www.tabet.pl Frezowanie posadzek

www.tabet.pl Frezowanie posadzek

Ocena: 2.6/10 (12 głosów)Obróbka powierzchni - posadzek lub stropów zajmuje się firma Ta-Bet Ismena Tarkiewicz w Prudniku. Dzięki nowatorskiemu sprzętowi oraz wieloletniej praktyce naszych pracowników, współpraca z nami zapewnia wiele korzyści w zakresie świadczonych usług. Przygotowujemy powierzchnie pod nową warstwę, wyrównujemy istniejące podłoża, zapewniając oszczędność materiałów do szpachlowania, przygotowujemy stare, zdegradowane posadzki pod grubszą warstwę naprawczą czy powierzchnie betonowe przed położeniem nowych warstw żywic. Zapraszamy do zapoznania z ofertą usług.Podobne strony
 • Posadzka samopoziomująca

  Oferujemy Państwu innowacyjne rozwiązanie technologiczne, jakim jest Agilia Sols A. Ten nowoczesny materiał będący płynnym jastrychem na bazie spoiwa anhydrytowego ma wiele zalet ułatwiających pracę i obniżających koszty zarówno w fazie projektowania, jak i w fazie wykonawczej. Materiał z którego wykonujemy posadzki oraz doświadczone ekipy wykonujące prace za pomocą nowych technologii zapewniają wysoki standard efektu końcowego.

 • Posadzki przemysłowe

  Zwykła posadzka oznacza co innego niż posadzka przemysłowa. W tym wypadku nie ma ona znaczenia ozdobnego, lecz jest częścią konstrukcji budynku, w którym jest kładziona. Jest bardziej odporna od normalnego rodzaju posadzki, przede wszystkim powinna być antypoślizgowa, łatwa do utrzymania we względnym ładzie i przede wszystkim wygodna do chodzenia po niej. Posadzkę można wyprodukować z wielu materiałów i są one wciąż używane, w zależności od upodobań klienta. W posadzkach przemysłowych używa się inne, nowsze technologie, które mają polepszyć wygodę jej użytkowania. Narażona jest na wiele więcej złych czynników, niż normalna posadzka. Ciężary które musi utrzymywać są inne, tak jak wszystkie zmiany pogodowe i wysokości temperatury.

 • Wylewki

  Rozmyślasz gdzie tanio i szybko wylać posadzki? Już nie musisz! Firma Lite podlahy pragnie zaoferować posadzki podłogowe lane, dekoracyjne, przemysłowe jak i wiele innych. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy wykonują swoją pracę sumiennie i na czas. Jesteśmy dostępni o każdej porze roku. Na terenie Polski, jak i za granicą. Potrzebujesz posadzek? Skontaktuj się z nami.

 • Posadzki

  Poszukujesz fachowej pomocy przy wykonaniu posadzek? Sam sobie nie dasz z tym rady? Nie ryzykuj! Złe wykonanie może kosztować Cię sporo nerwów i niepotrzebnie wydanych pieniędzy. Lepiej poproś o to wykwalifikowaną firmę budowlaną, która zna się na rzeczy nie od dziś. Firma MIRKO od wielu lat zajmuje się wykonywaniem wszelkiego rodzaju posadzek. Cel firmy jest bardzo jasny: dawać najwyższą jakość za najniższą cenę. Dzięki temu firma ma wielu zadowolonych klientów! Dołącz do nich i Ty! Nigdy więcej problemów z nieodpowiedzialnymi firmami budowlanymi, czy niepotrzebnie męczonej rodzinie (szwagier, zięć) Nasze posadzki są trwałe i bardzo dobrze wykonane. Zaufaj nam już teraz! Zapoznaj się z naszą ofertą i zadzwoń już dziś!

 • Posadzki cementowe - posadzki Lublin

  Wykonujemy posadzki cementowe, tynki gipsowe, tynki cementowo wapienne, tynki maszynowe. Rejon w którym świadczymy usługi to Lublin oraz całe województwo lubelskie. Posadzki cementowe wykonujemy maszynowo, tynki nakładamy za pomocą agregatu. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych tynków posadzek i elewacji. Tynki Lublin oraz okolice, Posadzki wykonujemy metodą półsuchą. Bazujemy na materiałach najlepszych producentów na rynku. Zawsze cechuje nas dokładność, staranność oraz dbałość o szczegóły.

