Wynajm szalunków, dzierżawa rusztowań

Wynajm szalunków, dzierżawa rusztowań

Ocena: 2.9/10 (20 głosów)W ofercie firmy dzierżawa i montaż rusztowań elewacyjnych i modułowych, szalunków stropowych i ściennych. Ponadto sprzedaż rusztowań producentów jak Plettac, Layher, RUX, Bosta. Atrakcyjna i elastyczna oferta produktów, doświadczona kadra pracowników zapewnia pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań dla potrzeb budownictwa. Dzierżawa rusztowań zarówno dla prywatnych osób jak i dużych firm. zapraszamy.Podobne strony
 • Rusztowania

  Firma Almont ma sposobność zaoferować Państwu ofertę z branży budowlanej a dokładniej z wynajmu i sprzedaży rusztowań. Wieloletnie doświadczenie nabyte podczas istnienia firmy, sprawiło iż jesteśmy jednym z liderów w swojej gałęzi przemysłu. Grupa Almont kompleksowo oferuje z rusztowaniami profesjonalną pomoc w zakładaniu jak i demontowaniu rusztowań. Jesteśmy wstanie wyposażyć w rusztowania nawet największe inwestycje. Naszymi odbiorcami są zarówno firmy budowlane jak i klienci indywidualni, dla wszystkich zapewniamy pełen profesjonalizm oraz rusztowania najlepszej jakości.

 • Rusztowania i drabiny

  Przedsiębiorstwo Lero z siedzibą w Lipnie specjalizuje się w sprzedaży drabin i rusztowań dostarczając swoje produkty zarówno do sklepów i hurtowni jak i indywidualnych odbiorców. W bogatej ofercie odnaleźć można między innymi schody magazynowe jezdne czy drabiny magazynowe. Antypoślizgowe dwuczęściowe stópki dolne skutecznie zabezpieczają przed poślizgiem dzięki czemu drabiny aluminiowe zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa. Na prezentowanej stronie producenta zamieszczono informacje na temat promocji oraz pełnego asortymentu jakim dysponuje firma Lero.

 • MJT Drabiny Warszawa

  MJT firma z Warszawy zajmuje się sprzedażą wszelakiego modela rusztowań. W asortymencie tej firmy mieszczą się nowoczesne rusztowania elewacyjne, odznaczające się wysoką jakością, systemowe, proste i ekspresowe w montażu i demontażu. Firma ta w asortymencie ma podobnie porządne rusztowania aluminiowe jezdne, służące do prac lekkich, posiadające różne szerokości podstawy, przez co nadają się do prac w każdych warunkach. MJT to również trwałe i profesjonalne rusztowania warszawskie, wykorzystywane w różnorodnych pracach murarskich, tynkarskich, konserwatorskich, dekoracyjnych i innych. MJT to nie tylko specjalistyczne rusztowania, to też okazały wybór drabin, podestów, wciągarek oraz wind budowlanych i ogrodzeń przestawnych. Więcej na stronie:

 • DUDIX producent rusztowań

  Firma Dudix ekspert w produkcji jak i dystrybucji rusztowań ramowych swą ofertę adresuje zarówno do partnerów z Polski jak i zagranicy. Dlatego też swoją ofertę przygotowała w różnych wersjach językowych, w szczególności po angielsku, fracusku, niemiecku a także szwedzku. Bogaty asortyment, ogromne doświadczenie a także wykwalifikowany i życzliwy personel sprawiły że wielu klientów obdarzyło ich zaufaniem. Uzyskany certyfikat Rzetelnej Firmy zdaję się to też potwierdzać. Prócz bogatego wyboru ocynkowanych rusztowań ramowych dostosowanych do rusztowań typu Plettac, Layher, Rux i Bosta znajdą Państwo również własne systemy rusztowań firmy Dudix jakie posiadają pozytywną rekomendację Instytutu Budownictwa Politechniki Wrocławskiej. Kompletną ofertę a także galerię zdjęć odkryją Państwo na stronie internetowej:

 • Szalunki do wykopów

  Zapraszamy Państwa po wysokiej jakości systemy zabezpieczeń, wyroby stalowe nowe i używane oraz stalowe ścianki szczelne – grodzice oraz larseny. Sprzedajmy również profile szalunkowe, czyli tzw. wypraski, profile zimnogięte, blachy, pręty, rury oraz inne wyroby stalowe w konkurencyjnych cenach. W ofercie dostępne również szalunki do wykopów, grodzice gorącowalcowane, grodzice zimnogięte oraz obudowy wykopów. Firma STARLENT zaprasza po tanie grodzice w Bydgoszczy woj. kujawsko-pomorskie.

 • NOE-PL deskowania

  Polecamy deskowanie dla budownictwa inżynieryjnego i mieszkaniowego. Naszą misją jest produkowanie kompletnych typów deskowań oraz elementów osprzętu. Wykonawcy współpracujący z naszą firmą zapewniają indywidualne podejście ze strony dostawcy szalunków idealnie dopasowane do wymagań sektora średnich przedsiębiorstw. Firma NOE chce zapewnić wykonawcom kompletne rozwiązanie o wysokiej klasy po przystępnych cenach. Oferujemy także systemy szlaunkowe, formy do betonu i podpory budowlane. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

 • JURGO warmińsko- mazurskie rusztowania

  Przedstawiamy Państwu spółkę Jurgo z Olsztyna, specjalistę z branży budowlanej. Jej specjalizacją są rusztowania. Firma dostarcza rzetelne usługi związane z ich montowaniem, demontażem oraz transportem. Prowadzi ona nie tylko ich wynajem, ale również dystrybucję nowych i używanych rusztowań fasadowych, pochodzących od docenianego producenta. Przedsiębiorcy mogą wybierać spośród rusztowań blitz, jezdnych oraz aluminiowych. Wszelkie usługi są przede wszystkim dostosowane do potrzeb Zamawiającego. Oferta kierowana jest w do małych oraz średnich przedsiębiorstw. Więcej wiadomości opublikowanych jest na stronie internetowej.

 • www.skatrusztowania.com.pl rusztowania

  W Siemianowicach Śląskich znajduje się siedziba firmy S.K.A.T. RUSZTOWANIA. Zajmujemy się wynajmem, sprzedażą, montażem oraz demontażem rusztowań a w naszej ofercie znajdą Państwo produkty BOSTA 70 oraz BOSS. Z oferowanych przez nas elementów utworzyć można rusztowania przejezdne, nośne jak również wsporcze. Zapewniamy terminowy transport towaru pod wskazany adres. Działamy sprawnie, profesjonalnie i zapewniamy elastyczne warunki współpracy oraz atrakcyjne ceny usług. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat pełnej oferty, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową.