesjonalnie i zapewniamy elastyczne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny usług. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat pełnej oferty, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.