 • Posadzki samopoziomujące

  Będąc na rynku od 1986 roku funkcjonujemy w branży usług budowlanych odnosząc tym samym duże sukcesy. Posadzki betonowe najwyższej jakości oraz posadzki żywiczne - również natychmiastowo utwardzające się - możliwość użytkowania już po 2 godzinach. Stosując sprawdzone technologie gwarantujemy więcej niż pozostali. Świadczymy również renowacje zniszczonych już posadzek - dziury, pęknięcia, betony zbrojone i niezbrojone. Zakres naszych usług to również fundamenty pod maszyny, stopnie i schody czy też podjazdy. Uczestniczymy w modernizacji obiektów przemysłowych i doradzamy klientowi by zastosować najodpowiedniejsze rozwiązanie. Nasz zespół fachowców pozwoli na użycie stosownych rozwiązań dla danego obiektu. Zapraszamy do wejścia na naszą oficjalną stronę internetową w celu zapoznania się z naszą marką.

 • Wylewka na podłogówkę

  Działająca od ponad dwudziestu lat firma Tempo działa na terenie całej Polski. Wykonuje m.in. samopoziomujące wylewki anhydrytowe, niewymagające szlifowania i charakteryzujące się niezwykle równą, gładką powierzchnią, co ułatwia wykonywanie posadzek i obniża jego koszty. Usatysfakcjonowany będzie tu właściwie każdy nabywca, którego interesuje wylewka samopoziomująca albo gips ceramiczny. Głównym elementem oferty są jednakże posadzki jastrychowe, wykonywane w nowoczesnej technologii przy użyciu fachowych maszyn. Posadzki takie mają wysoką trwałość i stanowią znakomite podłoże pod wszelkiego stylu wierzchnie warstwy podłogowe. Oprócz tej działalności, a dodatkowo dystrybucji rozmaitych gipsów, firma projektuje też usługi transportowo-spedycyjne specjalistycznymi cysternami, gwarantując czystość przewożonych materiałów.

 • ESTRICH - JACK

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Estrich-Jack ze Świebodzic na Dolnym Śląsku. Naszą specjalizacją jest wykonywanie wylewek podłoży jastrychowych pod parkiety, kafelki, panele, wykładziny oraz ogrzewanie podłogowe. Korzystamy z materiałów własnych lub zleconych przez Klienta. Powierzone zlecenia wykonujemy rzetelnie z dbałością o każdy szczegół, tak aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Zapewniamy przystępne ceny i terminowość. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zdobycia szczegółowych informacji.

 • Posadzki betonowe

  Przedsiębiorstwo DAMKO Damian Kozłowski, świadczy własne usługi od 2008 roku. Od startu naszej działalności dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas prace były na najwyższym wykonalnym poziomie. Dzięki temu uzyskaliśmy zaufanie naszych klientów i uzyskaliśmy liczne referencje z ich strony. Uzyskane doświadczenie pomaga nam wypełniać misję naszej firmy: dbamy o wysoki standard, jakość, indywidualne postępowanie do kontrahenta, terminowość i rzeczowość przez co dostarczamy naszym klientom zadowolenia z współpracy z nami.
  Nasze usługi świadczymy od 2008 roku i przez ten czas ukończyliśmy dziesiątki posadzek, które użytkowane są do dziś i posłużą zapewne przez kolejne lata. Możemy się pochwalić zróżnicowaniem stosowanych materiałów jak i rozwiązań, które można zastosować przy skorzystaniu z żywic (wklejanie grafiki, łączenie kolorów, tworzenie kompozycji, oblewanie powierzchni - grzejniki kanałowe, gres, drewno itp., zatapianie drobnych przedmiotów oraz wiele innych.)
  W naszej ofercie odnajdą Państwo podłogi z najpopularniejszych materiałów wykończeniowo – dekoracyjnych takich jak:
  - posadzki Pandomo K2 Loft wykonane z mas dekoracyjnych
  - posadzki epoksydowe o powiększonej odporności na promieniowanie UV
  - posadzki poliuretanowe charakteryzujące się wysoką elastycznością, a dzięki temu wysoką trwałością na zarysowania, bardzo dobrze sprawdzają się z ogrzewaniem podłogowym
  - posadzki dekoracyjne 3D
  - Posadzki dekoracyjne betonowe, szpachlowe cienkowarstwowe
  Na życzenie naszych klientów wykonujemy projekty graficzne i kompozycyjne posadzki dekoracyjnej, pomagamy i radzimy przy wyborze materiałów potrzebnych do otrzymania oczekiwanego efektu nowej posadzki. Modne i świetnie wyglądające podłogi w Twoim domu. Zleć realizację profesjonalnej firmie, zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia spotkania i ekspozycji naszej oferty, oraz portfolio.